Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 2 минути , dimitrov6 каза:

Днес от пощата ми донесоха в къщи второ известие,че пратката е пристигнала през седмицата и първия път не съм научил,защото нашия вход на блока нямаме пощенски кутии за всеки,а входа се заключва и хвърлят писмата през един процеп.Домоуправителя трябва да направи нещо.Преди пак пропуснахме важно писмо,може някой да го е взел и загубих 200 лв.

Е как така да го е взел друг....

Аз си мисля, че пощальонът така няма да го остави пакета на улицата и да си ходи.... 

Търси си отговорност от този пощальон, които ти обслужва района! Как така може да прави?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 17 минути , Иван Попов каза:

Е как така да го е взел друг....

Аз си мисля, че пощальонът така няма да го остави пакета на улицата и да си ходи.... 

Търси си отговорност от този пощальон, които ти обслужва района! Как така може да прави?

Не,трябва да ида утре до централна поща и оттам ще взема пакета.Предните пъти от Амазон го пращаха до адреса ми със Спиди,но сега цените на куриерите скочили и май вече по пощата идват пратките.

 

преди 12 минути , stanimir каза:

Кой пощенски служител работи в неделя ?

А иначе сериозно - вземи си плати на търговеца.

Ще му платя.Снощи като ми върна парите и с тях поръчах пак от него подобни обувки и парите отидоха,но днес отказах поръчката и като ми върне пак парите😀 ще му платя за закъснялата стока.Днес към обед бяха залепили известието на входа,а сутринта го нямаше.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 10 часа, Иван Попов каза:

Е как така да го е взел друг....

Аз си мисля, че пощальонът така няма да го остави пакета на улицата и да си ходи.... 

Търси си отговорност от този пощальон, които ти обслужва района! Как така може да прави?

Оказва се определено забавно да тръгнеш по следите на пратка - като си нямаш друга работа.. От седмица издирвам препоръчано писмо на база известие в пощенската кутия от 4 август, когато бях напът, а го намерих преди 10 дни 🤨 Посещения в пощенския клон, телефонни разговори с началника му, издирвателна разходка до Стар пост на края на града, пак телефонни разговори, дори на висок тон... Днес току-виж го получа. Поне междувременно знам, че подателят е Софийска прокуратура, (а не напр. КЗП...) - може да са намерили откраднатия преди година и половина телефон, или пък са закрили образуваното дело срещу неизвестен извършител поради ненамирането му.🤔 След 2 часа и нова разходка до Стар пост, ще знам повече.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Дани Магелани
Преди 1 час, Marusinka каза:

Хора, рева от щастие!! Никога досега не съм писала в тази тема, но днес се хваля на всички на света 🤩

Миналата година говорих с една приятелка по телефона и й казах да изчака малко, за да си сложа детето да спи, взех малката и я сложих в кошарката, изпях й една песничка и излязох. Моята приятелка стана свидетел, защото телефонът ми беше в джоба и като се върнах към разговора вече беше в шок. Как е възможно с една песничка и “лека нощ” да си приспивам детето!? Казах й, че когато ми се роди средното дете, ми подариха книга за приучаване на бебето към самостоятелен сън и със съветите от нея от много мънички и двете си заспиват самички. Тя наистина остана потресена и така се роди идеята да преведем и издадем книгата на български, за да е в помощ на други майки. Свързахме се с издателя на авторката и получихме правата. Така аз се реализирах като преводач, а моята приятелка като издател. Това беше много труден и малко познат път за всички ни. Наложи се няколко пъти да поискаме отсрочка, да вложим неизмеримо количество труд (след работно време), да придобием безброй нови умения и знания, да преминем през доста стресови ситуации и да проведем няколко недотам приятни разговора, но от днес можем да си отдъхнем със страхотния финален резултат!! Не искам да се възприеме като реклама, затова не прилагам снимки на корицата 😁

IMG_8327.jpeg
 

IMG_8326.jpeg

Честито, Мими! Зная колко труд и безсънни нощи ти струва, но резултатът си заслужава! Много! 

На добър час в новата професия и бизнес! Нека това е само първата от много книги и поредици, издадени от вас! Желая ви успешен бизнес!

