Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Поздрави от Грън(ц)зи!
Според @cck съм приключил с Европа (като държави и територии с ISO кодче). 
Според мен има още 2-3 места, но не пречи да се изфукам!

IMG_0013.jpeg

IMG_0011.jpeg

IMG_0015.jpeg

IMG_0002.jpeg

  • Харесвам 32
  • Браво 8
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искам да се похваля,че вече имам първите 7 години в Магеланци!

На 21.06.16г,попаднах във форума,търсейки информация за пътуването си до Босна и Херцеговина. 

Радвам се,че намирам много и полезна информация за пътешествията. 

Разбира се,разочарования съм имала,но слава Богу са пренебрежимо малко и съм премахнала всичко,което ми носи негативни емоции. 

Имам си моите пътешествия и щастливи случвания. Благодарна съм за тях.

Благодарна съм за споделеното тук и във Фейсбук. 

Искрено се радвам на всички,които загърбили надпреварата,завистта и дребните интригантства и се наслаждават на пътешествията,както си пожелаят.

Благодаря за пътеписите,рецептите за готвене,за чудесната размяна на коледни подаръци,за всичко БЛАГОДАРЯ! 

Готините пътуващи хора са широко широкоскроени и вдъхновяващи!

Нека ентусиазмът и красотата бъдат пътеводната светлина на всички,за които най-добрата инвестиция са пътешествията! 

Бъдете здрави и имайте незабравими и вълнуващи моменти!

 

20230611_110945.jpg

  • Харесвам 29
  • Благодаря 1
  • Браво 10
Връзка към мнение
преди 7 минути , jungfraujoch каза:

Искам да се похваля,че вече имам първите 7 години в Магеланци!

На 21.06.16г,попаднах във форума,търсейки информация за пътуването си до Босна и Херцеговина. 

Радвам се,че намирам много и полезна информация за пътешествията. 

Разбира се,разочарования съм имала,но слава Богу са пренебрежимо малко и съм премахнала всичко,което ми носи негативни емоции. 

Имам си моите пътешествия и щастливи случвания. Благодарна съм за тях.

Благодарна съм за споделеното тук и във Фейсбук. 

Искрено се радвам на всички,които загърбили надпреварата,завистта и дребните интригантства и се наслаждават на пътешествията,както си пожелаят.

Благодаря за пътеписите,рецептите за готвене,за чудесната размяна на коледни подаръци,за всичко БЛАГОДАРЯ! 

Готините пътуващите хора са широко широкоскроени и вдъхновяващи!

Нека ентусиазмът и красотата бъдат пътеводната светлина на всички,за които най-добрата инвестиция са пътешествията! 

Бъдете здрави и имайте незабравими и вълнуващи моменти!

 

20230611_110945.jpg

Пожелавам ти/ни поне още 77! 🤠

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 13 часа, Костов каза:

Нашата, моята и на съпругата ми, гордост!

IMG_20230622_153651643.jpg.c2267731cd5d6eeeefe4a41b136e911b.jpg

Да е жива и здрава Радина!

Да сбъдва мечтите си,да е все така успешна!

Много да Ви радва и разбира се всички мечтани пътешествия да бъдат красива реалност! 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искам да се похваля и аз , че напоследък така ми е нарастнало самочувствието, че с мен не може да се говори! Което е допълнителен плюс, защото така ми се освобождава време за други занимателни дейности.

  • Смея се 17
Връзка към мнение
преди 18 часа, Костов каза:

Нашата, моята и на съпругата ми, гордост!

Да продължава с надграждане на знанията, все с отличен успех!

Да сте все така горди с нея!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Да се изфукам и споделя радостта и удовлетворението - пак е нещо материално, не и комерсиално :sun_bespectacled: , ама и пряко свързано с магеланстване.. 🌏

 

Аксесоар, в момента не намирам по-прилягаща и образна думичка, с който да обслужвам умния си телефон, без да съм зависима от наличие на джобове по дрешките и без да ми тежи непрекъснато в левия джоб. Или ако пък одеждата няма джоб, да го слагам във външното отделение на раницата, откъдето посмъртно не мога да чуя позвъняване, особено в градския шум. 

 

Съзрях го по време на полета на австрийците от София към Виена напът към Исландия в бордовата брошура и веднага знаех, че тези жартиери са измислени за такива като мен. Цената беше поносима за това, с което надеждно и вярвам, продължително щеше ми служи - 29 EUR - и сръчно задействах визата. 

 

А сега, когато понечих да ви го покажа и отворих сайта на производителя, осъзнавам, че за удоволствието и емоцията да го придобия във въздуха съм платила цели 11 EUR повече 🙃 Шах с пешката.. Ама инак нямаше шанс да се сетя да търся нещо подобно в мрежата, че и да намеря толкова квалитетен продукт, германско качество - от Люнебург, където съм ходила! Или пък съм платила 1 евро по-малко, ако гледам втория линк 🤔 Невър майнд, хепи съм!

Освен това преди малко го извадих от кутийката и го препасах на шията върху рокля без джобове, за да посетя с повредения куфар гишето за рекламации на багаж на летище София. Ами върхът е! :girl_crazy: Вече няма да въртя устройството из ръцете си като дамата от опашката пред служебния вход за багажни рекламации на снимката. Нито ще ми тежи в джобовете и ще изпада по нещо, когато бръквам за него..

