Прескочи до съдържание

3 дни в Косово


Препоръчани мнения

В момента, Иван Попов каза:

Както кажете , за мен няма проблем.

Важното е , че ще пътувам.:yahoo:

Иначе да става и от Дупница ама няма да Ви е удобно на Вас....^_^

Ще нагласим така нещата,че да е удобно за всички :)

На 9.02.2018 г. в 22:03, patilana каза:

То ако информацията беше налице народът нямаше да дреме в София или да ходи до Пирот за плескавици, ами щеше да се разходи до там.

Ама как няма да пишем!Толкова неща открихме в една ''скучна'' дестинация, че ще е срамота да не драснем за пътуването.И моят апарат съм го уговорила да се държи прилично и да внимава как снима, че ще го гледат разбиращи и не трябва да се излага!B)

Извинявам се на @venceremos, че не го споменах за информацията, която споделя с нас.Много, много ти благодаря.Какво пиеш?:)

И аз БЛАГОДАРЯ на @venceremos за ценната информация!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

@master_of_germs предлагам да не се отказваме от нищо преди да сме изпаднали в цайтнот.А това ще се разбере на място.

Предлагам на винено - любовно червената сБирка да обсъдим часа на тръгване и програмата.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Моля всички магеланци-косовари да споделят от къде и в колко часа ще е най-удобно да тръгнем.

Тъй като за присъсващите на сбирката няма никакво значение,както и за @Tim,нека @ruwenzogy и @Иван Попов да уточнят!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не съвсем по темата, но пък може да послужи за вдъхновение на групата ни.

Днес се навършват 10 години от едностранното обяваване на независимост на Косово :rtfm:

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение

Дайте, да подредим малко програмата си.Струва ми се, че по - далечните ;)места трябва да бъдат в целия ден, за да не бързаме.В този ред на мисли не знам кога да бъде Призрен, защото там си трябва време, а е на 80+ км от Прищина.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Да, обаче няма нужда да се връщаме от Призрен обратно чак до Прищина, ако го оставим за последния ден. При това от Прищина до Призрен си е магистрала.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Точно за това ми е чуденката.Дали първия следобед от границата да  не идем до Призрен и после да продължим за столицата?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 24 минути , patilana каза:

Точно за това ми е чуденката.Дали първия следобед от границата да  не идем до Призрен и после да продължим за столицата?

Според мене всичко зависи от това, колко ще ни бавят по границите. Аз нямам нищо против и така. :)

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Прав си.Дано стъпим на косовска земя до обед на 3.03.Като гледам по картата, можем от границата да идем до Призрен.Пътят няма да ни е безинтересен.Правим си разходката до Юнеско забележителностите,ходим си покрай реката и проверяваме съдържанието на механите по ракиената улица.След като изчерпим всички аргументи за престой, може би леко надвечер, имаме около 80км до Прищина.

На следващия ден отиваме до водопада и другите природни красоти в близост до него. Късния следобед е за Прищина.

Последния ден на път за БГ виждаме останалото.

Какво мислиш?И не само ти де.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

само за информация..

"Какво постигна Косово за 10 години независимост"

https://www.dnevnik.bg/sviat/2018/02/17/3131006_kakvo_postigna_kosovo_za_10_godini_nezavisimost/?ref=home_editorial

 

  • Шок 1
Връзка към мнение

Хайде да решим от къде да тръгнем.Предлагам да е в 7 часа.Тъй като трябва да вземем @Иван Попов от Дупница, от къде според вас ще е най-удобно?

 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 11 часа, patilana каза:

@master_of_germs да каже.Аз съм ОК и за двете места.

За съжаление, ще трябвада се организирате без мене. Семейни ангажименти налагат поне един измежду мене и Надето да си остане тук по време на почивните дни в началото на март и е по-добре това да съм аз, а @Mistress of Germs да пътува заедно с някой бухал ;)

Майка ми ще идва в София по това време, а и две семейства македонски другарчета от студентските ми години заедно с децата си ще идват на ски в Боровец. Те, дори и да не нощуват у дома, задължително ще се отбият, пък и аз ще гледам да отидем заедно поне до хижа Мусала. А и трябва да ни върнат един плюшен бухал, когото забравихме през лятото в Македония. Съжалявам, че се получава така и се надявам да не е последният път, когато се организираме заедно за път, защото основно заради страхотната магеланска компания се включих, не толкова заради дестинацията :) Ще гледам да дойда на мястото на тръгването да ви изпратя и да се снимаме заедно със Знамето.

Свързах се с @kali, която беше проявила желание да се включи в групата, и тя е съгласна да заеме мястото ми.

 

Ще помагам с още, каквото е нужно за организацията и ще гледам довечера да оправя, (ако има нужда) резервацията за настаняване, която е на мое име.

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към мнение

@master_of_germs,ти винаги си с нас!Семейството и приятелите никога не бива да се пренебрегват,защото те са хората,които най-много ни обичат!

Чудесно е,че @Mistress of Germs, @kali и всички останали ще сме заедно!Бухалите и ПандишпандЪт също са главни действащи лица!:)

Редактирано от jungfraujoch
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Моля за внимание!

Тръгваме на 03.03.18 точно в 07 часа от стадион "Васил Левски". Нека да се съберем в 06,45.Пред централния вход ще ви чакаме с Боби.

Микробусът е СВ 2854 КА- Мерцедес.С ето такъв слънчев и готин цвят!:)

Имаме си телефоните.Носете си международните паспорти и всичко,което ще Ви бъде необходимо.Най-вече доброто настроение!

Поздрави и до скоро!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Добре, че написа датите, че щях да се заблудя. Бях останал с впечатление, че става въпрос за 1-3 март....  Там съм - на стадиона...

  • Шок 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.