Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 19 минути , feel_the_rush каза:

Появиха се полетите до Абу Даби от края на октомври 🙂 Цените са доста интересни, но да кажем, че просто са ги заложили, за да не си купува никой още нищо. Поне е успокоение, че няма да спират линията тотално, че отиде евтиното пътуване до Дубай иначе.

Да, явно са пуснали новото разписание след 26 октомври 2024 г., но цените са ...

Връзка към коментар

Това с новото разписание и цените мисля, че е дъвкано 2356 пъти, че се залагат и следващите седмици ще има рязко падане така, че без да изпадате в ужас 😁😁 то даже и по различни отсечки са еднакви цените.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Разбърква ми полетите Рим-Абудаби-Рим , а Абу Даби-Мале го отмениха за моята дата,Като се върна от Панама,ще гледам да ги наместя. Имам и полет София-Рим,който също ще помоля да сменят,има ли шанс?

Връзка към коментар
преди 4 часа, Oshko каза:

На мен пък ми се искаше да ги има и лятото - малък интерес, ниски цени...

И на мен ми се иска....а от Абу Даби има връзка за интересни места, ама... 🙂 

Връзка към коментар
преди 6 минути , boogy83 каза:

И на мен ми се иска....а от Абу Даби има връзка за интересни места, ама... 🙂 

Какви например? Разглеждам и аз варианти за Азия, но всички ми се виждат високи...може би трябва да свикна с цифрите първо..за това казах, че на този етап разглеждам 🙂

Връзка към коментар
преди 2 часа, tara каза:

Някой има ли предположение защо не виждам цени и дати след юли в приложението? На браузър нямам подобен проблем.

Това при fare finder ли? И при мен е така. Предположения обосновани нямам. Нова функционалност, нови несъвършенства🙂

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Знаете ли къде в уиз-акаунта мога да видя дали правилно съм въвела данните за пътуващи, които имат ауто-чекин. Днес цял ден се опитвам да въведа данни и имаше проблеми и в крайна сметка не знам дали и каква информация се е записала.

Връзка към коментар

Някой да има български телефонен номер за връзка с Уизз - имам въпрос за съществуваща резервация, не за канселирана. На посочения горе български номер на английски ми обясниха, че е само за канселирани резервации.

 

Връзка към коментар
Преди 1 час, DGTG каза:

Някой да има български телефонен номер за връзка с Уизз - имам въпрос за съществуваща резервация, не за канселирана. На посочения горе български номер на английски ми обясниха, че е само за канселирани резервации.

 

Да, за всички други въпроси освен отменен полет и асистент за инвалиди се ползва платения телефон. На него разговарях на български във връзка с питания за багаж. Защо не пробвате с агент през чата и гугъл преводач?

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , tara каза:

Да, за всички други въпроси освен отменен полет и асистент за инвалиди се ползва платения телефон. На него разговарях на български във връзка с питания за багаж. Защо не пробвате с агент през чата и гугъл преводач?

В крайна сметка така направих. Нито с Амелия, нито с агент през чата успяхме  да се разберем, та се наложи на платения телефон да си поговорим 😢, а даже нямаше съпорт на български.

Връзка към коментар
преди 20 часа, DGTG каза:

В крайна сметка така направих. Нито с Амелия, нито с агент през чата успяхме  да се разберем, та се наложи на платения телефон да си поговорим 😢, а даже нямаше съпорт на български.

Най-отгоре в темата има закачено мое мнение.

На Турския номер с Вайбър кредити е стотинки на минута.

Български има само в делнични дни, вижте работното им време всичко си го пише.

Връзка към коментар

Сигурна съм че съм попадала на мнение за разлика в цените, но сега не го откривам.Та- търся цени за билети.Харесвам си, Когато тръгна да резервирам и маркирам три билета, цената се променя нагоре.Имам и уиз дискаунт.Как да процедирам , за да се възползвам от по-добри цени, и същевремнено да сме в една резервация със семейството?

Връзка към коментар

Няма как да сте на една резервация , ако искаш ниската цена.

Ако има два евтини  билета , купуваш за родител + дете , другия родител на отделна резервация.Виж общата сметка дали е по-ниска , иначе все пак взимаш с членството за тримата заедно  Ако не купиш места  Wizz няма да ви сложат тримата един до друг , без значение дали сте на една или две резервации.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гледай детето да е заедно с възрастен, ако го оставиш само ще си усложниш живота.

Иначе - или по-ниска цена, или една резервация, двете заедно няма да може. Ако имаш дискаунт за трима си направи сметката, може да няма голяма загуба да ги купиш наведнъж.

Връзка към коментар

преференциите са ми  през уиз членството на дск А там ми дава дискаунт за мен и още 4-ма..Детето  е почти пълнолетно, така че  е с билет за възрастен.Места не купувам и не ми е важно.Искам да сме на една резервация, за да избегна врътки при евентуални промени, на които са склонни нискотарифните авиокомпании.Винаги съм под напрежение до последно с тях...

Връзка към коментар

Щом искаш на една, взимай на една. Щом имаш дискаунт няма да е голяма разликата. Ако вземеш отделно, те ще са без дискаунт.

Иначе ако почакаш достатъчно двата или единия евтини билета ще ги купят и дилемата ще се реши от само себе си.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Някой, следял Стокхолм от София - полетите са заредени само до края на март. Сезонна дестинация ли е (което би било доста странно) или ще спират линията?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.