Прескочи до съдържание

Дългосрочно паркиране на летище София / Варна / Бургас


Препоръчани мнения

преди 7 часа, EliDion каза:

Краткосрочно, да, но през нощта, така че Аксаково не е вариант

В подобен случай, мисля че нямате полезен ход. Дори да има фирми, които да предлагат услугат паркинг+трансфер от и до летището, на дали някой ще се съгласи за 5-10лв, колкото ще платите за този краткосрочен престой, да ви прави трансфер в двете посоки.

 

При положение, че е след 22 часа и не може да ползвате обществен транспорт ще трябва да си платите паркинга на летището.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Някой скоро да е правил резервации през parkvia ?  
Защото аз удрям здраво на камък - първо че паркинга на Ibis, който сме ползвали няколко пъти, и се плащаше там, намясто,   сега  иска плащане още на страницата на parkvia. OK, обаче не мога да осъществя плащането с никаква карта.  Освен че са им объркани бутоните на страницата - тези с надпис "Visa" и "Mastercard" всъщност водят към плащане с Paysera или банков превод, на третия бутон, който е с надпис "Epay.bg" уж води към плащане и с банкови карти, обаче нищо не мина - нито Visa нито МC, нито кредитни, нито дебитни - пробвах какво ли не, обаче греда. И естествено няма съпорт по телефон в почивните дни и извън раб. време .. .  :wacko: :rolleyes:

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Изглежда оправиха проблема, за който писах в горното мнение. 

И да подскажа, че Topcashback.co.uk  дават 5.75% кешбек за резервации през Parkvia

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Пантелей Пътника
На 21.02.2018 г. в 18:59, vorbis каза:

Може да ползваш обществения паркинг на колелото до летище Бургас. Последно беше безплатен. Друг вариант е да влезеш в селото (квартал Сарафово) и да паркираш в някоя от крайните улички.

Платен охраняем паркинг не се сещам да има наоколо.

Здравейте, 

 

Попадам на различни мнения в интернет отностно обществения паркинг на летището в Сарафово. Доколкото разбирам лятото е платен заради рентакарите, които паркират там. Някой може ли да ми потвърди дали все още е безплатен и дали има период от годинта, в който е платен. Ако има, откога докога и каква е цената. Благодаря :) 

Връзка към мнение
преди 1 час, Пантелей Пътника каза:

Някой може ли да ми потвърди дали все още е безплатен

Защото не е безплатен. Бариерите си работят.   Взима се билет и се  влиза се през тях. 

Връзка към мнение
Пантелей Пътника
Преди 1 час, epetkov каза:

Защото не е безплатен. Бариерите си работят.   Взима се билет и се  влиза се през тях. 

А каква е цената на този паркинг? Има ли някъде инфо?

Връзка към мнение
преди 7 часа, Пантелей Пътника каза:

Има ли някъде инфо?

Разбира се, че има. Разбира се, че ще е  на официалния сайт: https://burgas-airport.bg/bg/getting-around-car-parking

Весела Коледа!

Връзка към мнение
преди 2 часа, epetkov каза:

Разбира се, че има. Разбира се, че ще е  на официалния сайт: https://burgas-airport.bg/bg/getting-around-car-parking

Весела Коледа!

Това е за паркингите на територията на летището.

Срещу бариерата на летището, от другата страна на кръговото, точно на входа на Сарафово има безплатен паркинг.

 

Весела Коледа!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...
На 9.12.2019 г. в 17:14, Фил каза:

Леко се е покачил кешбека :smile3: 
image.png.65c5d258332089dec0a7b9217e8020a2.png

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

В Бургас къде може да се остави автомобил. За 4 дни на летището паркингът е 55 лв., а чрез parkvia - 32, но без трансфер. Вариант 1 - платен паркинг в близост до летището, вариант 2 - някъде в Сарафово или?

Връзка към мнение
Преди 1 час, lesy каза:

В Бургас къде може да се остави автомобил. За 4 дни на летището паркингът е 55 лв., а чрез parkvia - 32, но без трансфер. Вариант 1 - платен паркинг в близост до летището, вариант 2 - някъде в Сарафово или?

https://maps.app.goo.gl/eW2NNcNXurX38yrbA

Ей тук е безплатно ,стига да има места 😉

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...
преди 5 минути , Фил каза:

Някой ползвал ли е https://parkandtravel.bg/ , мнения? 

Да, преди 2 седмици. Нямам забележки.  Паркираш, извозват те, като кацнеш - звъниш и идват ( бяха бързи).

 

ПП. Докато бяхме там имаше хора, направили си тест при тях ( правят експресни PCR-и и антигенни) и се разправяха, защото го бяха получили на бланка на лабораторията с печат а не като цифров сертификат . Не зная как приключи драмата, защото тръгнахме, но да се има в предвид и да се пита , ако на някой му трябва цифров сертификат и е решил да се тества при тях.

Връзка към мнение
преди 5 минути , funny каза:

Да, преди 2 седмици. Нямам забележки.  Паркираш, извозват те, като кацнеш - звъниш и идват ( бяха бързи).

 

Благодаря за инфото . :smile3:
А ето тук преди Ибиса ли се намират? 
image.png.284c2616ec1d231c7a096baf0ba15ade.png

че нещо GPS-координатите, които са дали, са в нищото ...

