Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Травеолани

Сега, след като бях на круиз, мога да кажа, че цялото изживяване ми хареса и допадна! Двете негативни неща за мен бяха недостатъчното време на портовете и морската болест. Въпреки че корабът ни беше по цял ден на различен остров, ние имахме реално не повече от 4 часа за разглеждане - абсолютно недостатъчно!

Лично аз не бих отишла на трансатлантически круиз, защото има толкова много дни в морето и то в началото. На мен много ми се гадеше и ми се виеше свят първите 2 дена, а последният ден в морето също ми беше много зле!

Всичко друго беше перфектно - организацията по слизане и качване, храната,развлеченията на кораба, луксозните ресторанти, персоналът - толкова любезни през цялото време!

Имахме и един българин в персоналът.

Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...

Оферта за едно малко двудневно круизЧЕ ;)

Става дума за бърза разходка Генуа - Вилфранш-сюр-мер - Генуа на цена от 39eur на човек с всичко включено в цената без алкохол.

Вилфранш-сюр-мер е съвсем близо до Ница (почти предградие) и както казват - съчетава чара на Прованс и блясъка на Ривиерата. Точно от другата му страна пък е легендарният Кап Фера - едно от най-красивите кътчета на Лазурния бряг и любимо място на милионери, милиардери и аристократи.
На половин час път е Монако.

 

post-139-0-77579900-1427736964.jpg

 

И така тази цена е валидна само за тръгване на 14-ти ноември.

Сайт за резервиране - тук.

 

Bon voyage! ;)
 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Норвежки фиорди, 12 дни, 1-13 юни, 2015г.

компания : Costa Cruises

кораб : Costa neoRomantica

пристанище: Хамбург

цена:  449 вътрешна каюта, 499 външна каюта

включено - всичко без алкохол

невключено - сервиз - 8 на ден

 

HAM08004__en-GB_2015.gif#HAM08004

1          Hamburg (Germany)    -          17:00

2          ...cruising...      -          -

3          Haugesund (Norway)   06:00   18:30

4          KRISTIANSUND      13:30   21:30

5          ...cruising...      -          -

6          Bodø (Norway)           07:00   18:00

7          Sortland (Norway)       08:00   19:00

8          Narvik (Norway)         08:00   21:00

9          Leknes - Lofoten Islands (Norway)     07:00   17:00

10        ...cruising...      -          -

11        Flam (Norway)            08:00   18:00

12        ...cruising...      -          -

13        Hamburg (Germany)    08:00 

 

сайт за резервации:

http://www.cruclub.ru/book/39755/

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Гледам , че на любимата на целия български народ страница rumbo.es има някакви предложения за круизи, примерно : 8 дни / 300 Е .
Аз не съм запознат със цените , но смятам че при желание, всеки ще открие желаната дестинация.
линк

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Ако се появи някакъв евтин трансатлантически круиз,  свиркайте.

Свиииир :biggrin:

Някой пак си мести корабчетата на юг ;)

Еднопосочен трансатлантически круиз за  154 (на човек в двойна каюта. )

8-дневен круиз на Pullmantur от Лас Палмас (Канарски острови) до Салвадор де Баия (Бразилия)

Тръгване - само на 28.10.2015

itinerario-crucero-especial-las-palmas-s

 

Зе резервиране - ТУК

 

До тук добре, а как да се върнете от Бразилия?

Ами например с Meridiana за около 230

One way flight

Passengers:

1 Adult

Destination and date:

FORTALEZA - MILAN Malpensa

Mon 16 Nov 2015

ЦЪК

 

post-139-0-97123600-1433422734_thumb.jpg

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

"Безплатен" круиз през зимните месеци (плащат се само данъци и пристанищни такси - € 120 за 7 дневен круиз, € 130 за 11 дневен круиз  и застраховка  € 27) за всички,които имат рожден ден между 1 Юни и 30 Септември.Резервацията трябва да се направи по телефона.

Офертата е валидна до 30 Юни.

 

http://www.msccrociere.it//it_it/MSC/Buon-compleanno-Crociere-Mediterraneo-MSC.aspx

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

"Безплатен" круиз през зимните месеци (плащат се само данъци и пристанищни такси - € 120 за 7 дневен круиз, € 130 за 11 дневен круиз  и застраховка  € 27) за всички,които имат рожден ден между 1 Юни и 30 Септември.Резервацията трябва да се направи по телефона.

Офертата е валидна до 30 Юни.

 

http://www.msccrociere.it//it_it/MSC/Buon-compleanno-Crociere-Mediterraneo-MSC.aspx

Аз се класирам за тази оферта :) Доколкото разбирам от линка рожденика плаща 120€ а другия човек най-ниската цена. за каюта.Само че никъде не виждам цените и не ми е ясно какво означава " Посетете туристическа агенция за резервация" Всяка тур агенция ли става и кой е телефона за резервации?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз се класирам за тази оферта :) Доколкото разбирам от линка рожденика плаща 120€ а другия човек най-ниската цена. за каюта.Само че никъде не виждам цените и не ми е ясно какво означава " Посетете туристическа агенция за резервация" Всяка тур агенция ли става и кой е телефона за резервации?

