Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Сподели малко повече за туровете, някой може да помогне. И аз да се оплача, събирам си багажа, очаква ми 3 дена път с камили (самолети), връщам се в Бг.

Връзка към мнение

Сподели малко повече за туровете, някой може да помогне. И аз да се оплача, събирам си багажа, очаква ми 3 дена път с камили (самолети), връщам се в Бг.

Печелиш ! Твоето е най-неприятно ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сподели малко повече за туровете, някой може да помогне. И аз да се оплача, събирам си багажа, очаква ми 3 дена път с камили (самолети), връщам се в Бг.

Що бе, да не идваш с пътнически влак от Мексико ;) ;) ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Споко де - ше хапнеш повечко шоколад на стопа в Брюксел и така ще прогониш депресията :P
 

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Самолети, Алекс, нали писах, ама един от Канкун до Брюлсел, и после до България, като тръгна днес пристигам в сряда наобяд.

Eми, на връщане винаги е кофти :blush: Особено,ако има клечане по летищата. Ама, дето вика Фичо, почерпи душата с туй-онуй и то, времето минало. :)

Аз да се оплача - м-р-а-з-я-яяяя понеделника, да имаше как да се изхвърли от седмицата :angry: :angry:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Oх, успокои ме, благодаря! Начи, не съм само аз :)

 

Friday I'm in love

 

Saturday night fever

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Споко де - ше хапнеш повечко шоколад на стопа в Брюксел и така ще прогониш депресията :P

 

 

Tя май отряза Брюксел за сметка на Шарлероа , но съм сигурен навсякъде в Белгия може да пийнеш две бири  :P

 

П.С. Винаги физически прибирането ми е по-леко от отиването . Може би , защото умората си казва думата и се отпускаш. Емоцинонално обаче връщането ми е по-тежко   :(

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Особено ако е сутрин, а не вечер.

Винаги се връщам в събота, че да си почина в неделя преди лошия мъндейййй :angry:

Връзка към мнение

Особено ако е сутрин, а не вечер.

 

Не съм се замислял , но може би имаш право . Стоях на пустата  "Gare du Nord" в пет сутринта и май наистина чак тогава осъзнах какво съм преживял  :)

Последно се върнах късно следобед и на другата сутрин право на тръстиката .

Връзка към мнение

Последно се върнах късно следобед и на другата сутрин право на тръстиката .

На мен това ми е станало нещо като традиция. Даже се радвам, ако се прибера следобеда, защото обикновено прибирането ми е по малките часове и на другия ден трябва да ходя на работа. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

обикновено прибирането ми е по малките часове и на другия ден трябва да ходя на работа. 

 

Което има и положителна страна - веднага те завърта шайбата, вместо да имаш време да осъзнаеш, че the game is over...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев

Което има и положителна страна - веднага те завърта шайбата, вместо да имаш време да осъзнаеш, че the game is over...

 

Само с едно не съм съгласен.

 

За магеланци the game is never over...

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Последните ми двс дни на Филипини...

Още три в Хонг Конг и свършва. Оплаквам се!

Нямам билети за никъде!

Оплакваш се, че свърши хубавото, или че не ти хареса  ( е, аз знам отговора)

Връзка към мнение

Последните ми двс дни на Филипини...

Още три в Хонг Конг и свършва. Оплаквам се!

Нямам билети за никъде!

Оплакваме те, горката... :lol:  останали й само 5 дена. :P

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Оплаквам се!

Айде, айде, размаза се там по разни екзотични плажове, а ние тук се мъчим цял уикенд с един неспирен дъжд, 10 литра ракия и наденици с мечешко (поне Сънчо така предположи) на жар :biggrin:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.