Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Жена без магнолии не искам !!! Ей сега почвам да ви проверявам една по една из фейса  ;)

 

П.П. Оспамихме темата ама Фичо пръв започна !

И то за страи снимки ще ровя не тепърва да ми се наснимате  :lol:

Само по магнолии ли да бъдат? :P

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Абе всяка мацка има снимка я с китка зад ухото като теб, я измежду някое поле с цъфнали макове... или други. Почвай да разглеждаш :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Обсъждате нов мъжки дрескод за срещите, така ли? Вярно, че отдавна не съм идвал, но не знаех, че събитията могат да се развият чак толкова бързо... :P

 

...иначе като стана дума за птици, нали се сещате? :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ами след алените макове, червените рози, теменужките... дойде ред на магнолиите.

Не ти трябва да знаеш повече ;)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Нещо съм изпуснал, защо зачести споменаването на магнолии напоследък?

Е, те се споменаваха заедно с една от известните марки за ел.техника и ... не само. :)

Обаче...тези теми са забранени за коментиране във форума.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ах, ясно

Нали,забравил си, че сега цъфти традиционното българско растение - магнолия.Сега куцо и сакато и най-вече глуповато се снима пред тях. ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

edit мнение изтрито от съображения за сигурност НО big sh*t

Стискаме и не се съмняваме нито за миг, че всичко ще бъде наред и даже ще си намериш ключовете, защото те изобщо не са около вас, а във вас!

Връзка към мнение

Едва ли хора оттам които да го  познават четат тук. Надявам се всичко е приключило добре.


Виж ако е във фейсбук става страшно  :(

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Едва ли хора оттам които да го  познават четат тук. Надявам се всичко е приключило добре.

Виж ако е във фейсбук става страшно  :(

Имам едни познати, той замина на командировка в САЩ за месец, написал - "не ме търсете, тъй и тъй".  Тя - написала у Фейса, че отива при мама с бебето.

Като се върнала след седмица, апартаментът бил опразнен, вероятно с камион. Заедно с половината мебели+всичко ценно+всичката техника. Много внимавайте какво пишете там. Аз лично нямам, по-точно, имам, преди време си бях направила. Но като видях какво става, не припарвам там изобщо.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Голямо недомислие е в днешно време с толкова джаджи и батерии за зареждане, да настанят двама в стая с един контакт. Случва ми се за втори път и трябва много да се постараят утре със закуската, за да ме омилостивят в писането на негативна оценка :) :) :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Мина почти благополучно цялото нещо (да не казвам голяма дума, но ме съмнява за една нощ някой да е направил копия). Бях да пия една бира преди нощна, прибирам се да се преоблеча за работа и се усещам че ми няма ключовете. Шок и ужас, звъня на съседите, отварят ми входната врата - оглеждам се, ключове йок, апартаментът - заключен. Нямам време, тръгвам директно на работа брадясал и по дънки и тениска (а не панталон и риза).

 
 Цяла нощ съм в прединфарктно състояние, представям си как хора изнасят телевизора, дивана и покъщината по площад Гарибалди, за малко да се побъркам. Отделно, че на 5 май трябва да ги връщам на агенцията а една нове брава + разбиване на старата струва има няма един наем. Уредих си да спя в хотела, ако не ги намеря, понеже до утре съм сам и няма как да отворя вратата. 
 
В 8 ч сутринта се прибирам и чакам някой комшия да излезе, за да мога да вляза във входа. Разлепих из квартала "Търси се ключове" с номера ми. Отвориха ми, казаха че са били цяла вечер върху пощенските кутии на видно място, намерени на земята отпред. Значи съм отворил пощата, затворил съм я, видял съм че идва трамвая и съм се втурнал, изпускайки ключовете. После не съм ги видял в стреса като се прибрах преди работа. Там били до последно ама сега ги нямаше. 
 
Чакам да стане 10 ч и започвам да звъня от врата на врата. На нашето стълбище нищо. На другото, от другата страна на сградата започнах отгоре надолу. Една женица, обяснявайки ми, че нищо не е намирала на 4 етаж, изведнъж каза "а какво е това"? И ги намери на стълбите, не бях ги видял, дойде ми да я разцелувам. Липсва ключа за входната врата, явно някой му е трябвал допълнителен, взел го е и е хвърлил ключовете на майната им. 
 
В крайна сметка се оказа, че чрез картата ми имам застраховка за изгубени или откраднати документи и ключове. Ще се опитам да я накарам да ми върне парите за копието на ключа от входната врата.  Мисля, че въпреки нервите и целия зор, изкарах късмет все пак.
Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Голямо недомислие е в днешно време с толкова джаджи и батерии за зареждане, да настанят двама в стая с един контакт. Случва ми се за втори път и трябва много да се постараят утре със закуската, за да ме омилостивят в писането на негативна оценка :) :) :)

По този повод, понеже и на нас ни се е случвало, винаги си носим разклонител с 5 гнезда. Смешно е, ама два таблета, един мини-лаптоп, два фотоапарата не мож ги зареди от един контакт. :) Влачим си го разклонителя и това си е. :blush:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

В не много приятна компания с която трябва да съм поне до полунощ. Искам точно сега да съм с вас на магеланска сбирка :) Стискам зъби , усмихвам се лицемерно и ще пробвам да ги изтърпя с повечко алкохол :(

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Стенк, звучиш като чели си в компанията на жаба, която в полунощ ще се превърне в принцеса.

Внимавай с алкохола, че да не се излагаме пред Нейно Височество после :-)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.