Резервацията трябва да се направи на телефона посочен в горния десен ъгъл на страницата:

post-2434-0-04702900-1433573910.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз се класирам за тази оферта :) Доколкото разбирам от линка рожденика плаща 120€ а другия човек най-ниската цена. за каюта.Само че никъде не виждам цените и не ми е ясно какво означава " Посетете туристическа агенция за резервация" Всяка тур агенция ли става и кой е телефона за резервации?

 

Какви са цените за втори човек, къде могат да се видят ?

Офертата може да е само за жабари.

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Еееех, не е справедливо ... и двамата с мъжа ми попадаме в категорията, но ... нямаме време. :(

Това ме навежда на една друга мисъл - Ако двамата пътници са рожденици може ли да наемат каюта на промоционална цена?

Редактирано от Костов
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

TRS14002__en-GB_2015.gif#TRS14002

 

Още един еднопосочен круиз от Европа до Южна Америка.
Предложението е на компанията Costa
25 дни за 310 с включени всичко без алкохол, допълнително се плаща на борда 8.5 на ден такса обслужване.
Цената е на човек за двойна каюта, използвана от двама.

Така се получава по 21 на ден, което е доста добре.
При резервацията се плаща депозит от 60 на човек, останалата част - септември 2016

Тръгването е възможно само на 26.11.2016г.

 

Маршрут:

26 ноември 2016 Триест (Италия) 18:00
27 ноември Сплит (Хърватска) 12:00 20:00
28 ноември Бари (Италия) 8:00 14:00
30 ноември Чивитавекия (Рим, Италия( 8:00 18:00
01 декември Савона (Италия) 8:00 16:30
02 декември Барселона (Испания) 13:00 18:00
04 декември Казабланка (Мароко) 9:00 23:00
06 декември Санта-Крус, о. Тенерифе (Канари, Испания) 8:00 18:00
12 декември Ресифи (Бразилия) 13:00 19:00
13 декември Масейо (Бразилия) 7:00 13:00
14 декември Салвадор (Бразилия) 8:00 14:00
16 декември Рио-де-Жанейро (Бразилия) 8:00 18:00
19 декември Монтевидео (Уругвай) 8:00 18:00
20 декември Буенос-Айрес (Аржентина) 9:00

 

Сайт за резервиране - тук

 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

"Безплатен" круиз през зимните месеци (плащат се само данъци и пристанищни такси - € 120 за 7 дневен круиз, € 130 за 11 дневен круиз  и застраховка  € 27) за всички,които имат рожден ден между 1 Юни и 30 Септември.Резервацията трябва да се направи по телефона.

Офертата е валидна до 30 Юни.

 

http://www.msccrociere.it//it_it/MSC/Buon-compleanno-Crociere-Mediterraneo-MSC.aspx

Едно ОГРОМНО благодаря на Диан:) Вече си направихме резервация за 06.12-11 дневен за 729.00 € за двама! Това ни е трети круиз/втори със MSC/, но до сега не сме тръгвали от Милано. Ще съм благодарна, ако някой е минал по този път и ме осветли на кое летище в Милано се каца, трансфер до Генуа, нощувка и т.н. Благодаря още веднъж!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Едно ОГРОМНО благодаря на Диан :) Вече си направихме резервация за 06.12-11 дневен за 729.00 € за двама! Това ни е трети круиз/втори със MSC/, но до сега не сме тръгвали от Милано. Ще съм благодарна, ако някой е минал по този път и ме осветли на кое летище в Милано се каца, трансфер до Генуа, нощувка и т.н. Благодаря още веднъж!

До Милано от София летят България  Ер и Wizz.

Първите кацат на летище Малпенса, а вторите на летището в Бергамо - Orio al Serio.

И от двете летища е лесно придвижването към Милано.

От Милано до Генуа може лесно да се стигне с влак.

Можете да следите и за автобусен транспорт на Megabus. Има доста ниски цени.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Едно ОГРОМНО благодаря на Диан :) Вече си направихме резервация за 06.12-11 дневен за 729.00 € за двама! Това ни е трети круиз/втори със MSC/, но до сега не сме тръгвали от Милано. Ще съм благодарна, ако някой е минал по този път и ме осветли на кое летище в Милано се каца, трансфер до Генуа, нощувка и т.н. Благодаря още веднъж!

А става и с кола, ние така направихме. На паркинга на една банка. 

Връзка към мнение
Здравко Ангел

Някой може ли да даде съвет, това ОК ли е като цена за круиз:

 

Мартиника, Гваделупа, Санта Лусия, Барбадос, Тринидад и Тобаго, Доминика, Гренада - 7 дни -  958EUR вътрешна каюта (цената е за двама)

 

И ако не е, колко всъщност ориентировъчно трябва да излиза един такъв круиз през февруари?

