Прескочи до съдържание

Burgas Airport - Летище Бургас


niki_m

Препоръчани мнения

преди 44 минути , Иван Попов каза:

Как е тръгнало да не стане Бургас да мине София по полети 😄

Като видят българин  задължително го тестват за експлозиви.

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 58 минути , dimitrov6 каза:

Като видят българин  задължително го тестват за експлозиви.

Преди беше само за полета за София, авно сега се стараят. 😄 

Другите път не знаят какъв шеф ще им сложат на ГД "Гранична полиция", вчера писаха, че един се отказал няколко часа след като го назначили.

 

Нали ще влизаме в Шенген, та и секюрити проверките са високо ниво. 😄 

  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Преди  седмица  самолет на Wizz не бяха заградили зоната под крилото  при слизане и аз с други минахме под двигателя. Усетиха се от наземния персонал,но късно и само обясняваха на хората защо не може.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 27 минути , Цвете каза:

късно вечер/полетът каца в 22:30/

Няма толкова късно. Последният обществен транспорт тръгва от Бургас в 22:05ч. (Сарафово 22:20ч)  Екотакси Бургас (с договор с летището)  дават на сайта си твърда цена от 35 евро до Слънчев Бряг. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 2 минути , epetkov каза:

Няма толкова късно. Последният обществен транспорт тръгва от Бургас в 22:05ч. (Сарафово 22:20ч)  Екотакси Бургас (с договор с летището)  дават на сайта си твърда цена от 35 евро до Слънчев Бряг. 

Потвърждавам.

Връзка към мнение
преди 9 минути , epetkov каза:

Няма толкова късно. Последният обществен транспорт тръгва от Бургас в 22:05ч. (Сарафово 22:20ч)  Екотакси Бургас (с договор с летището)  дават на сайта си твърда цена от 35 евро до Слънчев Бряг. 

Принципно може да не се запазва предварително през сайта на Екотакси Бургас, а като излезете от терминала на Летище Бургас да се обадите на таксито по телефона и да си поръчате, мисля че тогава цените са други и са колкото излезе по апарат, но по-добре се обадете по телефона и питайте.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , agenta каза:

са колкото излезе по апарат,

Няма такова животно през активния летен туристически сезон.  И аз не съм фен на предварителното поръчване онлайн. Единственно проверих на сайта им, за лично уверение да не би нещо да се е променило през последните 4-5 години. Уви, нищо не се е променило. Всичко си е по-старому.  Преди седмица кацнах на летище Бургас след пауза от 20 години. Не съм се интересувал от таксита, защото ме чакаше кола, макар и да беше сутрин.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , Цвете каза:

Друга читава фирма в Бургас де знаете?

Не става въпрос за читава и нечитава фирма. Работата е там, че от години има неписано сред  такси компаниите правило: Сарафово-Сл. Бряг 35 евро, и който подбива пазара му се случват неприятни неща.  Математически  30 км от Сарафово до Сл Бряг са 36 лева по 1,19/км, но практически е немислимо през този период.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , Цвете каза:

Обадих се и ми казаха нощна тарифа извън Бургас 1,19лв/км.  

Друга читава фирма в Бургас де знаете?

Може да пробваш с тези:

 

https://oriontaxi.com/

 

https://taxiburgas.com/

 

https://indibg.com/bg/

Връзка към мнение
преди 31 минути , don каза:

Има автобус номер 15,

Номер 15 е градска линия и се движи между жп гара Бургас и Сарафово. Въпросът беше за транспорт от Сарафово до Слънчев Бряг след 22:30 часа.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 52 минути , dimitrov6 каза:

нямате пари като мен

Едва ли някой, който каца в Бургас и после трябва да отиде в Слънчев Бряг няма 60-70 лева за такси. Въпросът е в  монополната цена. Ако нямаш близък роднина или познат, които да дойде с личния си автомобил до летището, на практика няма бюджетни алтернативи. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 3 минути , dimitrov6 каза:

преди сутрешен полет.

Не трябва да се бърка сутрешния полет с вечерното кацане.  Кацането е в 22:30ч и после в 23:15 се появява човек пред евтиното хотелче за една нощувка само.....колко да е евтино? Дори онлайн....15...20....30 лева?   В разгара на сезона сме и хората резервират за няколко дена или няколко седмици напред.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 20 минути , epetkov каза:

на практика няма бюджетни алтернативи. 

Има, но не толкова късно. Има спирка от другата страна на кръговото и автобусите към СБ от Бургас, а и някои от София, ако имат места спират. Възможно е да има късен автобус след 22:00ч, но е рисково да се разчита че ще има места и че ще мине през кръговото, а не по пътя отгоре.

Честно казано 70 лв е доста разумна цена за такси услуга особено в късен час. Явно вече има някаква регулация, защото съм чувала цени от 120лв нагоре.

преди 10 минути , dimitrov6 каза:

Makler от форума  веднъж беше нощувал в Сарафово преди сутрешен полет. Може да има евтино хотелче там и после сутринта на автобуса. 

Вероятно ще излезе пак около 60-70лв хотел+ евтин билет. 🙂

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
В момента, epetkov каза:

Горното е безусловно, но фокусът на дискусията е  има ли решение въпросът  след 22:30 часа?

Много малко летища предлагат бюджетен вариант за придвижване към друго населено място след 22:30ч. 🙂

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.