Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

От вчера с температура, която удари 38.6 в най-добрите и моменти. Малко ракия явно съм пил на Рибарица...

Бързо оздравяване и да вземеш да се поправиш с ракииките та тъкмо и по- бързо ще мине ;)

Оф и мен ме тръшна май грипът - всичко ме боли и съм кат пребито куче :wacko:

Фичо и на теб скорошно оздравяване ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

От вчера с температура, която удари 38.6 в най-добрите и моменти. Малко ракия явно съм пил на Рибарица...

 

Оф и мен ме тръшна май грипът - всичко ме боли и съм кат пребито куче :wacko:

Абе, вие да не се окажете лабави пиячи :unsure: Сто души, 10 кила рИкия и днеска сте болни :rolleyes:От дъждеца ще да е ;) ;) ;) Хайде, оздравявайте бързо, че болен мъж си е голяма драма ;) Може да се церите с греяно винце :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хмм Фичо го видях и си беше кукуряк , та може наистина да е грип  ;)

Аз така заминах за Аржентина след десет дни влачене по корем тук от които  пет дни на антибиотици. Нищо не помогна , но там така се отнесох , че всичко ми мина неусетно. Ще се оправите и вие  :P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Абе, вие да не се окажете лабави пиячи :unsure: Сто души, 10 кила рИкия и днеска сте болни :rolleyes:От дъждеца ще да е ;) ;) ;) Хайде, оздравявайте бързо, че болен мъж си е голяма драма ;) Може да се церите с греяно винце :)

Не са споменати няколкото литра уиски, вино,коняк от Евсиноград , че дори и рецинка имаше.. Просто си страдат, че са в Софето, а не някъде на Балкан. Примерно!:)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Хмм Фичо го видях и си беше кукуряк , та може наистина да е грип  ;)

Аз така заминах за Аржентина след десет дни влачене по корем тук от които  пет дни на антибиотици. Нищо не помогна , но там така се отнесох , че всичко ми мина неусетно. Ще се оправите и вие  :P

Викаш, да тръгват нанякъде, че да се подобрят ;) Да ти кажа, този цяр винаги работи  и при мен, безотказно. На пътуването в Япония и Корея, аз като най-кон от групата, след като останалите се приберяха, се разхождах още по 5-6-7 часа. Особено в Киото, цяла нощ е оживено, светло, безопасно, ти знаеш, как да не се моткаш с кеф. Нищо не ме болеше, кат си дойдох тука на тръстиката, то колене, то рамене, то квото се сетиш. :angry: За това, съм стигнала и аз до извода - повече пътувания, по-добро здраве! Ако искате, можем го тури и за девиз на форума. ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

искам да изскимтя тихичко:

не можело да си предадеш багажа 4 часа преди полета, два часа по-рано трябвало да го предадеш.

да де - аз съм тук 2 часа преди полета, даже повече от два часа.
е точно там е проблема  - че са повече от два, затова не можело.

Връзка към мнение

От дебелогъзата изрусена служителка в Н-ското данъчно.

 

Аросто, спокоен, й зададе нЕколко въпроса по свинската си данъчна декларация. Биде му отговорено, че служителката си пази гласа, омръзнало й е да отговаря и преди Аросто е имало къде-къде по-сериозни и големи данъкоплатци. Трътла...

 

Макар и да има известно подобрение в Р.България на тема "Административно обслужване", нещата са като в "Записките" на Захари, цитирам:

"Казвам трудно пътувание, защото гнетът на тескеретата, чрез който османската държава се мъчеше да запази своето съществувание, както правят това същото и много други тирански държави с християнски господари, беше в своята цветуща сила. Между две села от два-три часа разстояние невъзможно бе да се пропътува без пъстрото тескере; освен беклемите, тия разбойнически учреждения, освен необузданите заптиета, всяка друга краста, която носеше шарена чалма, имаше право да пита за тескере."

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На устата ми идва една мръсна приказка за връзката между креватните преживявания и любезността на администрацията , но ще ви я спестя.

 

Аз точно обратното - натресох се на най-злата , нацупена и недрожелюбна служителка , която избягвам от години.

О, Чудо ! Не само всичко мина по мед и масло ами пробутах и едни други декларации покрай данъчната , та да не се редя на друго гише. Даже май долових четвърт усмивка в крайчеца на устните , но може би е от шока който преживях ;)

Освен рано , рано да и се беше случило нещо отдолу на въпросната служителка нямам никакво логично обяснение :(.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

От дебелогъзата изрусена служителка в Н-ското данъчно.

 

Аросто, спокоен, й зададе нЕколко въпроса по свинската си данъчна декларация. Биде му отговорено, че служителката си пази гласа, омръзнало й е да отговаря и преди Аросто е имало къде-къде по-сериозни и големи данъкоплатци. Трътла...

 

Макар и да има известно подобрение в Р.България на тема "Административно обслужване", нещата са като в "Записките" на Захари, цитирам:

"Казвам трудно пътувание, защото гнетът на тескеретата, чрез който османската държава се мъчеше да запази своето съществувание, както правят това същото и много други тирански държави с християнски господари, беше в своята цветуща сила. Между две села от два-три часа разстояние невъзможно бе да се пропътува без пъстрото тескере; освен беклемите, тия разбойнически учреждения, освен необузданите заптиета, всяка друга краста, която носеше шарена чалма, имаше право да пита за тескере."