 

Благодарности!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой може ли да даде съвет, това ОК ли е като цена за круиз:

 

Мартиника, Гваделупа, Санта Лусия, Барбадос, Тринидад и Тобаго, Доминика, Гренада - 7 дни -  958EUR вътрешна каюта (цената е за двама)

 

И ако не е, колко всъщност ориентировъчно трябва да излиза един такъв круиз през февруари?

 

Благодарности!

Аз доколкото съм гледала цени, това за мен е супер цена. Може ли да дадеш линк? А самолетни билети имате ли купени?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Аз доколкото съм гледала цени, това за мен е супер цена. Може ли да дадеш линк? А самолетни билети имате ли купени?

 

 

Намерих го в  БГ сайт. Никога не сме ходили на круиз, а пък карибски круиз добре изглежда. Гледах някакви Коста, ама всичките бяха значително по-скъпи и обикаляха по-малко острови.

Редактирано от cck
премахнат линк към БГ агенция
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой може ли да даде съвет, това ОК ли е като цена за круиз:

 

Мартиника, Гваделупа, Санта Лусия, Барбадос, Тринидад и Тобаго, Доминика, Гренада - 7 дни -  958EUR вътрешна каюта (цената е за двама)

 

И ако не е, колко всъщност ориентировъчно трябва да излиза един такъв круиз през февруари?

 

Благодарности!

Нормална е цената, нито ниска, нито висока. От време на време има попадения с цена около 600евро за двама, погледни и в сайта на компанията и в cruise.com за да добиеш представа.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Намерих го в  БГ сайт. Никога не сме ходили на круиз, а пък карибски круиз добре изглежда. Гледах някакви Коста, ама всичките бяха значително по-скъпи и обикаляха по-малко острови.

 Супер, мерси :) Да и ние не сме ходили, но пък не е гаранция,че ще изпаднат изгодни самолетни билети до там ;) И затова си мислех да реше какъв круиз, после да купя билети и тогава да купя и круиза. Цамо,че ние нямаме американска виза,затова търся такива варианти...

Редактирано от cck
Връзка към мнение
Здравко Ангел

 Супер, мерси :) Да и ние не сме ходили, но пък не е гаранция,че ще изпаднат изгодни самолетни билети до там ;) И затова си мислех да реше какъв круиз, после да купя билети и тогава да купя и круиза. Цамо,че ние нямаме американска виза,затова търся такива варианти...

От Париж до Мартиника и обратно през февруари могат да се намерят билети за по 1200лв. с KLM.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Цената не е нищо особено. За Карибски круиз. Винаги трябва да се има предвид пристанищните такси и такси обслужване на борда, които ще се добавят ъм тази цена. На Карибите има и по-добри цени. Но важното е от къде пътуваш, ако си от Щатите ще е много по-лесно и евтино и бързо. От България трябва да добавиш билети за самолет надвишаващи тази цена, също така отнемащи близо два дни пътуване и става вече не много привлекателно.

От сайта на Пулман тур чат пат се появяват оферти - подобни с включен полет от Мадрид, Париж или Лондон, тогава може да се навържат цените по-добре. В английски сайтове също се продават пакети - полет и круиз.

Добър вариант е да избереш почивка на някой от островите за седмица и оттам да хванеш круиз за седмица. Така ще се оправдае дългият и скъп път. Имам един добър линк от Зани http://www.vivavoyage.co.uk/прегледай. Също така за да сравниш цените може и тук http://www.vacationstogo.com/ 

Успех

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Цената не е нищо особено. За Карибски круиз. Винаги трябва да се има предвид пристанищните такси и такси обслужване на борда, които ще се добавят ъм тази цена. На Карибите има и по-добри цени. Но важното е от къде пътуваш, ако си от Щатите ще е много по-лесно и евтино и бързо. От България трябва да добавиш билети за самолет надвишаващи тази цена, също така отнемащи близо два дни пътуване и става вече не много привлекателно.

От сайта на Пулман тур чат пат се появяват оферти - подобни с включен полет от Мадрид, Париж или Лондон, тогава може да се навържат цените по-добре. В английски сайтове също се продават пакети - полет и круиз.

Добър вариант е да избереш почивка на някой от островите за седмица и оттам да хванеш круиз за седмица. Така ще се оправдае дългият и скъп път. Имам един добър линк от Зани http://www.vivavoyage.co.uk/прегледай. Също така за да сравниш цените може и тук http://www.vacationstogo.com/ 

Успех

Благодаря ти! Сега ще разровя из този линк. На мен дългите полети не ми пречат. Тук просто датите са перфектни, защото ще имам свободни 20 дни в началото на февруари и съвпадат със самия круиз. От чисто любопитство искам да пробвам как е на круиз и тъй като тези острови със сигурност няма да тръгна да ги обикалям със самолет, това е един добър вариант. Иначе досега никога не съм пътувал нито all inclusive, нито на круиз, и сигурно ще ми е леко скучно, но все пак добре е да се пробва. Пак благодаря за линковете!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.