Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците около света


Препоръчани мнения

Това е паметника на Фернандо Магелан в Пунта Аренас, Чили, Патагония !

Култово място за Магеланци.

За съжаление бях там преди 10 месеца и някой друг ще развее нашето знаме ТАМ. Мястото е страхотно. Пожелавам ви го и ще ви помогна всячески.

post-146-0-37477400-1388437642_thumb.jpg

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Bangkok, Grand Palace, 17.01.2014 - около 11:00,2-3 минути след като влезе кортежа на кралицата

(фотограф: Жени Русева) :good:

Жестоко! Браво! :)

 

И аз имам да ти изпращам снимки, Жоро..или пък да си ги пазя в моя магелански архив?

Връзка към мнение

Друга идея е тениска с логото, всеки който иска да си направи и да се снимаме с нея по знакови места. 

Тази идея е много добра! Харесва ми, Браво!

Нека знамето да е единствено, а всеки магеланец ако иска може да носи тениска!

Редактирано от vlady
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Пък си и с поличка, май като гледам :)

 

Саронг (сарунг), душо! :) Много полезна вещ. Нещо като хавлията за галактическия стопаджия.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Специалната страничка за нашето знаме вече е налична като подменю на Атлас или директно ето тук: http://magelanci.com/flag/

 

Като променим дизайна на заглавната страница скоро ще има малко квадратче заделено за случайни снимки със знамето, не се притеснявайте ще получи достатъчно видимост. 

 

Графика за записване и основните въпроси са покрити в тази тема: http://magelanci.com/topic/1658-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%B8%D0%BA-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80/

 

Как да се качват готовите снимки със знамето, така че да са отбелязани на картата можете да прочетете тук: http://magelanci.com/topic/1659-%D0%BA%D0%B0%D1%87%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-%D1%81-%D0%BD%D0%B0%D1%88%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B5-%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B8%D0%BD%D1%81/

 

Пожето, Поли, Анджелика и Стефан да се хващат за работа :)

 

Тази тема ще остане отворена за дискусии и забележки. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Kyaiktiyo ( golden rock) Myanmar

 

Стефане, признах те! Хем държиш знамето в ръката, хем тоя голям камък на главата... :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 10
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Говорите си, по всичко личи, спокойно. :) Вижда се, че и знамето позаглежда, малко така... с едно око. Харесва го значи. Ще става ли магеланец? :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

         Много по-малки знамена, с лично послание върху тях. Отиваш със знаменото на предишния "магеланец" и записваш на новото твоето послания за следващият.  

          Магеланците ще стават все повече, все повече ще пътуват  и небива да съгласуват пътуването с желанието си, да се снимат на уникални места, с уникалното знаме. :friends:

Редактирано от Elena_el
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Знам ..знам ..знам.. леко виновата за това, че още не съм качила снимките от Виетнам, но пък ви нося нови .. :)

 

Дами и господа, ключодържателят на Магеланци в Палермо!

 

post-615-0-24526000-1392327957_thumb.jpg

 

 

 

и в Катаня!

post-615-0-06256100-1392328048_thumb.jpg

 

 

 

...трудно фокусирах...ама ще се науча :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

А как се сдобиваш с ключодържател? (За знамето едва ли ще се доредя…)

 

Идваш в събота и готово, мисля че имаме доста останали :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Идваш в събота и готово, мисля че имаме доста останали :)

Да, това намеквах, да ми подготвите един за събота  ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.