Прескочи до съдържание

Дългосрочно паркиране на летище София / Варна / Бургас


Препоръчани мнения

Преди 1 час, sndos каза:

Привет, може ли да ми даддете съвет за 10-дневно паркиране на или около летище Бургас в началото на септември? Намерих оферта за 80 лв. за целия период чрез parkvia.com.

Има ли по-изгодно местенце? Сигурно ли е да се паркира в самото Сарафово? Мерси предварително!

На самото летище би ти струвало 77лв.

http://www.bourgas-airport.com/Portals/0/2016-01-15 Visitors_Parking Applicable Price List FTSAM_EN.pdf

Връзка към мнение
На 2.08.2018 г. в 17:03, Фил каза:

Някой ползвал ли е IBIS Hotel Sofia Airport Parking? 
Отзиви? 

Аз съм го ползвал няколко пъти - нямам забележки. Но откакто направиха другия с навеса - позлвам само него.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
На 15.08.2018 г. в 0:31, cybersimo каза:

Аз съм го ползвал няколко пъти - нямам забележки. Но откакто направиха другия с навеса - позлвам само него.

Кой е този "другият с навеса"? Трябва ми паркинг след седмица за седмица и се колебая.

Връзка към мнение
преди 10 минути , soniapro каза:

Кой е този "другият с навеса"? Трябва ми паркинг след седмица за седмица и се колебая.

http://parkandfly.bg/bg/локация-и-контакти/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За този с навеса нямам добро мнение. Около 10-ти април се връщахме от Болоня и полетът пристигаше след полунощ. Излязохме от терминала около 1 часа през нощта, като това бе отбелязано в резервацията ми. Наехме този паркинг, защото е уж по - близо до Т1.., където кацахме. 35 минути звънях на телефона и никой не ми вдигаше. Такситата отказваха, защото е на 1,5км. от Т1. След поредния ми отчаян опит един възрастен господин най-после вдигна и след 10 мин. ни взе, като порядъчно счупи и скъпия басамов оцет, който носехме отделно. 

Освен това клетките са доста тясни и по-голяма кола се паркира трудно. Плаща се на автомат.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Преди време попаднах тук случайно.Тогава търсех инфо дали някой от паркингите издава фактури,не само касов бон.Намерих и всичко беше окей.При следващото пътуване попаднах на този с навеса.Първия път и ние чакахме дълго някой да вдигне телефона за трансфер.През нощта е много неприятно наистина.Втория път от миналата седмица,ами какво да кажа.Паркинг с навес,а цялата ми кола в сняг.За какво е е този навес не става ясно.Мисля трети път да няма.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, santana каза:

Преди време попаднах тук случайно.Тогава търсех инфо дали някой от паркингите издава фактури,не само касов бон.Намерих и всичко беше окей.При следващото пътуване попаднах на този с навеса.Първия път и ние чакахме дълго някой да вдигне телефона за трансфер.През нощта е много неприятно наистина.Втория път от миналата седмица,ами какво да кажа.Паркинг с навес,а цялата ми кола в сняг.За какво е е този навес не става ясно.Мисля трети път да няма. 

Около летището вали  почти хоризонтално. Сещаш се защо.  Никакъв навес не хваща. Обслужването  им е много добро. Минус е само теснотията на клетките.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 21.12.2018 г. в 14:57, Hollywood каза:

Около летището вали  почти хоризонтално. Сещаш се защо.  Никакъв навес не хваща. Обслужването  им е много добро. Минус е само теснотията на клетките.

Сериозен минус бих казал. Преди 3 дни като за бонус бяха наредили и още един ред коли пред клетките, не че по принцип има къде да направиш обратен завой, но така се получи съвсем блокаж. Добре, че друга кола беше излезнала малко преди нас, та в нейната клетка завъртяхме, иначе щеше да има 200-300м на задна с 2-3 завоя. От летището ни натовариха 9 човека в микробус за 8, а спящите полицаи и дупките в краткия маршрут за нищо ги нямаха.

 

Може би няма да го ползвам този паркинг повече, но за тези които все пак му дават шанс препоръчвам колите задължително да ги вкарвате в клетката назад.

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Някой с по-пресни препоръки за някой от паркингите около летището, че тези които обикновено ползвам (горекоментираните Park&fly) нещо нямат места ... 

 

Връзка към мнение
37 minutes ago, Фил said:

Някой с по-пресни препоръки за някой от паркингите около летището, че тези които обикновено ползвам (горекоментираните Park&fly) нещо нямат места ... 