И недей да скромничиш, а поствай корицата! Иначе ще го направя аз.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Marusinka каза:

Хора, рева от щастие!! Никога досега не съм писала в тази тема, но днес се хваля на всички на света 🤩

Миналата година говорих с една приятелка по телефона и й казах да изчака малко, за да си сложа детето да спи, взех малката и я сложих в кошарката, изпях й една песничка и излязох. Моята приятелка стана свидетел, защото телефонът ми беше в джоба и като се върнах към разговора вече беше в шок. Как е възможно с една песничка и “лека нощ” да си приспивам детето!? Казах й, че когато ми се роди средното дете, ми подариха книга за приучаване на бебето към самостоятелен сън и със съветите от нея от много мънички и двете си заспиват самички. Тя наистина остана потресена и така се роди идеята да преведем и издадем книгата на български, за да е в помощ на други майки. Свързахме се с издателя на авторката и получихме правата. Така аз се реализирах като преводач, а моята приятелка като издател. Това беше много труден и малко познат път за всички ни. Наложи се няколко пъти да поискаме отсрочка, да вложим неизмеримо количество труд (след работно време), да придобием безброй нови умения и знания, да преминем през доста стресови ситуации и да проведем няколко недотам приятни разговора, но от днес можем да си отдъхнем със страхотния финален резултат!! Не искам да се възприеме като реклама, затова не прилагам снимки на корицата 😁

IMG_8327.jpeg
 

IMG_8326.jpeg

Браво, поздравления!!! И аз си спомням като си чатехме по вайбър, а ти беше заета с преводи и малки деца 🙂 .

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 15 минути , bibi каза:

От къде може да се купи. Очакваме бебе във фамилията, та ще много добър подарък.

Ще има он лайн продажби. Чакам да получа линк към сайта. Ще ти го препратя на лични.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 10 часа, Marusinka каза:

Хора, рева от щастие!! Никога досега не съм писала в тази тема, но днес се хваля на всички на света 🤩

Миналата година говорих с една приятелка по телефона и й казах да изчака малко, за да си сложа детето да спи, взех малката и я сложих в кошарката, изпях й една песничка и излязох. Моята приятелка стана свидетел, защото телефонът ми беше в джоба и като се върнах към разговора вече беше в шок. Как е възможно с една песничка и “лека нощ” да си приспивам детето!? Казах й, че когато ми се роди средното дете, ми подариха книга за приучаване на бебето към самостоятелен сън и със съветите от нея от много мънички и двете си заспиват самички. Тя наистина остана потресена и така се роди идеята да преведем и издадем книгата на български, за да е в помощ на други майки. Свързахме се с издателя на авторката и получихме правата. Така аз се реализирах като преводач, а моята приятелка като издател. Това беше много труден и малко познат път за всички ни. Наложи се няколко пъти да поискаме отсрочка, да вложим неизмеримо количество труд (след работно време), да придобием безброй нови умения и знания, да преминем през доста стресови ситуации и да проведем няколко недотам приятни разговора, но от днес можем да си отдъхнем със страхотния финален резултат!! Не искам да се възприеме като реклама, затова не прилагам снимки на корицата 😁

IMG_8327.jpeg
 

IMG_8326.jpeg

Така хубаво си го представила, че да ми се прииска още деца да гледам 🙂 Успех!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Абе човек ще рече, че твърди наркотици ще се купуват, а не книга 🙂 Пускайте смело всичко тук, не е тур. агенция, не е чисто нов профил, значи няма проблеми. 

  • Харесвам 14
  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
На 17.09.2023 г. в 22:51, dimitrov6 каза:

Не,трябва да ида утре до централна поща и оттам ще взема пакета.Предните пъти от Амазон го пращаха до адреса ми със Спиди,но сега цените на куриерите скочили и май вече по пощата идват пратките.

 

Ами понякога по-добре е така да се направи, отколкото да тичам по човека, които отговаря за района.

Ама аз съм и казал, че ако ми се обадиш и не вдигна си го носиш в пощата и аз ще си го взема от там. 

 

На 18.09.2023 г. в 8:54, Anna Kalinovska каза:

Оказва се определено забавно да тръгнеш по следите на пратка - като си нямаш друга работа.. От седмица издирвам препоръчано писмо на база известие в пощенската кутия от 4 август, когато бях напът, а го намерих преди 10 дни 🤨 Посещения в пощенския клон, телефонни разговори с началника му, издирвателна разходка до Стар пост на края на града, пак телефонни разговори, дори на висок тон... Днес току-виж го получа. Поне междувременно знам, че подателят е Софийска прокуратура, (а не напр. КЗП...) - може да са намерили откраднатия преди година и половина телефон, или пък са закрили образуваното дело срещу неизвестен извършител поради ненамирането му.🤔 След 2 часа и нова разходка до Стар пост, ще знам повече.