Връзка към мнение
преди 57 минути , Фил каза:

Благодаря за инфото . :smile3:
А ето тук преди Ибиса ли се намират? 
image.png.284c2616ec1d231c7a096baf0ba15ade.png

че нещо GPS-координатите, които са дали, са в нищото ...

Подминаваш Ибис и около 200-300 метра ( не съм сигурна) след Ибис гледаш от лявата страна и ще го видиш. 
В Гугъл са точно отбелязани - между двете улици са - 
https://goo.gl/maps/EgZGaUvQCXoyZz8v7

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , funny каза:

Подминаваш Ибис и около 200-300 метра ( не съм сигурна) след Ибис гледаш от лявата страна и ще го видиш. 
В Гугъл са точно отбелязани - между двете улици са - 
https://goo.gl/maps/EgZGaUvQCXoyZz8v7

 

ОК, благодаря! :smile3:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Изглежда ще трябва да се преориентираме за паркиране в София. До сега ползвахме АТМ, обаче страшно ме изнервиха последния път /1 май/. Накратко, чакахме 55 минути за обратен трансфер. Чудейки се какво се случва, звънях да питам - никой повече не вдигна телефоните! Малко повечко щях да се изнервя, ако беше късно или през нощта. Накрая ни прибраха след 1 час чакане и вместо да се извини, девойката на рецепцията рече - Мен к`во ме интересува? Като не ви харесва, не ползвайте.  

  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, jul каза:

Изглежда ще трябва да се преориентираме за паркиране в София. До сега ползвахме АТМ, обаче страшно ме изнервиха последния път /1 май/. Накратко, чакахме 55 минути за обратен трансфер. Чудейки се какво се случва, звънях да питам - никой повече не вдигна телефоните! Малко повечко щях да се изнервя, ако беше късно или през нощта. Накрая ни прибраха след 1 час чакане и вместо да се извини, девойката на рецепцията рече - Мен к`во ме интересува? Като не ви харесва, не ползвайте.  

Ние ползваме Ибис, за сега се държат прилично. Никога не сме чакали, любезно отговарят по всяко време, може да се плати с карта.

На 3-4 мин. пешеходно разстояние от Т2, ако недай си нещо си, но не се е случвало да вървим пеша:yes: 

Направих им една неплатена реклама:rofl:

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, jul каза:

Изглежда ще трябва да се преориентираме за паркиране в София. До сега ползвахме АТМ, обаче страшно ме изнервиха последния път /1 май/. Накратко, чакахме 55 минути за обратен трансфер. Чудейки се какво се случва, звънях да питам - никой повече не вдигна телефоните! Малко повечко щях да се изнервя, ако беше късно или през нощта. Накрая ни прибраха след 1 час чакане и вместо да се извини, девойката на рецепцията рече - Мен к`во ме интересува? Като не ви харесва, не ползвайте.  

Може да пробваш и https://parkandfly.bg/bg/

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

 

 

преди 3 часа, Kalina Ivanova каза:

На 3-4 мин. пешеходно разстояние от Т2

Предполагам T1 искаш да кажеш. :wink:   И е малко повече от 3-4мин. (ако не се тича :smile3:),  да кажем - 7-8мин. 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 23 часа, jul каза:

Изглежда ще трябва да се преориентираме за паркиране в София. До сега ползвахме АТМ, обаче страшно ме изнервиха последния път /1 май/. Накратко, чакахме 55 минути за обратен трансфер. Чудейки се какво се случва, звънях да питам - никой повече не вдигна телефоните! Малко повечко щях да се изнервя, ако беше късно или през нощта. Накрая ни прибраха след 1 час чакане и вместо да се извини, девойката на рецепцията рече - Мен к`во ме интересува? Като не ви харесва, не ползвайте.  

ATM ни го скроиха същия номер последните два пъти, не един... И им бяха наистина последни! Не стига, че ни зарязаха да чакаме над 1 час за обратния трансфер, ами и "колегата бил идвал и ни звънял, а нас ни нямало", при положение, че ние им звъннахме когато излязохме, телефонът беше включен и нямаше неприето повикване! За капак и цените им вече са по-високи от останалите.

 

Последния път ползвахме закрития паркинг на Ибис хотел. Местата са широки, така че няма вероятност някой да ти удари вратите по невнимание, а за трансферите и на отиване, и на връщане бяха много експедитивни. На връщане момчето беше на терминала (T2) 7 минути след като им се обадихме. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, Фил каза:

Предполагам T1 искаш да кажеш. :wink:

Т1 разбира се:dash1:

Еми, ако беше платена рекламата, щеше да е съвсем точно.

преди 4 часа, Фил каза:

И е малко повече от 3-4мин. (ако не се тича :smile3:),  да кажем - 7-8мин. 

 

 Така и така не съм го изпешеходствала разстоянието. Сигурно си прав за минутките.

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 9 часа, Kalina Ivanova каза:

Така и така не съм го изпешеходствала разстоянието.

Аз редовно си отивам пеша до Т1 :yes:, освен ако бусът не чака на полусъединител, готов  да тръгва веднага (или не въли дъжд), предпочитам да се разходя - много освежаващо ми действа, особено сутрин рано преди полет.:smile3:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Последно миналата година, но до сега винаги ползвам тези Паркинг Летище София - Ниски цени и безплатен трансфер (airportsofia-parking.com) - винаги са били много точни. Повече от 5-7 мин не съм ги чакала на Т2, дори в час пик. До Т1 са окоро 5 мин пеш и ако не вали или не е посред нощ и нямам багаж, ходя.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.