Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 9 часа, Брани каза:

Искам да се похваля с киндъла ми, модел paperwhite 2. Скоро ще стане на десет години, батерията му не държи както едно време, но пък работи безотказно. От години се каня да си купя нов, когато този “се развали”, но само калъфчетата му се късат засега … Може би все пак ще си взема нов, а този ще пенсионирам почетно в Залата на Величието. Опитах се да сметна колко книги съм прочел на него и грубо излезнаха 434 …

 

IMG_3867.jpeg.840867914b171b083f707e1533e1897e.jpeg

По книга на всеки 8-9 дни 😮

Машина си!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На моята 4-ка пък и се появи ярък пиксел и ме дразни страшно,и това при положение, че последната година наблегнах на четене на хартия. 

Връзка към мнение

Моят е с мен от 30.01.2012!

 

На пръсти се броят пътуванията, на които не е бил с мен. Плажувал е навсякъде, където и аз. Пада си малко нудист и никога не е носил калъфче, та изглежда малко очукан, но няма да го сменя преди той да реши, че не му се работи повече

 

IMG_20230720_104450.jpg.713cf69992c62cd96f01de1c6fd9e6b3.jpg

  • Харесвам 4
  • Браво 6
Връзка към мнение
Преди 1 час, tch каза:

По книга на всеки 8-9 дни 😮

Машина си!

Има и на хартия, така че стават средно по около една седмично 🙂

преди 43 минути , Gentleman Basta каза:

Моят е с мен от 30.01.2012!

 

На пръсти се броят пътуванията, на които не е бил с мен. Плажувал е навсякъде, където и аз. Пада си малко нудист и никога не е носил калъфче, та изглежда малко очукан, но няма да го сменя преди той да реши, че не му се работи повече

 

IMG_20230720_104450.jpg.713cf69992c62cd96f01de1c6fd9e6b3.jpg

И във вулкани да не си слизал с него 🙂

Преди 1 час, bad kid каза:

На моята 4-ка пък и се появи ярък пиксел и ме дразни страшно,и това при положение, че последната година наблегнах на четене на хартия. 

Първият, който взех, беше с такъв пиксел още фабрично, и ми го смениха за този, с който се хваля ...

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Аз като го купих имаше такъв пиксел, но много блед и извън полето за четене, можеха да ми го сменят, но щеше да е сложно с изпращането до немския Амазон, та реших да се примиря. Сега се появи нов, който е на предпоследен ред на текста и много разсейва.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 часа, Брани каза:

Опитах се да сметна колко книги съм прочел на него и грубо излезнаха 434

А, можеш ли да сметнеш, колко моливчета за оцветяване отидоха за тези 434 книжки?

  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 4 минути , Pantelej Putnik каза:

Още 1 ден. 🙂

А утре чичо ни Пантелей с ето тази стъпка се отправя към двуседмичната си отпуска на море? :biggrin:

https://www.facebook.com/watch/?v=346619174157250

  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 26 минути , Argentique каза:

чичо ни Пантелей

Хайде пък сега "чичо". Какво лошо си видяла ти от мен, кажи!? 🤣

Иначе точно така ще тичкам към мУрето. 😄

  • Харесвам 1
  • Браво 2
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 14 минути , Pantelej Putnik каза:

Хайде пък сега "чичо". Какво лошо си видяла ти от мен, кажи!? 🤣

Иначе точно така ще тичкам към мУрето. 😄

Ааа, ти един път така се беше назовал някъде и ползвам авантата. :biggrin:

  • Смея се 3
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, Argentique каза:

А утре чичо ни Пантелей с ето тази стъпка се отправя към двуседмичната си отпуска на море? :biggrin:

https://www.facebook.com/watch/?v=346619174157250

Лично го познавам и мога да кажа, че може да е е чичо само за деца в забавачката и , евентуално, на деца в начален курс.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На 20.07.2023 г. в 16:56, Duke каза:

А, можеш ли да сметнеш, колко моливчета за оцветяване отидоха за тези 434 книжки?

Не много, защото аз ползвам само черен цвят!

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Не мога да не похваля РаянЕър.Полетът ми закъсня с 3 часа и половина, дадоха ни вода и сандвичи при бординг и няколко пъти повториха че закъснението се дължи на техническа повреда в самолета.

Пуснах си клейма за обещетението в сайта им, потвърдиха че е успешен след 3 дни и след още 3 парите бяха преведени по сметката ми.Избих си половината почивка. Да не говорим че билетите им, както и приоритито ми излязаха в пъти по евтино от уизеър. 

