Прескочи до съдържание

3 дни в Косово


Препоръчани мнения

@stebal много съжалявам, че няма да можеш да дойдеш с нас.

Четох за една пътека покрай реката в Призрен, която със сигурност ще ни хареса на всички.Дълга е 4,5 км. От реката се изкачва през гората до крепостта и след това обратно към центъра покрай православната църква.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

Моля всички,които са проявили интерес за евентуалното пътуване до Косово,да потвърдят присъствието си.Шофьорът ни има в предвид.

Време е да осигурим и нощувките.Лично аз няма да правя компромиси с тях.Предпочитам да спя на топло,да има баня и гореща вода.Това не е каприз,а нормална човешка потребност.Спряла съм се на възможно най-евтините хотели,които са на изключително приемлива цена.Ще ви изпратя линковете на лични.

Нека до 10.02.всеки да е наясно и да се сформира групата.Олимпиадата ще започне и нямаме време за губене.:)

Предварително благодаря!

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Първо да потвърдя участието си / сам /. След това , не знам как планирате спането - самостоярелни стаи, двойки, общи помещения, апартаменти, но аз не съм претенциозен и съм съгласен всякакси.  Ако са двойки все пак , гледайки състава може да се комбинираме с Ванчо / разбира се, ако той е съгласен/

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, ruwenzogy каза:

Първо да потвърдя участието си / сам /. След това , не знам как планирате спането - самостоярелни стаи, двойки, общи помещения, апартаменти, но аз не съм претенциозен и съм съгласен всякакси.  Ако са двойки все пак , гледайки състава може да се комбинираме с Ванчо / разбира се, ако той е съгласен/

ОК!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ние също потвърждаваме участие. 

 

П.П. Предлагам също така пътниците да поемем разходите за нощувките на шофьора.

 

Редактирано от master_of_germs
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

@Последно преброяване:
@jungfraujoch, @patilana, @master_of_germs, @Mistress of Germs, @mary_shery, @ruwenzogy, @Tim,шофьора и бухалите.

Изчакваме @Иван Попов още малко и правим резервацията.

На този етап се справяме добре :)

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

@Tim и шофьорът ще са в самостоятелни стаи.

преди 2 минути , kali каза:

Ако Иван Попов не ви потвърди, ще ме вземете ли мен, моля

Първа резерва си :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ето и мен...

Аз чакам нашите от Италия в неделя и Ви казвам със сигурност, но 70% , че ще дойда  ееехааа какво огромно желание имам , като знам с какви хора тръгвам.:)

Дано да се разберем с началниците.;)Стискайте палци.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не искам да съм досадна,но напомням на всички,че ни трябват международни паспорти.Осен това в списъка за посещения в Прищина добавям националната библиотека.

Моля @Иван Попов в неделя вечер да ми пише на лични дали се е разбрал с началниците :)

Ще се радвам всичко да е ОК.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ето ме и мен , говорих с началниците :lol:.

И живи и здрави пътувам с Вас, дано да бъде едно незабравимо пътуване.

Само @jungfraujoch  да направи плана, тоест колко часа , къде и т.н. , останалото ще се разберем.:)

Претенции нямам отностно спането, както кажете, но до колко виждам по-отгоре ние сме в тройката ( аз, @master_of_germs и @ruwenzogy)....

Очаквам подробности.:dancing:

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Иван Попов каза:

Ето ме и мен , говорих с началниците :lol:.

И живи и здрави пътувам с Вас, дано да бъде едно незабравимо пътуване.

Само @jungfraujoch  да направи плана, тоест колко часа , къде и т.н. , останалото ще се разберем.:)

Претенции нямам относно спането, както кажете, но до колко виждам по-отгоре ние сме в тройката ( аз, @master_of_germs и @ruwenzogy)....

Очаквам подробности.:dancing:

 

 

Чудесно!!! В двойна стая си с @ruwenzogy.

Редактирано от jungfraujoch
  • Браво 1
Връзка към мнение

@Иван Попов,ама къде се настани и ти пък в тройката?:O

Тя е запазена за нас:lol:!Не казваме кой е третиятB)

Ти си с Оги по негово желание.

Много се радвам, че шефовете одобряват замисълът ни.:)

Хайде откривателя на ''голямата къща ''да я запазва, преди някой да ни я е отмъкнал.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 8 минути , patilana каза:

@Иван Попов,ама къде се настани и ти пък в тройката?:O

Тя е запазена за нас:lol:!Не казваме кой е третиятB)

Ти си с Оги по негово желание.

Много се радвам, че шефовете одобряват замисълът ни.:)

Хайде откривателя на ''голямата къща ''да я запазва, преди някой да ни я е отмъкнал.

@patilana,нека да се чуди @Иван Попов кой е третият :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

То нищо не е останало скрито покрито, та това ли?Но до 3.03. вечерта да бъде най - дълбока тайна, моля @mary_shery:lol:

  • Смея се 2
Връзка към мнение

Хахаха  Вие си играете с мен ама нищо.:lol:Базикайте се , няма проблем!!! Да НЕ Ми вземем тройната стая.:lol::lol:

Благодаря  на Оги за желанието, много мило, май май ще има доста емоции!:yahoo:Юупиии

преди 21 минути , patilana каза:

че шефовете одобряват замисълът ни

Всичко е точно, няма ядове.

Само да се върна от Дубай и потегляме.:)

Ааа и @mary_shery ли е против мен...добре добре.:lol:

Редактирано от Иван Попов
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Привет на всички 8 магеланци,които ще пътуват за Косово!

Сговорна дружина планина повдига!

Казвам едно голямо БЛАГОДАРЯ  на @master_of_germs,с който заедно избрахме къщата за гости в Прищина.Днес той беше изключително любезен и направи резервацията ни.Значи, няма мърдане!:)

Допълнително ще уточним час и място на тръгване,съобразено с препоръките на шофьорът ни и нашите желания.Разходите за нощувките на  Боби-шофьора ги поемаме ние,както единодушно се разбрахме!

Подготовката и организацията на пътуването, са тръпка не по-малко важна от самото пътуване.Затова мислете позитивно и се интересувайте от всичко,което искате да видите в Косово.

Очаквам още препоръки!

Щастлива съм,че ще споделя една интересна дестинация заедно с Вас!

 

 

Редактирано от jungfraujoch
  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.