 

Ако става въпрос за София провери паркинга на Ибиса или АТМ хотел, но на втория май после те караха да си доплатиш за трансфера навръщане. 

Връзка към мнение

Да, за София иде реч. АТМ са пълни до Великден, а и с това плащане на трансфера вече не са толкова атракнивни ценово за кратък период.

Ще погледна Ибиса, мерси.

Връзка към мнение

Аз винаги съм ползвал тези хорица - https://www.parkingairportsofia.com/ , те от година са и с втори паркинг в непосредствена близост, нямам забележки. 5лв трансфер в посока, до Т1 може и пеша, ключа на автомобила се оставя при тях, имат видеонаблюдение. Оставял съм и скъп автомобил, но не съм имал проблеми. Винаги обаче си проверявам багажника (по навик) да не е изчезнало нещо преждевременно.

Връзка към мнение
14 minutes ago, Фил said:

Да, за София иде реч. АТМ са пълни до Великден, а и с това плащане на трансфера вече не са толкова атракнивни ценово за кратък период.

Ще погледна Ибиса, мерси.

От тук съм правил резервации за тях - https://www.parkvia.com/bg-BG/паркинг-на-летище/софия/ibis-xотел-паркинг-летище-cофия

 

Редактирано от Jorro
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Питане за летище Бургас: не сме запазвали предварително паркинг на друго място и разчитам на летището . Има ли някаква вероятност да няма места, и ако да, дайте предложение къде може да се паркира? Уточнявам, че колата ни е нова и все още й тръпнем и не искаме да паркираме по уличките. Предпочитаме нещо по-сигурно, съответно ще приемем и цената.

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
На 26.03.2019 г. в 23:23, stanislavpp каза:

Аз винаги съм ползвал тези хорица - https://www.parkingairportsofia.com/ , те от година са и с втори паркинг в непосредствена близост, нямам забележки. 5лв трансфер в посока, до Т1 може и пеша, ключа на автомобила се оставя при тях, имат видеонаблюдение. Оставял съм и скъп автомобил, но не съм имал проблеми. Винаги обаче си проверявам багажника (по навик) да не е изчезнало нещо преждевременно.

Аз пък не останах доволна от тях и няма да ги ползвам занапред. Единственото, което беше ок - комуникацията, преди да оставим колата. 

1. Дните се броят като дни, а не в часове. Ако си оставил колата в 6 вечерта, а я взимаш в 12,05 след 5 дни, това са 7 дни. 

2. В мейла за потвърждение горното е изяснено, да речем, че като не те устройва знаеш от по-рано и можеш да смениш. Има и цена точна. Обаче, който ни посрещна, си я за кръгли. Не е въпросът за 3 лв., ама дразни. Пък и нали по цена си избира човек паркинга. Значи от разликата в броенето на дните и закръгляването платих е + 8лв. 

3. Никакъв документ не ни издадоха! Ни касова бележка, ни бележка хвърчаща.... Много дразнещо. 

4. Паркингът се оказа една прашно-кална поляна с бабуни и трева. Добре, че не валеше, като пристигнахме. 

5. Обратния трансфер - изпълнихме точно указанията, които ни дадоха. Звъня при пристигане и един доста груб господин рече да се обадя пак след малко, щото не бил такси. Все пак ни прибра бързо, ама даже и от колата не слезе. Това за багаж да помогне, пък добър вечер, пък довиждане - тц... 

Ми няма как да съм доволна от услугата. Е, може би ако сравнят с писаното горе за оня паркинг, дето никой не вдига да те прибере.... 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
преди 1 минута , EliDion каза:

Някой знае ли какви са цените на паекинга на Летище Варна. Сайтът им не работи.

Аз нямам проблем.

https://varna-airport.bg/bg/getting-around-car-parking

 

Ако все пак не ти го отваря кажи да постна самата таблица

Връзка към мнение
преди 2 минути , tch каза:

Аз нямам проблем.

https://varna-airport.bg/bg/getting-around-car-parking

 

Ако все пак не ти го отваря кажи да постна самата таблица

Не ми го отваря нито от тел нито от компа. Щв съм ти благодарна да постнеш или да напишеш колко е на час.

Връзка към мнение
преди 1 час, EliDion каза:

Ако има някой по евтин почасов, моля споделете.

С други думи става въпрос за краткосрочен престой? Оставяте колата в Аксаково и с автобуса до летището.

 

За дългосрочен паркинг съм виждал обяви, даже мисля, че един човек даваше отстъпка за хора от форума, но не съм ползвал, за да дам отзиви.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.