Прескочи до съдържание

Дългосрочно паркиране на летище София / Варна / Бургас


Препоръчани мнения

преди 18 минути , Madonna каза:

 

Този паркинг е много далеч от кв. Младост и не е близо до метро линията към летището. Води се наказателен паркинг на КАТ, не знам да има възможност въобще да оставиш кола там без да си извършил нарушение. А непосредствено пред гара Подуяне не препоръчвам да се оставят автомобили да нощуват.

Връзка към мнение
преди 9 часа, iceman00 каза:

На бул.Христофор Колумб под новия път за Т2, както и срещу автосалона на Мазерати има пространства, където може да се спира безплатно и са на пешеходно разстояние от летището (виждат се на Street View).

image.png.5998881a398f47f27059b7c410f9ff36.png

 

Иначе аз живея на 5км от летището, около нас се намират сравнително лесно места за паркиране. Ако решиш, пиши ЛС.

Не рискувайте със спиране на случайни места около летище София. Много често автомобилите се разбиват.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 9.04.2023 г. в 9:19, mitaka каза:

Не рискувайте със спиране на случайни места около летище София. Много често автомобилите се разбиват.

Ползвала съм вашия паркинг в София и съм много доволна. Как стои въпроса с паркинга на летище Варна? Интересува ме ползване за 7 дена?

Връзка към мнение
преди 2 часа, svetla5 каза:

Ползвала съм вашия паркинг в София и съм много доволна. Как стои въпроса с паркинга на летище Варна? Интересува ме ползване за 7 дена?

Денонощен, с пропускателен режим, има машини за плащане с карта или кеш. Мисля, че е 10лв на ден.

 

Връзка към мнение
преди 2 часа, svetla5 каза:

Ползвала съм вашия паркинг в София и съм много доволна. Как стои въпроса с паркинга на летище Варна? Интересува ме ползване за 7 дена?

Здравейте,

паркинга във Варна го затворихме преди около една година. Единстеният Ви вариант е на самото летище.

  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Kalina Ivanova каза:

Денонощен, с пропускателен режим, има машини за плащане с карта или кеш. Мисля, че е 10лв на ден.

 

Ами аз имах в предвид този на летище Варна, не съм разбрала че става дума за друг:blush:

Връзка към мнение
Преди 1 час, mitaka каза:

Здравейте,

паркинга във Варна го затворихме преди около една година. Единстеният Ви вариант е на самото летище.

Цените на летище Варна се вдигнаха от 01.04. а същевременно летището обслужва извън сезона значително повече пътници от преди пандемията. 

Може би струва да се преразгледа решението. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

@Алекс, аз ползвах паркинга на Ibis, но беше преди година. Тогава бях доволна, но след това четох тук, че има някакви проблеми. Виж какво ще ти предложи @mitaka

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Иван Попов

Аз също съм паркирал на Park and fly и съм много доволен.

Иначе преди години бяхме парикали на летището на терминал 1, защото пътувахме до Лондон с easyjet, но тогава и доста пари платихме, а нямаше и навеси. 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
На 19.04.2023 г. в 13:37, mitaka каза:

Здравейте,

паркинга във Варна го затворихме преди около една година. Единстеният Ви вариант е на самото летище.

Интересува ме използването на вашия паркинг от 24.09-01.10.2023г. Какви са възможностите?

Връзка към мнение
преди 19 часа, svetla5 каза:

Интересува ме използването на вашия паркинг от 24.09-01.10.2023г. Какви са възможностите?

Здравейте Светла,

изпратили сме Ви много подробна информация за резервацията на имейла. Ползвате 15% отстъпка като "Магеланец".

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Някой ползвал ли е скоро АТМ? Какав е цаната на дененощие с включени два трансфера? Че нещо най-сайта им не може предварително да се калкулира цена. 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Фил каза:

Някой ползвал ли е скоро АТМ? Какав е цаната на дененощие с включени два трансфера? Че нещо най-сайта им не може предварително да се калкулира цена. 

Аз го ползвам от време навреме, последно миналия месец. По телефона цената беше 83 лв, взех го от Грабо за 55. Със закуска и трансфер до летището. Втората посока си я плащаш. В момента в Грабо също е 55лв.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , marycap каза:

Аз го ползвам от време навреме, последно миналия месец. По телефона цената беше 83 лв, взех го от Грабо за 55. Със закуска и трансфер до летището. Втората посока си я плащаш. В момента в Грабо също е 55лв.

Благодаря за инфото. 
Доуточнявам си въпроса - аз питам само за паркинга. 

Връзка към мнение
преди 6 минути , Фил каза:

Благодаря за инфото. 
Доуточнявам си въпроса - аз питам само за паркинга. 

Знам само, че паркингът е безплатен за гостите на хотела. 

  P.S.  Чукча -  писател...😉

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, Фил каза:

И също някой има ли впечатления/отзиви за тези  Sofia Parking ?

Ползвах ги веднъж, имат малко странно разбиране за бизнеса. Първо им звъннах 3 седмици преди денят Х, казаха ми "няма проблем, ама много рано се обаждаш, като наближи деня обади се пак, ще свършим работа, но попълни заявката на сайта, а не звъни по телефона, ще се обадим". Седмица преди датата пуснах заявката и зачаках. След няколко часа ми се обадиха, казах им от коя дата искам резервация и отново чух, "рано е, обади се 2 дни предварително". Два дни преди деня Х, повторих процедурата, обадиха ми се, казах какво искам, "няма проблем, заповядай те". 

Всичко мина безпроблемно, имах вариант Б, но на двойна цена и затова проиграх всичко, при други обстоятелства бих ги игнорирал. Определено персонала не достига, бяха само двама човека, които вършеха всичко, от приемане на заявки до посрещане, плаща се предварително, при оставянето на автомобила и се стараят бързо да осъществяват трансфера от/до летището. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.