Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Фил каза:

И за съжаление ще има закриване на линии ... :( 
При дублираните дестинации - който мигне пръв ;)

И откриване на нови. ;)

Не знам Шарлероа от три места дали ще се задържи, дали има такъв поток? 

Току виж се появят Прага или Полша

Връзка към мнение
преди 24 минути , EliDion каза:

За Декември не видях, но за Януари има по обратната линия - Шарлероа - София.

Имаше на 13.12 и 15.12, но и аз не ги виждам вече.

 

Връзка към мнение
преди 15 минути , iMari каза:

А уиз имат доста дати през декември Соф - Шар за 5,99лв,а за обратния полет доста дати през септември за същата цена.Жалко ,че не се засичат.

Аз току-що гледах и не виждам за 5,99 лв. За кои дати ги видя?

Връзка към мнение
преди 11 минути , iMari каза:

7,12,14,21.12  и  3,7,10,14,17,21,28.09.Виждам ги на разписанието по месеци.

Мари, аз нищо такова не виждам макар, че влязох на минутата в която ти пусна съобщението. Даже за м.12 на тези дати не летят. А за м.09 са други цените и пак на някои от дадените от теб дати няма полети. Не разбирам.

Връзка към мнение

Много пъти,когато някой пуска съобщение за ниски цени аз имам същия проблем - на мен ми излизат съвършенно други цени.Няма идея защо става така,аз все още виждам същите дати на същите цени.Пробвай през телефона,на карето за резервация долу в дясно натискаш търсачка за цени.Така търся по месеци.

Връзка към мнение
преди 7 минути , Емика каза:

Мари, аз нищо такова не виждам макар, че влязох на минутата в която ти пусна съобщението. Даже за м.12 на тези дати не летят. А за м.09 са други цените и пак на някои от дадените от теб дати няма полети. Не разбирам.

Да уточня, че Мари е писала за полети на Уиз, а не на Райън.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Как точно става търсенето на билети с прикачване? Виждам, че са стартирали тази услуга през Рим, но не разбирам как се търси?

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение
преди 1 минута , iMari каза:

Много пъти,когато някой пуска съобщение за ниски цени аз имам същия проблем - на мен ми излизат съвършенно други цени.Няма идея защо става така,аз все още виждам същите дати на същите цени.Пробвай през телефона,на карето за резервация долу в дясно натискаш търсачка за цени.Така търся по месеци.

А за Уиз ли си писала, както казва Костов? Защото аз гледах Раян.

Връзка към мнение
преди 1 минута , iMari каза:

Нищо де ,разбрахме се:)

То като видях 1-2, 5-6 евро, кой да гледа уиз ли са, раян ли са:) Видях, че темата е за раян и се забих там.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, alienad каза:

Аз точно Wizz гледам, но не виждам такива цени. При мен за декември почват от 19,99 лв. най-ниските цени.

То с тия цени е като при тотото;)

Връзка към мнение
преди 53 минути , П.Кръстев каза:

Как точно става търсенето на билети с прикачване? Виждам, че са стартирали тази услуга през Рим, но не разбирам как се търси?

 

Ами както и останалите полети

ако се предлага полета, ти излиза като крайна дестинация

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, antea каза:

от София през Рим обаче не излиза нищо, иначе показва крайна дестинация и до нея в скоби (+1), един стоп

Не излиза нищо, защото свързаните полети на Ryan са през Фиумичино, а полетът от София каца на Чампино. 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 20 часа, Doctor Who каза:

Ryanair най-накрая стартира свързващи полети в една резервация.

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/ryanair-has-finally-launched-connecting-flights-in-one-booking/nggallery/image/fr-1/#gallery1096

 

Свързването на полетите струва 6 евро отгоре.;)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.