Прескочи до съдържание

$100/$150/$200 за хотели, без минимум от expedia.com *изтекла*


Препоръчани мнения

Едно голямо благодаря и от мен. През нощта не успях да спя и резервирах една семейна почивка през юни. Дано да не я отменят.

 

Тази нощ пък поне няколко отговорни служителя на expedia няма да спят .

Още утре може да осъмнат с ипотеки , коли на лизинг ... и уволнени ;)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Вероятно аз нещо не правя като хората. Някой може ли да ми каже за Vail - Beaver Creek (ski area) или Eagle за датите 20-22.03.15г. (две нощувки за трима човека) каква цена му излиза като най-евтино?

Редактирано от fairy__
Връзка към коментар

Жалко, че не успях да се включа. Пробвах няколо пъти, но явно вече бяха изтекли. От успешно закупилите - регистрирани ли бяхте или резервирахте без влизане в профил? Пробвах всякак, включително през прокси, но все не ми приема кода:(

 

Да не говорим, че букнех през Hotels.com два дни преди да пуснат double welcome rewards.. Този невървеж все трябва да се компенсира с някакъв късмет, дано да е скоро:)

Връзка към коментар

Аз съм супер доволен, ако и накрая се осъществи пътуването ще е супер.

В booking.com проверих цената на хотела - 714 лв. за 5 нощи със закуски + безплатно анулиране за двама.

За абсолютно същите условия платихме - 149 лв.  :blink:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

И аз нямам, и аз за първи път, и толкова бързах да не изтърва, че дори и не помислих да си направя в момента. Така си и останах без профил, но иначе имам резервация. Сега ще взема да си направя.

Връзка към коментар

Вероятно аз нещо не правя като хората. Някой може ли да ми каже за Vail - Beaver Creek (ski area) или Eagle за датите 20-22.03.15г. (две нощувки за трима човека) каква цена му излиза като най-евтино?

Holliday Inn Express Eagle пo $115, но купоните не важат вече. Ако цъкнеш на Unpublished rates, излизат и по $95, но там не знаеш точно кой е хотела. Това са без такси, после си добавя 20тина долара такси

Ако ще взимаш Holliday Inn или друг от голяма верига, както не важи купона най-добре директно от сайта на веригата. Трябва да е най-евтино, а ако не е и им го докажеш ти дават първата нощ безплатно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Оказа се, че кодовете са били активни от ....4 ти Февруари ... почти седмица ... <_<

 

Явно получиха по-голямо разпространение едва през последните 2 дни... и expedia рязко спря кранчето.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Със сигурност много хора са го видели в първите дни , но това U.S only ги е отказало. В един момент някой се е пробвал успешно и лавината е тръгнала.

 

Всъщност основния им проблем мисля е пропуска в минималната сума за резервация :)

Връзка към коментар

Още няма отмяна, тая оферта май ще я бъде.

 

И аз имам такова усещане.

 

Въпреки това и петте хотела предвидливо ги взех без право на безплатна отмяна, което ми увеличава шанса още повече.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
 

Това, че е non-refundable значи, че вие нямате право на отмяна. Expedia не ги бърка това, ако решат да режат до кокал  :)

 

Така е по принцип, но както macf1an точно отбеляза:

 

при предходни "мега" промоции като тази, хората с "неотменими" стаи обикновено биваха пожалени, ако тръгнеше да се разсмърдява положението .. Логиката е следната: хотелът, веднъж взел парите за такава, не е длъжен да ги връща никому, включително и на агента.

Той, от своя страна, ако не е доволен от платената от клиента цена, или трябва да му върне парите и да плати стаята на хотела сам, или да намали загубата с колкото е дал клиента, и да го остави да на мира..

 

Шансът с non-refundable стаи вероятно е по-голям :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.