Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Тука съм от неделя. Да се оплача- тръшна ме някакъв вирус с ужасна кашлица, мога да разрушавам стени без допълнителна техника...знаех си, че не трябваше да си идвам аз...което пък не променя факта, че нямам билети.

Стенк, и за Италия нямам! То първенството свърши, а за плейофите нещата още хич не са ясни кое, кога, къде...мда..

Връзка към мнение

Понеже темата е за оплаквания - мен също ме тръсна гадния вирус и то за втори път тази зима . Аз изключително рядко боледувам и това е нещо супер странно. Масово хора около мен са болни и протича необичайно тежко.

 

Явно тая година се е пръкнал някакъв извратен щам какъвто не сме имали  :mad:

Връзка към мнение

И чесън! :biggrin:

Хем против вируси, хем против уроки ;) ;) ;)

Що не си слагате ваксини? Ние у нас от доста години го правим и вирусите седят далеч, даже и хрема не помня от кога не съм имала :)

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

Що не си слагате ваксини?

Моята "ваксина" е всяка сутрин чаша изцеден лимон с лъжица мед. И така 7-8 години грип не ме беше хващал. :)

Тая година за пръв път. :rolleyes: Ама може би щото за пръв път от много време отсъствах за повече от две седмици и не си взимах "ваксината" през това време :biggrin:;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Преди години видях един братовчед на майка ми в Бачково на ракия, люти чушки и чесън. Не мисля, че човек, който е в състояние да оцелее след това, може да се разболее от грип...

 

Иначе аз имам една убийствена рецепта срещу хрема в начален стадий - 5 мл ракия, но изсмъркана през носа. Ако се уцели моментът, излекува на момента. Вече толкова съм свикнал, че мога да го правя и за удоволствие....

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Сколасах аз вчера със седмичния слугинаж  - готвене, пране, чистене, пазар и пр. и си викам, ах, утре как ще си поспяяяяя :)

Понеже половинът е на работа. Ставам днес, една дебеееличка вадичка се е проточила откъм огромния хладилнико-фризер АЕГ, с 5 годишна гаранция, още ненаправил и 4 лета ползване. Абе, аз още снощи заподозрях, че има нещо, щот като рипнах нощес да си мазна едно коматче с масълце и медец, масълцето много лесно се мажеше. :unsure: Ама много-много не се задълбочих, само, някак си набръжко ми мина този факт. :mad: Е, явно още вчера е спрял да работи, защото днес работата вече беше доста напреднала откъм размръзналост. :blush: Опретнах се аз и след като изхвърлих и раздадох манджа, като за няколкомесечна военна обсада, викам, чакай да пия един чай и да търся в нета изход. Пускам микроуейфа - гръмотевици, светкавици - присъедини се и той - развали се. Сядам на мини-лаптопчето - и то не ще. :blush: То, че  аз съм скарана с техниката и туй си е вярно. Ама пък знам от къде е офа и от къде е она, чак пък толкоз, не съм боса.

Обаждам нещастията на мъжа, той вика -не се кахъри - ама сервизът - чак у вторник. :mad: Как вторник, ми туй агне, ми таз дроб - сарма - не можем го изеде еднократно. :blush:Пак ли ще раздавам - комшиите вече ги заредих с манджа.

Обаждам и на детенцето - дотърча, изнамери майстор, който довтаса тутакси. Та ми обърна представите за всички видове майстори - отиде в сервиза, довлече си разни уреди и техники и взе, че го направи. :) В туй време детенцето/мамин златеееен/ нагласи и лапточето, остана само микровълновата. Дет сега, като размислих, за какво ли ни е? Само вода топлим в нея и чат-пат някоя манджа. Сериозно се размислих дали полеееекичка да не я примъкна до контейнера за боклука :unsure:че заема много място.

И сега съм си сипала едно винце, докато се оплаквам, да не ми е тъжно. ;) ;)Такива преживелици, навръх Великден! Ама па, нали сме живи и здрави и яйцата съм си боядисала в срок, козунака го ометохме, ама не е голям грях. ;) Така че, всичко си е наред.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Eee, хайде де, историята познава и по-тежки случаи, кола, бойлер, съдомиялна и хладилник, направо се бях хванала за главата и се чудех кое по напред. 


Сколасах аз вчера със седмичния слугинаж  - готвене, пране, чистене, пазар и пр. и си викам, ах, утре как ще си поспяяяяя :)

Понеже половинът е на работа. Ставам днес, една дебеееличка вадичка се е проточила откъм огромния хладилнико-фризер АЕГ, с 5 годишна гаранция, още ненаправил и 4 лета ползване. Абе, аз още снощи заподозрях, че има нещо, щот като рипнах нощес да си мазна едно коматче с масълце и медец, масълцето много лесно се мажеше. :unsure: Ама много-много не се задълбочих, само, някак си набръжко ми мина този факт. :mad: Е, явно още вчера е спрял да работи, защото днес работата вече беше доста напреднала откъм размръзналост. :blush: Опретнах се аз и след като изхвърлих и раздадох манджа, като за няколкомесечна военна обсада, викам, чакай да пия един чай и да търся в нета изход. Пускам микроуейфа - гръмотевици, светкавици - присъедини се и той - развали се. Сядам на мини-лаптопчето - и то не ще. :blush: То, че  аз съм скарана с техниката и туй си е вярно. Ама пък знам от къде е офа и от къде е она, чак пък толкоз, не съм боса.

Обаждам нещастията на мъжа, той вика -не се кахъри - ама сервизът - чак у вторник. :mad: Как вторник, ми туй агне, ми таз дроб - сарма - не можем го изеде еднократно. :blush:Пак ли ще раздавам - комшиите вече ги заредих с манджа.

Обаждам и на детенцето - дотърча, изнамери майстор, който довтаса тутакси. Та ми обърна представите за всички видове майстори - отиде в сервиза, довлече си разни уреди и техники и взе, че го направи. :) В туй време детенцето/мамин златеееен/ нагласи и лапточето, остана само микровълновата. Дет сега, като размислих, за какво ли ни е? Само вода топлим в нея и чат-пат някоя манджа. Сериозно се размислих дали полеееекичка да не я примъкна до контейнера за боклука :unsure:че заема много място.

И сега съм си сипала едно винце, докато се оплаквам, да не ми е тъжно. ;) ;)Такива преживелици, навръх Великден! Ама па, нали сме живи и здрави и яйцата съм си боядисала в срок, козунака го ометохме, ама не е голям грях. ;) Така че, всичко си е наред.

Редактирано от slujitel
Връзка към мнение
Георги Матеев

Ей, никъв съпорт не оказвате значи! Още на летището срещнах 2 криви погледа, в метрото още 4 такива и ми стана едно мило и родно...  :lol:

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
Георги Матеев

Грам "скузи" нямаше, а метрото тръшна вратите буквално под носа ни и рязко потегли - мога почти да се обзаложа, че ватмана го направи нарочно защото съвсем ясно ни виждаше. Та почакахме следващото влакче :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Просто е искал да ви даде възможност да разгледате новата станция на спокойствие ;-)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Ей, никъв съпорт не оказвате значи! Още на летището срещнах 2 криви погледа, в метрото още 4 такива и ми стана едно мило и родно...  :lol:

Хайде, пожал, пожал ;) погледни си тестето със самолетни билетчета и ще ти мине нажалЕното ;) ;) ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да се оплача, че нямам грам билет, ама за НИ-КЪ-ДЕ!

Тонииииииииии, ма нали ми обеща магеланска среща в Мелбърн, пък сега, нямаш билети за нийде :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: На автостоп ли ще дойдеш? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.