  • Харесвам 14
  • Браво 8
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Поръчах от Алиекспрес гума за почистване на обувки, за която нямах големи очаквания, че ще върши работа🙂. Обаче за 3.30 лв. какво му плащаш🙃, а и трябваше с още нещо да си допълня сделката от 3 артикула - всеки за 1.99$

Като в рекламите😄

Преди…

IMG_1948.jpeg.012c92670042b8c3ecea7751fe0ecdf1.jpeg
 

IMG_1950.jpeg.b2898caa4fd62dffe4624127355278bf.jpeg

…След…

IMG_1949.jpeg.ac0caa1653a9b6e6d4863a83a53ad9a1.jpeg

 

IMG_1952.jpeg.54ff6f7d85aa97afdda9f99a5f3e1481.jpeg

Имам отделно направена и индивидуална поръчка на такива гумички

IMG_1953.png.34e09ca384ff7bc811ba732837e45691.png

 

3 артикула могат да се допълнят с други неща от първа необходимост😆- чесалка за котката на приятелка, стелки, соларни или usb коледни лампички посред жега от 40 градуса😛 и т.н.😄

IMG_1954.png.1c09d185f6fd84f66b9ca6f2d29749bb.png

 

Това е гумичката, която днес изпробвах

IMG_1955.png.577f312e0322941667f3dfee948b9d15.png

Мисля че и същите от други марки и търговци, ще вършат същата работа. Днес поръчах още и за колежки😄

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
  • Браво 7
Връзка към мнение
преди 21 минути , iaia_mama каза:

За колко време пристигнаха гумичките?

Гумичката от днес + още 2 неща е поръчана на 17.08., значи за 12 дни.

Тези, които са самостоятелно поръчани - розовата и бялата, в момента са в Будапеща и някъде началото на другата седмица предполагам ще дойдат с БГ пощи, като минат през София, разпределителен център и т.н. И те са с поръчка от 17.08., т.е. двайсетина дни

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Поръчах преди месец маратонки за 63 долара от американския Амазон  и вчера беше краен срок, но ги няма. Писах на продавача  и веднага ми върна парите, като каза,че ако пристигнат да съм честен и да му платя пак. Парите баха от американския Топкешбек, а не от банката ми. Мисля,ако присгнат да му платя пак с кешбек,но той се събира за 2 месеца такава сума, та ще почака и само ,ако ми ги поиска,тоест е разбрал,че са получени. 

2023_09_17_08.39.30.jpg

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 13 часа, dimitrov6 каза:

Поръчах преди месец маратонки за 63 долара от американския Амазон  и вчера беше краен срок, но ги няма. Писах на продавача  и веднага ми върна парите, като каза,че ако пристигнат да съм честен и да му платя пак. Парите баха от американския Топкешбек, а не от банката ми. Мисля,ако присгнат да му платя пак с кешбек,но той се събира за 2 месеца такава сума, та ще почака и само ,ако ми ги поиска,тоест е разбрал,че са получени. 

Браво на теб 😊 Със здраве да си ги носиш! 

Иначе на мен ми блокираха акаунта.... На 0,93$ си останах, а трябваше вече всичко да ми е изплатено! Ана айде здраве да е....

image.png.f20e7e42f48e178361c6e17a67cab134.png

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , Иван Попов каза:

Браво на теб 😊 Със здраве да си ги носиш! 

Иначе на мен ми блокираха акаунта.... На 0,93$ си останах, а трябваше вече всичко да ми е изплатено! Ана айде здраве да е....

image.png.f20e7e42f48e178361c6e17a67cab134.png

??? Каква е причината да ти блокират акаунта?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
В момента, Otnesen каза:

??? Каква е причината да ти блокират акаунта?

Ами тя е, че използвах всеки ден skyscanner за да печеля по 0,31$, но в един момент спряха да ми дават точно тези пари, а аз имах вече направени и няколко резервации в booking, но уву. Ама може и да съм наказан, не ми е много ясно какви правила имат. 

Но аз вече съм ги отписал..... 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , Иван Попов каза:

Ами тя е, че използвах всеки ден skyscanner за да печеля по 0,31$, но в един момент спряха да ми дават точно тези пари, а аз имах вече направени и няколко резервации в booking, но уву. Ама може и да съм наказан, не ми е много ясно какви правила имат. 

Но аз вече съм ги отписал..... 

Skyscanner можеш да ползваш 5 пъти в месеца по спомен...за Букинг последно свалиха процента на 3%....направи си регистрация в немския тогава.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 7 минути , Otnesen каза:

Skyscanner можеш да ползваш 5 пъти в месеца по спомен...за Букинг последно свалиха процента на 3%....направи си регистрация в немския тогава.

Мислех и за uk, но ще видя кое ще ми по-добрата опция 😇 Иначе е до 5, а явно аз съм гиминал тези 5 и ми сложиха "STOP" на профила.

Благодаря!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 21 минути , Иван Попов каза:

Браво на теб 😊 Със здраве да си ги носиш! 

Днес от пощата ми донесоха в къщи второ известие,че пратката е пристигнала през седмицата и първия път не съм научил,защото нашия вход на блока нямаме пощенски кутии за всеки,а входа се заключва и хвърлят писмата през един процеп.Домоуправителя трябва да направи нещо.Преди пак пропуснахме важно писмо,може някой да го е взел и загубих 200 лв.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.