Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Заради Каванч  са пуснали самолет, който лети със скоростта на звука. :rofl: Така сапунките ще вдигнаТ нивото.

Оффф... каквото искаш си мисли, аз съм пряк участник в събитието! - Самолетът литна официално във въздуха с, де факто, 40 мин. закъснение, а кацна по разписание! О'к 2-5 мин. нека да има разлика.

...Караш ме сега да се ровя из нет-а, вместо да си гледам работата :blink:

 

Характеристиките на Airbus A320

Макс. крейсерская скорость (км/ч) 840 Максимальная скорость (км/ч) 890 Потолок (макс. высота полета) (м) 11 900

Не знам коя скорост какво означава, предполагам, че се гледа крейсерската скорост, обаче знам, че разстоянието Истанбул - Анталия е 480- 500км измерено по въздуха.  Смятай!

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Турските авиолинии започват да летят от Истанбул до Сейшелските острови от 31.10.16г. http://www.routesonline.com/news/38/airlineroute/266921/turkish-airlines-adds-seychelles-service-from-late-oct-2016/

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Турските авиолинии започват да летят от Истанбул до Сейшелските острови от 31.10.16г. http://www.routesonline.com/news/38/airlineroute/266921/turkish-airlines-adds-seychelles-service-from-late-oct-2016/

 

Има ли билети вече? Не съм гледал, но често турците започват нова линия с промоционални цени, които са нечувани, когато линията набере скорост. 

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Извинявам се,ако вече е писано по-горе,но нямам време да чета цялата тема.

Днес купих билети и чак след това си направих регистрация в Miles&Smiles.

Мога ли да добавя днешните билети или вече е късно?

Връзка към мнение

Ти не добавяш билетите в регистрацията, а регистрацията в билетите :)

Като се чекирате онлайн може да добавиш номера(та).

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Извинявам се,ако вече е писано по-горе,но нямам време да чета цялата тема.

Днес купих билети и чак след това си направих регистрация в Miles&Smiles.

Мога ли да добавя днешните билети или вече е късно?

Отделно може да влезеш в Miles&Smiles сметката/профила си и да си заявиш всичко пролетяно с Турски авиолинии за половин година назад.

Login=>My account=>Claim missing miles

Попълват се номер на билет, резервационна класа, номер на полет, маршрут и имена на пътника.

Точките пристигат моментално.

Редактирано от mitkobiker
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Проверете си резервациите, че турците са почнали драстично да орязват полети до много дестинации:

 

http://www.routesonline.com/news/38/airlineroute/268589/turkish-airlines-w16-europeshort-haul-service-changes-as-of-27aug16/

 

http://www.routesonline.com/news/38/airlineroute/268588/turkish-airlines-w16-inter-continental-service-changes-as-of-27aug16/

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Неприятно. Аз го установих случайно вчера- от известно време дебна следобедния полет от София до Истанбул, който вчера изненадващо изчезна. Ето защо било.

Връзка към мнение

Неприятно. Аз го установих случайно вчера- от известно време дебна следобедния полет от София до Истанбул, който вчера изненадващо изчезна. Ето защо било.

 

TK1032 си беше чист пълнеж, постоянно го отменяха.  Добре, че го махат.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

TK1032 си беше чист пълнеж, постоянно го отменяха.  Добре, че го махат.

Пълнеж, пълнеж ама спестяваше много висене по полетите към Индия, Централна Азия и някои от по-къдравите дестинации из Африка.

Предполагам, че идното лято пак ще го върнат. Просто сега има е време малко да свият перките, че (финансово)тежка зима ги чака.

Редактирано от mitkobiker
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Turkish Airlines $647M Loss First 6 Months Of 2016 Fiscal Year


http://loyaltylobby.com/2016/08/29/turkish-airlines-647m-loss-first-6-months-of-2016-fiscal-year/?omhide=true

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много тъжна новина...

Туристите наистина почти липсват в Истанбул...

Връзка към мнение

Той тоя обеден нали беше няколко часа след така наречения сутрешен, как да се напълни... Те трябва да пуснат нощуващ самолет тук, но явно нещо няма как да стане.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами на мен ми беше екстра преди дългия полет до Банкок в 1 през нощта, ама няма какво да се прави. Сега ще вземем сутрешния и или ще висим 12 часа на летището, или ще ги оползотворим за разходка из Истанбул / ако успея да убедя любимия, че е безпасно, което на този етап не ми се получава/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами на мен ми беше екстра преди дългия полет до Банкок в 1 през нощта, ама няма какво да се прави. Сега ще вземем сутрешния и или ще висим 12 часа на летището, или ще ги оползотворим за разходка из Истанбул / ако успея да убедя любимия, че е безпасно, което на този етап не ми се получава/

Аз изкарах четири дни само в Истанбул(върнах се вчера).

Прекрасни дни! :)

Преди това изкарах няколко пак прекрасни дни в Брюксел, още малко преди това изкарах няколко дни в Париж - и в трите града има извънредно положение...

Нямаше никаква разлика в усещането ми. Дори, ако не виждах въоръжени, които охраняват важни обекти, нямаше да разбера, че има такова.

Истанбул го кръстосах надлъж и нашир от рано сутрин до късно вечер - никакви проблеми нямах.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ами на мен ми беше екстра преди дългия полет до Банкок в 1 през нощта, ама няма какво да се прави. Сега ще вземем сутрешния и или ще висим 12 часа на летището, или ще ги оползотворим за разходка из Истанбул / ако успея да убедя любимия, че е безпасно, което на този етап не ми се получава/

Люси , а вечерният полет не ти ли върши работа?

Той пристига около 23 и има време до 1 часа.А с кои авиолинии ще пътувате за Банкок - ако е с Търкиш, нямаш грижа, чекирате си багажа още в София.

Ако не сте с една АК, за да не висите на летището има и друг вариант.

Ние веднъж си взехме хотел на самото летище - има шатълче, ама и пеш можеш да стигнеш до там.

Пътувахме със сутрешния полет и щяхме да летим с Малейша в 1 през нощта.В хотела ни настаниха още сутринта, много бяха мили и любезни.Оставихме багажа и цял ден се шматкахме из Истанбул, прибрахме се към 18, хапнахме, изкъпахме се, починахме си и си отидохме навреме за полета.

Ако този вариант ти харесва, утре ще ти дам линк на хотела.

Връзка към мнение

За Банкок пътуваме с Гълф еър, вероятно ще сме с багаж, което значи, че трябва да влезем в Турция с Търкиш, да си вземем багажа и оттам наново да се чекираме и да минем секюрити контрол. Доколкото разбрах, секюрити контролът започва още извън летището / нямам представа дали може от Пристигащи директно да минем на Заминаващи без да излизаме от летището/, затова предпочитам да не рискуваме с вечерния полет. Пък и не съм била в Истанбул.

Ще съм ти благодарна за линка, може да помислим и този вариант

Редактирано от lyusi
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Люси, ако държиш на самолет до Истанбул, не ти трябва хотел за през деня. За багажа има клетки. От Ататюрк тръгва метро до центъра и може да се разходите за няколко часа. В бизнес салона има бани, в които дори са на разположение еднократни чехли, кърпи, сешоар.

Друг вариант е автобус от София до Истанбул, но сигурно си го помислила.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Оспамих темата с моите терзания:( Извинете за което, а на всички отзовали се, благодаря! Купих сутрешния полет, ще си пусна отделна тема с питанките за деня в Истанбул.

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.