Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Рано ми е за билет за Мелбърн.

Ама ще ходя де. Вероятно 7-27 окт съм там. Ще трябва да вместя в това време седмица НЗ и малко Фиджи, живот и здраве.

Сдобия ли се с билет пиша веднага. ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ох, нямам търпение вече да литвам. Последните дни преди пътуване ми се ще да минат бързо, пък те - влачат се едва, едвааааа :angry:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ох, нямам търпение вече да литвам. Последните дни преди пътуване ми се ще да минат бързо, пък те - влачат се едва, едвааааа :angry:

 

Ако си готова с планирането (то как човек може да е готов, винаги има какво да се доизкусури!) гледай филмчета за дестинацията, да чешеш крастата малко на сухо преди старта :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако си готова с планирането (то как човек може да е готов, винаги има какво да се доизкусури!) гледай филмчета за дестинацията, да чешеш крастата малко на сухо преди старта :)

О, даааа, готова съм. От фирмата, от която наех вилата вече ми изпратиха всички указания, ако се окаже всичко така, както е написано, като се върна, ще дам линк и обяснения. Да видим колко име отопляем басейнът, ако духа. ;) Разучавам къде са магазините, къде Ранят добре ;) . Хехе, в Трипадвайзора се утрепват да Фалят некъв японски ресторант  Сапоро, със суши от змиорки :unsure: :unsure: , ама съм намерила един италиански - Соренто ди Италия, та ще наблегнем на осминоги и риба тон. На двора има барбекю, може пък да пецнем туй-онуй с перки или пипала ;) ;)Ама вилчето е баш в района с многото ресторанти, та ще е труден избор :rolleyes: Имало и нет, ще има веднага репорт от мястото на събитието. ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ох, нямам търпение вече да литвам. Последните дни преди пътуване ми се ще да минат бързо, пък те - влачат се едва, едвааааа :angry:

Като в онзи виц:

"Как лети времето:

- Сутрин се будиш, гледаш 7:30. Спиш още 5 минути, гледаш 8:30 станало.

- През работно време погледнеш часовника - 13:10. След половин час пак погледнеш - 13:12.

- Вечер тръгнеш да правиш секс, погледнеш часовника - 23:30! Правиш секс един час, погледнеш часовника - 23:40!"

- Сядаш да поджиткаш малко на компютъра в 23:50 - играеш половин час, гледаш - 3:00.

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

О, даааа, готова съм. От фирмата, от която наех вилата вече ми изпратиха всички указания, ако се окаже всичко така, както е написано, като се върна, ще дам линк и обяснения. Да видим колко име отопляем басейнът, ако духа. ;) Разучавам къде са магазините, къде Ранят добре ;) . Хехе, в Трипадвайзора се утрепват да Фалят некъв японски ресторант  Сапоро, със суши от змиорки :unsure: :unsure: , ама съм намерила един италиански - Соренто ди Италия, та ще наблегнем на осминоги и риба тон. На двора има барбекю, може пък да пецнем туй-онуй с перки или пипала ;) ;)Ама вилчето е баш в района с многото ресторанти, та ще е труден избор :rolleyes: Имало и нет, ще има веднага репорт от мястото на събитието. ;)

 

Уцелила си темата, направо за оплакване си си...

 

 

Извинвай за офтопика - накъде отлитате ?

 

Точно па тоя въпрос сигурно е единствения, който няма как да е офтопик в нито един форум/подфорум/тема тук :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

...ще наблегнем на осминоги и риба тон. На двора има барбекю, може пък да пецнем туй-онуй с перки или пипала ;) ;)

 

Едно малко трикче от мен: преди да ядеш калмарЯ или октоподЯ, брой пипалата. Ако са с едно повече - значи е мъШки :)

 

Инак, бройте ме и мен у офтопика :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Да ви се оплача и аз. След десетдневно отпускарско лежане и правене на планове накъде да рея задни части, утре пак съм на работа :( :( Баси, няма справедливост на този свят.

;)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз като имам билет, ангажиращ горе-долу остатъка от отпуската ми и като вляза в сайта на Луфтханза ми напише "До Вашия полет остават 241 дена", какво да кажа?

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Оооо, аз всъщност се хваля. Никога досега от години насам не помня да съм нямала поне един двупосочен.

Казах, направо съм желязна! :D

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Koстов плановете за пътуване се правят само през РАБОТНО време :lol: !

Виноват, от утре почвам да правя планове. :lol: Отпуските ще ги използвам само за пътешествия.

Редактирано от Костов
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Оооо, аз всъщност се хваля. Никога досега от години насам не помня да съм нямала поне един двупосочен.

Казах, направо съм желязна! :D

 

А еднопосочен ?

 

Аз също от години не съм изпадал в такава "дупка" макар да имам два жалки полета  почти рутина и няма никаква тръпка.