Дори най-сетне мога да му забуча и хендсфрито, и слушалките от комплекта му и ръцете ми да са свободни :dirol: 

 

https://www.vonmaehlen.com/en/infinity

 

https://www.vonmaehlen.com/en/infinity-plus/inf00009?q=%2Fen%2Fdetail%2Fdda90046241943af97d436efaf411776

 

 

357980438_175295028862692_5169229429194726044_n.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 7 часа, ДиянаВ каза:

Успя🥳 - дъщерята. Похвалвам се, че е приета в най-желаното й училище и паралелка - математическа гимназия Баба Тонка, биология и химия🙂

Браво! Още много успехи желая на бъдещия лекар, стоматолог или фармацевт!

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Браво на госпожицата🎉. Много успехи и желая. Сега да я заведеш където иска, за да си почине добре. Ако и ти си учила там знаеш за какво говоря 🤪😂.

П.п. За тези, който не знаят - МГ е топ 1 в града. Най-висок бал, най-много кандидати. 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Като сте повлекли крак и аз да се похваля.

Имам завършил магистър компютърни науки с отлична диплома! 😊

Сега малко почивка и от септември на работа.

  • Харесвам 7
  • Браво 23
Връзка към мнение
преди 10 часа, ДиянаВ каза:

Успя🥳 - дъщерята. Похвалвам се, че е приета в най-желаното й училище и паралелка - математическа гимназия Баба Тонка, биология и химия🙂

Браво! 

И на дъщерята и на мама и татко.

Минал съм по тоя път и знам какво е.

В този ред на мисли - големият син като влезе в немската гимназия се наградихме цялото семейство с една Шри Ланка.

Младата баба/свекърва също може да помогне, а не да се шматка по Япония.

:biggrin:

  • Харесвам 2
  • Смея се 9
Връзка към мнение
преди 10 минути , ven62 каза:

Браво! 

И на дъщерята и на мама и татко.

Минал съм по тоя път и знам какво е.

В този ред на мисли - големият син като влезе в немската гимназия се наградихме цялото семейство с една Шри Ланка.

Младата баба/свекърва също може да помогне, а не да се шматка по Япония.

:biggrin:


Коя година? Че искам да си попълня таблицата …

  • Смея се 16
Връзка към мнение
преди 9 минути , Брани каза:


Коя година? Че искам да си попълня таблицата …

~` 2000г.

Но да не разваляме темата с нашите простотии. :biggrin:

  • Смея се 3
Връзка към мнение

И аз да се похваля с новата диплома на дъщеря ми. Завърши магистратура "дигитални комуникации" ей така, докато си работеше, при това -отличничка 🙂

 

И със себе си да се похваля, че набързо й организирах парти - изненада по повода. Събрах приятелите й и наистина успяхме да я изненадаме и да я направим много щастлива. Животът трябва да се празнува, другари 🙂 На това поне съм я научила.

  • Харесвам 9
  • Браво 24
Връзка към мнение
преди 14 часа, ДиянаВ каза:

Успя🥳 - дъщерята. Похвалвам се, че е приета в най-желаното й училище и паралелка - математическа гимназия Баба Тонка, биология и химия🙂

Много успехи на младата госпожица! 👏👏👏Дъщеря ми завърши точно тази специалност.

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

С тези редове ида да се похваля, че щерката-наследница е приета в Тракийския университет специалност медицински лаборант! Точно това което искаше.

  • Харесвам 9
  • Браво 22
Връзка към мнение
преди 7 минути , Костов каза:

С тези редове ида да се похваля, че щерката-наследница е приета в Тракийския университет специалност медицински лаборант! Точно това което искаше.

Браво! Успех на девойката!

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искам да се похваля с киндъла ми, модел paperwhite 2. Скоро ще стане на десет години, батерията му не държи както едно време, но пък работи безотказно. От години се каня да си купя нов, когато този “се развали”, но само калъфчетата му се късат засега … Може би все пак ще си взема нов, а този ще пенсионирам почетно в Залата на Величието. Опитах се да сметна колко книги съм прочел на него и грубо излезнаха 434 …

 

IMG_3867.jpeg.840867914b171b083f707e1533e1897e.jpeg

  • Харесвам 16
  • Браво 10
Връзка към мнение
преди 6 часа, Брани каза:

Искам да се похваля с киндъла ми, модел paperwhite 2. Скоро ще стане на десет години, батерията му не държи както едно време, но пък работи безотказно. От години се каня да си купя нов, когато този “се развали”, но само калъфчетата му се късат засега … Може би все пак ще си взема нов, а този ще пенсионирам почетно в Залата на Величието. Опитах се да сметна колко книги съм прочел на него и грубо излезнаха 434 …

 

IMG_3867.jpeg.840867914b171b083f707e1533e1897e.jpeg

О, много по-приличен вид има от този на @Gentleman Basta😉

 

  • Смея се 4
Връзка към мнение

моят стана на 6 години и също не бих го сменила за друго, преди три години само му взех по-готин калъф, за да имам чувството, че държа в ръка някой разкошен Moleskine и това е 🙂 супер машинка!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И моят Киндъл е на десет и си работи, въпреки че е имал безброй премеждия, едно от които падане под седалка-капан във вагон на бдж и невъзможност да го извадя от там без разглобяване на купето... 

Купето беше разглобено в депото в Пловдив, а аз си получих уредчето в полицията на гарата пак там. 😄

И пак сме си заедно.

Колко книги изчетох на него, които няма как да намеря офлайн... 

  • Харесвам 6
  • Шок 4
  • Браво 2
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.