Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 2 часа, Lindt каза:

И аз бързо те разпознах, но втори ден не мога да се окопитя от шока, че срещата с мен е повод за хвалене :girl_hide: 

И колко малко им трябва на позитивните хора да се зарадват. 

А много ли трябва:) 

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, EliDion каза:

@antea, честито! Няма по - голяма гордост и щастие да видиш детето си пораснало, успешно и щастливо.

+1

И да продължи да ви радва, вкл, някой ден и с внуци. Тогава всичко друго леко избледнява.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 15 часа, antea каза:

пожелавам на всички да изпитат прекрасното усещане да видят децата си щастливи и поели по пътя си ❤️

Браво на младежа! :smile3:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 17 часа, antea каза:

преди има-няма пет години пуснах базово-ориентировъчна тема за студентски бюджет и живот в чужбина, от която получих доста ценни впечатления за AUBG, а ето че преди десетина дни Wizz, макар и със закъснение, успяха да ни доставят навреме за церемонията по абсолвентското завършване, та дойде му краят и на това пътешествие, повече лично за самия студент, отколкото семейно, но гордостта ни е обща - завърши Magna Cum Laude (макар да беше повече социално, отколкото академично типче 😅), президент и вице на два студентски клуба, и избран за Class 2023 Speaker, получените умения и знания, приятелствата и общността зад гърба му - определено безценни 🙂

речта му на завършването - https://www.aubg.edu/aubg-today/kristian-petrov-23-commencement-speech и видео от изнасянето й - https://www.youtube.com/watch?v=7VgdUVSFUsM/&t=28m03s (от 28 минута)

 

пожелавам на всички да изпитат прекрасното усещане да видят децата си щастливи и поели по пътя си ❤️

 

Благодаря ти, че го сподели с нас! Изгледах видеото с голямо удоволствие! Върна ме 13 години назад, когато аз бях на тази сцена на моето завършване...Благододаря ти!

Прекрасно дете, прекрасна реч! Здрав да е и късметът да е с него!

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Какво нещо е любовта - да купиш подарък за любимия 5 месеца преди рождения му ден от страх, че може да закъснееш :) Истината е, че всеки път се опитвам да съм оригинална, а не е лесно и целият този процес отнема време за research. 

Да се похваля с крайния резултат - блуза за плуване на  Oakley, която само в Декатлон Витоша се съгласиха да щамповат (заради специфичната материя) и вчера ходих до там с градски транспорт до след Бизнес парка :)

20230531_205809.jpg.507e2a97ae6d75fb9c3ee2d5fc5a58ad.jpg

Това за adventure му го повтарям всеки път, като пътуваме, та ще е тематично :)

  • Харесвам 11
  • Браво 19
Връзка към мнение
преди 21 часа, Яничка каза:

Да се похваля с крайния резултат - блуза за плуване на  Oakley, която само в Декатлон Витоша се съгласиха да щамповат (заради специфичната материя) и вчера ходих до там с градски транспорт до след Бизнес парка 🙂

20230531_205809.jpg.507e2a97ae6d75fb9c3ee2d5fc5a58ad.jpg

Това за adventure му го повтарям всеки път, като пътуваме, та ще е тематично 🙂

Яничка, супер подарък си измислила! А каква е щампата? Прилича ми на снимка от видеозон, та май наистина ще е адвенчър 🙂

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, oli_mali каза:

Яничка, супер подарък си измислила! А каква е щампата? Прилича ми на снимка от видеозон, та май наистина ще е адвенчър 🙂

Уви, това трябва да е земното кълбо, но явно щампата не е толкова успешна :) Първоначално трябваше картинката да е цветна, но тъй като се поставя върху блуза за плуване, солената вода би могла да я направи скоро бледа и затова я направихме челно-бяла.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искам да се похваля, че след като вторият ми дебел период достигна връх по коледните празници, а в количествено изражение надмина дори първия ми дебел период от преди 10 години, най-накрая започнах да влизам във форма и да ми стават някои стари дрехи и да не приличам на прещипана наденица. И това само с чиста воля. Но целта още не е достигната. Сигурно ако почна да спортувам, още по-бързо ще се случи! Пожелавам си да успея скоро!

  • Харесвам 8
  • Браво 13
  • Смея се 3
Връзка към мнение

@antea, поздравления и ОГРОМНО БРАВО за сина ти от мен! Винаги се радвам, когато видя умен и вдъхновен млад човек! Пожелавам му страхотни професионални и лични успехи и много пътешествия, разбира се!

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , antea каза:

@Crazy Horse и аз ти благодаря, че въпреки личните ни дрязги от недалечното минало, проявяваш положително отношение и радост 🙂

Разбира се, @antea! Не тая никакви лоши чувства към теб. Такива бяха времената, градусът на емоциите беше висок. Всичко приключи и е време да се върнем към обичайното си състояние. Томахавката на войната е заровена между нас. 🙂 И тъй като темата е за хвалене, днес тръгвам за Париж и съм толкова положително настроен, че дори да срещна северномакедонския президент или Путин, няма да си разваля настроението. А, успехът на сина ти ми даде още положителни емоции!

  • Харесвам 1
  • Браво 6
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , Crazy Horse каза:

че дори да срещна северномакедонския президент или Путин

Тая работа не я вярвам, така че ти желая приятно изкарване и да не ги срещнеш. 😂

  • Харесвам 2
  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 40 минути , Георги Матеев каза:

Приключението ми в Русия стартира съвсем скоро, но не с това искам да се похваля.

 

Преди няколко седмици с мен се свърза официалния туристически борд на Етиопия и бях поканен в Адис Абеба за специална 3-дневна обиколка и последващи няколко интервюта. Всичко това ще бъде заснето и използвано като реклама на туризма там. Предполагам са им допаднали обиколките ми из света и искат да използват лицето ми.

 

Графикът за юни и без това беше доста пълен и се наложи да залепя Етиопия за голямото руско пътуване. За да е още по-весело в края на месеца с колегата ни ангажираха за участия в 2 клуба в Берлин, та от Москва ще летя направо за Германия.

 

В крайна сметка се получи доста изчанчен маршрут, типично в мой стил 🙂 В следващите 3 седмици ще бъда по трасето София - Рияд - Адис Абеба - Истанбул - Санкт Петербург - Новосибирск - Иркутск - Хабаровск - Камчатка - Владивосток - Красноярск - Москва - Берлин - София. Очертава се вълнуващо по всички параграфи, даже не знам за кое да се зарадвам по-напред. Разбира се, ще пътувам само с ръчен багаж и засега не мога да измисля единствено къде точно да си изпера дрехите :laugh1:

 

map.png

Таман като решат хората, че вече не можеш да се самонадскочиш и ти пак!

 

🙂

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 9 минути , Брани каза:

Таман като решат хората, че вече не можеш да се самонадскочиш и ти пак!

 

🙂

Надскачането, по неговите стандарти, щеше да е, ако наистина летище Москва-Берлин без междинен полет до Истанбул.

  • Смея се 6
Връзка към мнение
1 hour ago, tch said:

Надскачането, по неговите стандарти, щеше да е, ако наистина летище Москва-Берлин без междинен полет до Истанбул.

Със Су-35.

  • Смея се 9
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Георги Матеев каза:

Разбира се, ще пътувам само с ръчен багаж и засега не мога да измисля единствено къде точно да си изпера дрехите :laugh1:

В Камчатка, разбира се! :biggrin:

За справка:

 

 

  • Смея се 14
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.