Да видим какви идеи ще родят magelanci.com , че вече ми е  основен първоизточник и ме мързи да ровя другаде.

 

Ето вече съм по темата с оплаквания  :(

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Да бе, какво е това разхищение на отпуск...

Да се оплача- все още нямам билети за НИКЪДЕ.

 

Тони, къса ми се сърцето, като те чета. Да знаех, щях да ти купя един билет до Швеция за 2 евро. Ама вече свърши.

За същата цена купувам отиване-връщане Пловдив-Асеновград с електричката, пращам с препоръчано писмо, решавай бърже.

 

Аз като имам билет, ангажиращ горе-долу остатъка от отпуската ми и като вляза в сайта на Луфтханза ми напише "До Вашия полет остават 241 дена", какво да кажа?

 

Абе то има какво да се каже, ама... е в разрез с правилата на форума ;)

 

 

Аз, да ви кажа, също искам да се оплача, ама... няма от какво :)

  • Харесвам 12
Връзка към мнение
Георги Матеев

Гледам сега - на летище София инсталирали фонтани с безплатна питейна вода и тъкмо си викам 'ето добър повод да ги похваля'... ама не би. И двата въобще не работеха, явно седят само за украса и да отбиват номера, че и тук е 'като в чужбината'.

 

А пичовете от дюти фрий-то на терминал 2, дето искат по 5 евро за един Редбул, могат спокойно да се застрелят.

 

И моля киселата лелка, мънкаща заспало под носа си докато анонсира полетите, да пие едно кафе. Направо ме депресира с тоя робокоп глас.

 

Добро утро на всички! :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Кептън, за жалост нямам грам свободно време, само една гола неделя.
Нищоооо, ще дойда до Пловдив някой ден.
Мислех евентуално да скоча някоя събота сутрин до някъде с връщане неделя вечер...да речем някоя Германия, ей така за спорта. Но засега се въздържам. :D

Редактирано от Тони
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Гледам сега - на летище София инсталирали фонтани с безплатна питейна вода и тъкмо си викам 'ето добър повод да ги похваля'... ама не би. И двата въобще не работеха, явно седят само за украса и да отбиват номера, че и тук е 'като в чужбината'.

 

А пичовете от дюти фрий-то на терминал 2, дето искат по 5 евро за един Редбул, могат спокойно да се застрелят.

 

И моля киселата лелка, мънкаща заспало под носа си докато анонсира полетите, да пие едно кафе. Направо ме депресира с тоя робокоп глас.

 

Добро утро на всички! :)

Хехе, нали ви разправих, като се върнах от Япония, дето всички са любезнииии, мазниии и услужливи, на нашето летище усетих, че вкиснатият персИонал ми е липсвал. ;) ;) ;)То,па работа ли е, да няма кой да те навика за нищо? :) :) :)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Пътувала съм доста, но такова чудо като на бензиностанция Agip в Триест не бях виждала. Имаше две цени на бензина - за местни и за туристи. 

 

Цената за местни - 1,35 евро за литър

За туристи - 1,56 евро за литър.

 

Само в далечното ни минало по нашите курорти имаха различни менюта за българи и за чужденци със съответните цени.

Редактирано от achieva
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В този район се зарежда винаги на ОМВ-то преди Триест в посока Италия или реципрочно на ОМВ-то след Триест в посока Любляна. Разликата в цената на словенския бензин и на италианския бензин достига до 30% и дори италианците живеещи в Триест отскачат до Словения, за да заредят... ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Koстов плановете за пътуване се правят само през РАБОТНО време  :lol:  !

Че то тези компютри дето са ни ги раздали по офисите най-вече за букване на билети или хотели служат :-).

 

Какво сте се заоплаквали.Аз какво да кажа, като утре трябва да си тръгвам от тази прекрасна страна, дето съм, а идея си нямам имам ли още работа, нямам ли. То си е голям кахър, да се върнеш, защото отпуската ти свършила, пък да нямаш работа :-).

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Koстов плановете за пътуване се правят само през РАБОТНО време  :lol:  !

Сега се замислих...дали да спирам пътуванията, защото нямам РАБОТНО време? :P

 И ... кога трябва да правя планове в такъв случай? :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Сега се замислих...дали да спирам пътуванията, защото нямам РАБОТНО време? :P

 И ... кога трябва да правя планове в такъв случай? :lol:

Мари, сбъркала си темата. За мен твоето е за "Искам да се похваля". :-)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

В този район се зарежда винаги на ОМВ-то преди Триест в посока Италия или реципрочно на ОМВ-то след Триест в посока Любляна. Разликата в цената на словенския бензин и на италианския бензин достига до 30% и дори италианците живеещи в Триест отскачат до Словения, за да заредят... ;)

Аз всъщност не се оплаквам от цената, а от двойните стандарти, които би трябвало да са недопустими в ЕС.

Редактирано от achieva
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.