Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

24 minutes ago, yordanov said:

Не знам колко е новина, че България Ер имат вече офис и в Шумен, но интересното е къде са позиционирали града на картата. 😄

airbg.PNG

Авиокомпаниите по принцип се движат в посока на затваряне на всички офиси и обслужване на клиентите през кол центрове и интернет сайтове...

Връзка към мнение
преди 49 минути , yordanov каза:

Не знам колко е новина, че България Ер имат вече офис и в Шумен😄

airbg.PNG

А във Видин кога?!? :grin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Един бъг при България Еър намерих  или Коледен бонус.

Резервирах с Bravofly и на бордната карта излезе, че имам и 1 регистриран багаж, а на билета нямаше.

Отивам аз с регистрирания багаж и на гишето ми казват, че нямам - показвам бордната карта и след като на нея пишеше се съгласиха и всичко бе както трябва с още 23кг. 🙂

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

От магеланците, които миналата година пътуваха до Одеса някой има ли спомени какви бяха цените на билетите? Кратка справка в сайта на България Еър показва, че повечето полети петък-понеделник за юни, юли и август са над 220 лева за двупосочен. Има ли смисъл да следя за по-ниска цена?

Връзка към мнение
На 25.01.2019 г. в 20:04, Guinness каза:

От магеланците, които миналата година пътуваха до Одеса някой има ли спомени какви бяха цените на билетите? Кратка справка в сайта на България Еър показва, че повечето полети петък-понеделник за юни, юли и август са над 220 лева за двупосочен. Има ли смисъл да следя за по-ниска цена?

92 EUR/глава, 20-22 октомври м.г. Не знам по каква причина, но сменяха часовете и на двата полета доста често - подозирам, че правиха, тъй като бяха последните полети за сезона. 

Връзка към мнение

Внимавайте много с Бгеър. На блетите Москва - София - Москва от началото на 2019 година 2 пъти сменяха и спирахе полети в определени дни. Полетите трябваше да бъдат през февруари месец. Като сами определят и променят дните на полетите. Писна ми и им писах писмо да ми върнат парите. Не може те да ми променят плануваните дни на полетите. 

Връзка към мнение
преди 3 минути , vl_stamboliev каза:

Внимавайте много с Бгеър. На блетите Москва - София - Москва от началото на 2019 година 2 пъти сменяха и спирахе полети в определени дни. Полетите трябваше да бъдат през февруари месец. Като сами определят и променят дните на полетите. Писна ми и им писах писмо да ми върнат парите. Не може те да ми променят плануваните дни на полетите. 

Напълно ви разбирам. И на мен ми се е случвало. Нямам голямо желание да пътувам с тях, но в момента до Одеса само те летят, а ми се иска да направя един уикенд през лятото.

Връзка към мнение
35 minutes ago, Guinness said:

един уикенд през лятото

...който може да се окаже по средата на седмицата. 3 пъти променяха полета и до Одеса.

Беше с около час- два, но понеже е около 12:00 през нощта, та се сменяше и деня.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

Месец декември ,мъжът ми закупи билет за полет Варна-София през Vayama.Проверявайки го сега в сайта на България Еър установих,че явно при регистрацията е написал -име,презиме и фамилия, и съответно в билета излиза- Georgivasilev Ivanov. Това според Вас може ли да създаде проблем? Хубава вечер!

Връзка към мнение

даже няма защо да се обаждате, някои резервационни системи и махат интервалите, най-вероятно ги е написал правилно

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако го бях забелязала веднага,щях да се обадя, но си мисля че вече е късно,пък и полета е след няколко дни. Незнам защо е написал и презиме, разчитам на това, че все пак имената са по лична карта, пък и това е вътрешен полет.

Връзка към мнение

изобщо няма какво да се притеснявате, стига това да са му имената в документите 😀

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, vinidj каза:

при 2 объркани букви от име не забелязаха

Това е световна практика.  Всички авиокомпании не забелязват една-две букви.

Връзка към мнение
преди 21 часа, stiva каза:

Здравейте,

Месец декември ,мъжът ми закупи билет за полет Варна-София през Vayama.Проверявайки го сега в сайта на България Еър установих,че явно при регистрацията е написал -име,презиме и фамилия, и съответно в билета излиза- Georgivasilev Ivanov. Това според Вас може ли да създаде проблем? Хубава вечер!

Пътувах миналата година с билети, купени по същия начин от Vayama /София-Варна-София и София-Бургас-София/ с БГ Ер и нямаше никакъв проблем. Мъжът ви не е объркал нищо, въпросния сайт изисква 3 имена и после слива две от тях.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

image.png.3d1d2b73505611c498b204dfcdd9743f.png

 

 Bulgaria Air и Air Italy подписват code share споразумение. Италианците получават код-шеър номер на полетите на БГ Ер между Милано-Малпенза и София (с прекачване до Варна и Бургас. Клиентите на България Ер ще получат достъп до полетите на Air Italy  до САЩ, Канада и страни в Африка

 

https://press.airitaly.com/air-italy-signs-code-share-agreement-with-bulgaria-air/

 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

А/к е пуснала LZ-FBA да лети за Air Italy. Аз лично бих следил внимателно разписанието, ако ми предстои полет с тях. Няма да се изненадам при размествания и/или забавяния

https://www.flightradar24.com/data/aircraft/lz-fba

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 16.03.2019 г. в 20:14, akair каза:

А/к е пуснала LZ-FBA да лети за Air Italy. Аз лично бих следил внимателно разписанието, ако ми предстои полет с тях. Няма да се изненадам при размествания и/или забавяния

https://www.flightradar24.com/data/aircraft/lz-fba

А забавянията са си факт... 

Полета за Амстердам от днес, от 7 беше отложен за 8 с изгледи да мине и за по-натам...

Обяснението - лоши метео условия в Амстердам, само дето като гледам там си е наред. А цирка беше, че в последния момент размениха гейтовете с полета си до Париж, парижкия замина, ние увиснахме. Май пилотите са теглили чоп кой ще кара днеска едничката им налична птичка.... онче-бонче...

 

Мдаа, не започва добре туй пътуване 😞

дано се разминем само със салона в Амстердам, а не с целия следващ полет. Надявам се все пак да им стигнат 3 часа и кусур.

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.