От това ме е най-стах, да ти пуснат взжно писмо и да не ти го доставят!.... Все си мисля, че подобриха нивото на обслужване, но има още на къде!

 

преди 12 часа, Marusinka каза:

Хора, рева от щастие!! Никога досега не съм писала в тази тема, но днес се хваля на всички на света 🤩

Миналата година говорих с една приятелка по телефона и й казах да изчака малко, за да си сложа детето да спи, взех малката и я сложих в кошарката, изпях й една песничка и излязох. Моята приятелка стана свидетел, защото телефонът ми беше в джоба и като се върнах към разговора вече беше в шок. Как е възможно с една песничка и “лека нощ” да си приспивам детето!? Казах й, че когато ми се роди средното дете, ми подариха книга за приучаване на бебето към самостоятелен сън и със съветите от нея от много мънички и двете си заспиват самички. Тя наистина остана потресена и така се роди идеята да преведем и издадем книгата на български, за да е в помощ на други майки. Свързахме се с издателя на авторката и получихме правата. Така аз се реализирах като преводач, а моята приятелка като издател. Това беше много труден и малко познат път за всички ни. Наложи се няколко пъти да поискаме отсрочка, да вложим неизмеримо количество труд (след работно време), да придобием безброй нови умения и знания, да преминем през доста стресови ситуации и да проведем няколко недотам приятни разговора, но от днес можем да си отдъхнем със страхотния финален резултат!! Не искам да се възприеме като реклама, затова не прилагам снимки на корицата 😁

IMG_8327.jpeg
 

IMG_8326.jpeg

Честито и от мен! Страхотна новина! 😊

Поздравления! 🙂

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На 22.09.2023 г. в 0:42, Marusinka каза:

Много ви благодаря за окуражителните и мили думи!! 
От понеделник вече ще я има на пазара 😍

IMG_8320.jpeg
 

IMG_8322.jpeg

Пускай линка за поръчки смело. Тук оборот ще има.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
На 22.09.2023 г. в 0:42, Marusinka каза:

Много ви благодаря за окуражителните и мили думи!! 
От понеделник вече ще я има на пазара 😍

IMG_8320.jpeg
 

IMG_8322.jpeg

Чудесно! Аз я четох на английски и ми помогна. Сега ще я препоръчвам на приятелки, не всички са на ти с английския

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Безкрайно ви благодаря за подкрепата, магеланци! Невероятни сте! ❤️ В понеделник ще пратя линк на всички, които се интересуват. 

  • Харесвам 18
  • Благодаря 5
Връзка към мнение

Не е точно хвалене, но не се сещам за друга подходяща тема, а може да е полезно за магеланките, особено с дъщери🙂

В сайта на Виктория сикрет има големи намаления. При черния петък дето се вика, може да не са толкова надолу цените. Поръчах за дъщерята коледния подарък, който искаше. Например боди мист, лосион за тяло от 47 лв. са намалени на 20-23 лв. Има и разни парфюмчета, взех малки разфасовки за път по 28 лв. Почти са разпродадени малките размери, но успях да си намеря бански - по 23 лв. всяка част, намален от 118 лв., както и клинове за спорт/извънградски разходки по 44 лв. Много съм доволна🙂, Дядо Коледа е уреден😉

Направих поръчката на 17.09 и днес дойдоха нещата. При поръчка над 200 лв. доставката е безплатна, иначе е 20 лв. Продуктите идват от САЩ през Нидерландия, Германия и Унгария.

  • Харесвам 22
  • Браво 3
Връзка към мнение
На 24.09.2023 г. в 7:03, Marusinka каза:

Безкрайно ви благодаря за подкрепата, магеланци! Невероятни сте! ❤️ В понеделник ще пратя линк на всички, които се интересуват. 

Пусни го направо тук.

Браво!

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, Mary каза:

Пусни го направо тук.

Браво!

Добре, ще го направя, но имаме леко забавяне с разпространителите, та не знам точно кога ще стане 😔

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

image.png.084d524b9e7bad03b93ddfcd7518f12a.png

Нека и аз малко да се похвалвам. Подкарах виноправенето. На фотката се вижда първите мигове на магията наречена ферментация. Ще работим бавно, упорито и своевременно, за да постигнем похвалващи ни резултати.  

  • Харесвам 19
  • Браво 14
Връзка към мнение
преди 32 минути , Lyubina каза:

Щом има грозде, то си е за похвала.

Да, наистина е така. Тази година гроздето, а от там и изборът е по-малък. Но аз от години взимам от едно и също място, което ми беше в плюс. Взех много добър материал и се надявам на добър краен резултат. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.