Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Йосиф Милчов

Цената е повече от абсурдна. 800 евро за двупосочен билет, малко ни взимат за подвижни портфейли. Цената при катарците 100% е по добра, а няма база за сравнение между двете АК.

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , BlackArt77 каза:

Цената е повече от абсурдна. 800 евро за двупосочен билет, малко ни взимат за подвижни портфейли. Цената при катарците 100% е по добра, а няма база за сравнение между двете АК.

Това за Тенерифе ли става на въпрос? ако да 10-20 ноември примерно е 280 евро 🙂

Връзка към коментар
Йосиф Милчов
преди 20 минути , Ivko каза:

Това за Тенерифе ли става на въпрос? ако да 10-20 ноември примерно е 280 евро 🙂

Бърза справка в БГ Еър изкарва това - 09.11-19.11.2019 София-Тенерифе-София. Цена 887.60 лева. Приятен полет на всички 😂 с БГ Еър.

Screenshot_20190628-155445_Bulgaria Air.jpg

Връзка към коментар

Не виждам никакъв проблем в това. Освен това има полети и от двете летища, поне някои дни, зависи коя компания ще се използва, видях, че може да са италианците, белгийците и испанците.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Йосиф Милчов

В случая проблем е цената според мен. Едва ли разстоянията там са огромни до което и да е летище.

Връзка към коментар

С България Еър никога не съм виждал добри цени, с изключение на Лондон, Милано и подобни направления дето летят по 2-3 нискотарифни....

Връзка към коментар
Йосиф Милчов
преди 1 минута , neuromancer каза:

С България Еър никога не съм виждал добри цени, с изключение на Лондон, Милано и подобни направления дето летят по 2-3 нискотарифни....

С България Еър съм пътувал един единствен път до Берлин лятото на 2015. Цената беше повече от добра тогава 178 лева за двупосочен билет с включени 50 кг. чекиран багаж. След този полет, не съм засичал още такива цени при тях.

Връзка към коментар
преди 16 минути , BlackArt77 каза:

С България Еър съм пътувал един единствен път до Берлин лятото на 2015. Цената беше повече от добра тогава 178 лева за двупосочен билет с включени 50 кг. чекиран багаж. След този полет, не съм засичал още такива цени при тях.

Тогава (май) още летяха EasyJet по тая дестинация

 

Връзка към коментар
преди 47 минути , BlackArt77 каза:

В случая проблем е цената според мен. Едва ли разстоянията там са огромни до което и да е летище.

Специално за Тенерифе ако изключим лоу-коста цените са безумно високи и  офертата за 550 лв с  багаж не е толкова лоша. Друг е въпроса, че може да се купи само на техния сайт.

преди 37 минути , neuromancer каза:

С България Еър никога не съм виждал добри цени, с изключение на Лондон, Милано и подобни направления дето летят по 2-3 нискотарифни....

Появяват се и евтини неща и до Барселона, Виена и т.н. просто не са лоу-кост. 

Връзка към коментар

Видях, че пускат Ботко до Майорка, Берлин, Виена, Ларнака, Амстердам, ... - 2.5+ часа в него вероятно си е преживяване, доста различно от 25-те минути до Варна/Бургас.

  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, akair каза:

Видях, че пускат Ботко до Майорка, Берлин, Виена, Ларнака, Амстердам, ... - 2.5+ часа в него вероятно си е преживяване, доста различно от 25-те минути до Варна/Бургас.

Само да не го пускат по новите линии - Тенерифе,Занзибар и т.н.🤣

Връзка към коментар
16 minutes ago, Мари Николова said:
2 hours ago, akair said:

Видях, че пускат Ботко до Майорка, Берлин, Виена, Ларнака, Амстердам, ... - 2.5+ часа в него вероятно си е преживяване, доста различно от 25-те минути до Варна/Бургас.

Само да не го пускат по новите линии - Тенерифе,Занзибар и т.н.🤣

Е, хайде сега да не го подценяваме - никак не е бавно самолетчето, напротив .... направо .. лети 😑 към дестинацията.

Връзка към коментар

Закъсненията по линията София-Варна на ТИМ-Еър продължават включително и днес.Като гледам ,май цяло лято ще е така.Май ще трябва да почнем да си купуваме билети ,че да изкараме някой лев от обезщетение.От два полета днес единия е закъснял с час ,а другия се очертава да е с 4 часа закъснение.Това си е брутална гавра,като се има в предвид ,че това е от началото на лятото.

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, sylverman каза:

Закъсненията по линията София-Варна на ТИМ-Еър продължават включително и днес.Като гледам ,май цяло лято ще е така.Май ще трябва да почнем да си купуваме билети ,че да изкараме някой лев от обезщетение.От два полета днес единия е закъснял с час ,а другия се очертава да е с 4 часа закъснение.Това си е брутална гавра,като се има в предвид ,че това е от началото на лятото.

И аз чакам полета от София до Варна тази вечер, който трябваше да излети в 20,10 часа и да кацне във Варна в 21,00 часа. И после ще питам полага ли се компенсация и от къде да я поискам. Търся къде се намира самолета FB973 за да разбера от къде е закъснял, но не мога да се справя. Кой може?

Връзка към коментар
4 minutes ago, rdd said:

И аз чакам полета от София до Варна тази вечер, който трябваше да излети в 20,10 часа и да кацне във Варна в 21,00 часа. И после ще питам полага ли се компенсация и от къде да я поискам. Търся къде се намира самолета FB973 за да разбера от къде е закъснял, но не мога да се справя. Кой може?

Вероятно е LZ-BOT , който лети към Прага в момента с огромно закъснение...

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , rdd каза:

И аз чакам полета от София до Варна тази вечер, който трябваше да излети в 20,10 часа и да кацне във Варна в 21,00 часа. И после ще питам полага ли се компенсация и от къде да я поискам. Търся къде се намира самолета FB973 за да разбера от къде е закъснял, но не мога да се справя. Кой може?

WOW!!! Очакван час на излитане пише 00.30! Ще имате право на обезщетение.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
1 minute ago, rdd said:

Да кацне самолета във Варна, пък после ще мисля за обезщетение.

Почни да си събираш от сега информация - снимки на екраните на летището, скрийшоти от fr24.com, информация за времето, ... Полага ти се информация в писмен вид кое налага закъснението на полета. Ако служителите ти я откажат, имаш право да им запишеш името и да докладваш случая на NEB (ГВА). Те знаят какво да правят по-натам. Един магеланец си вземаше и бележка от БТПП май...

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , Jorro каза:

Вероятно е LZ-BOT , който лети към Прага в момента с огромно закъснение...

Като ми написахте инициалите, и аз намерих самолета. Тъкмо сега кацна в Прага.

Връзка към коментар
преди 29 минути , akair каза:

Почни да си събираш от сега информация - снимки на екраните на летището, скрийшоти от fr24.com, информация за времето, ... Полага ти се информация в писмен вид кое налага закъснението на полета. Ако служителите ти я откажат, имаш право да им запишеш името и да докладваш случая на NEB (ГВА). Те знаят какво да правят по-натам. Един магеланец си вземаше и бележка от БТПП май…

Колко е обезщетението, живот и здраве?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.