Оф, съчувствам ти. По тези места човек се чувства безсилен, както казва половинът ми - даже и при успех пак е гадно. Чиновникът е непобедим. :O

На устата ми идва една мръсна приказка за връзката между креватните преживявания и любезността на администрацията , но ще ви я спестя.

 

Аз точно обратното - натресох се на най-злата , нацупена и недрожелюбна служителка , която избягвам от години.

О, Чудо ! Не само всичко мина по мед и масло ами пробутах и едни други декларации покрай данъчната , та да не се редя на друго гише. Даже май долових четвърт усмивка в крайчеца на устните , но може би е от шока който преживях ;)

Освен рано , рано да и се беше случило нещо отдолу на въпросната служителка нямам никакво логично обяснение :(.

Бягай, бързо в другата тема да се Фалиш, тази е само за оплакваници ;)А ти имаш голяяямо основание да се похвалиш, не се среща всеки ден отзивчив и любезен чиновник,

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Горе пишещите господа, а именно signor Arrosto и  господин Stenk, ми припомниха една моя среща с представителка на вездесъщата и непобедима бюрократична машина.

Отива моя милост да си плати данъка за жилището в което се шири със семейството. В светая светих попадам на госпожа говореща почти шепнешком зад стъклена преграда, със скорост две думи в минута. Напрягам уши, и след известно време успявам да чуя сумата която дължа на държавата. И ето тук идва нещото което най - много ме шокира. Чувам аз сумата и подавам на въпросната госпожа дебитна карта. Госпожата взе картата и я разгледа с такъв поглед, с какъвто, сигурно туземците са разглеждали подарените им от Магелан джунджурии. Като свърши разглеждането на картата заяви със същия почти шептящ баааааааааааааавен глас - Ами то тук с карта не може да се плаща.

:blink: :blink: :blink:

Останах безмълвен! Отидох до най-близкия банкомат, изтеглих пари и ги занесох.

Сега си събирам стотинки. Следващия път ще плащам с тях! ^_^

Ееееееех кога ще ги стигнем американците ...?

Редактирано от Костов
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Горе пишещите господа, а именно signor Arrosto и  господин Stenk, ми припомниха една моя среща с представителка на вездесъщата и непобедима бюрократична машина.

Отива моя милост да си плати данъка за жилището в което се шири със семейството. В светая светих попадам на госпожа говореща почти шепнешком зад стъклена преграда със скорост две думи в минута. Напрягам уши, и след известно време успявам да чуя сумата която дължа на държавата. И ето тук идва нещото което най - много ме шокира. Чувам аз сумата и подавам на въпросната госпожа дебитна карта. Госпожата взе картата и я разгледа с такъв поглед, с какъвто, сигурно туземците са разглеждали подарените им от Магелан джунджурии. Като свърши разглеждането на картата заяви със същия почти шептящ баааааааааааааавен глас - Ами то тук с карта не може да се плаща.

:blink: :blink: :blink:

Останах безмълвен! Отидох до най-близкия банкомат, изтеглих пари и ги занесох.

Сега си събирам стотинки. Следващия път ще плащам с тях! ^_^

Ееееееех кога ще ги стигнем американците ...?

Ааааа, ние у Филибето сме ги задминали - кат си вадих новия паспорт миналия месец, в районното платих 20-те лева с карта.И бях точно ей така - :unsure: :unsure: :unsure: когато лелката, ми съобщи гордо, че можело и с карта, стига да съм имала. :unsure:  И която лелка в интерес на истината беше много снизходително-любезна, въпреки това, което си мислеше за мен - " гъска, един формуляр не може да попълни, ми само пита" :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Тогава да се оплача - от 01 април Инвест , която е обслужващата банка на местния НАП цака по 3 лева на вносна бележка.Пладнешки обир който ми струва няколкостотин лева годишно за оня дето клати гората , а помня как Брад Пит обещаваше ПОС терминали във всеки клон :(

И аз така за новия паспорт.Приятна изненада.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

... Даже май долових четвърт усмивка в крайчеца на устните , но може би е от шока който преживях ;)

...

По-скоро е било някаква оптическа измама, ;) Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

Искам да се оплача, че все още не мога да си намеря достатъчно евтин билет от Дубай до Бахрейн и вече се изнервям. Мразя да чакам промоции :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искам да се оплача, че все още не мога да си намеря достатъчно евтин билет от Дубай до Бахрейн и вече се изнервям. Мразя да чакам промоции :)

Еее, недей се нерви  :)  напразно, ще намериш.

И в съда е така, като си вадих свидетелство за съдимост платих на пост терминал и спестих таксата на банката.

Крайно време е, че тия мойте от Уникредит, даже зимат по 5 лв на бележка. Няма по-големи обирджии от тях. :blush:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Голям дъжд и вятър от вчера в Крит, ще умрем от студ...

Оф, то и тука е така, ама ни лъжат, че от утре ще ставало 20 градуса. Така че, ако излезе вярно и при вас ще има хубаво време. Ей, да не се пропиете с узо от скука ;) ;) ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.