Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Купих с Революта произволен от Аман до Пафос, взе ми 1 евро. 

Връзка към мнение

Аз купих три с visa debit, master card debit и master card credit. Само че нещо не мога да се ориентирам как да си направя регистрация, та да си взема ваучерите. 🤔

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
1 minute ago, Костов said:

Аз купих три с visa debit, master card debit и master card credit. Само че нещо не мога да се ориентирам как да си направя регистрация, та да си взема ваучерите. 🤔

Това и азпне мога да се ориентирам как се получава ваучера. 

Връзка към мнение

@Костов моя ваучер дойде за 7.5 евро. Направи си регистрация в сайта и ваучера автоматично идва в профила ти.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

@Костов Евала! Сега остава и да летим до Гърция или Йордания 😂😂😂

Редактирано от BlackArt77
  • Смея се 1
Връзка към мнение
На 8.11.2018 г. в 0:45, neuromancer каза:

това е ако откажеш полета и си искаш парите обратно, не ако просто не отидеш

по принцип няма значение дали си се чекирал

Пак и аз да питам...изпробвано е, че тези 55 евро не ги дължа на budgetair.lv като не се явя за полета, нали?

Връзка към мнение

Да в акаунта ми в Райън билета още не е отразен, седи само този до Лондон на който ще ходя. Иначе не явяването на полет според мен, не означава наказателна такса. Аз може да не съм.се явил по много причини. Отделно си мисля, че с тия цени са продадени повече билети отколкото побира самея самолет.

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 12 часа, Alexander каза:

Никога не е било валидно за революта, минаваха някои КК, но поне на Уиз, която също минаваше, вече не я приема като viabuy

ДСК Уиз картата никога не ми я е разпознавало като Viabuy на Edreams сайтовете.

 

Разпознава се обаче като Viabuy (дори в момента) единствено на Lastminute / Bravofly / Rumbo сайтовете.

Преди 1 час, Plovdiv_BG каза:

Пак и аз да питам...изпробвано е, че тези 55 евро не ги дължа на budgetair.lv като не се явя за полета, нали?

Изпробвай първи и сподели, ако после те таксуват 55 евро 🙂 Шегувам се, няма никакви последствия при неявяване на полет. Никой не го интересува. 

  • Харесвам 7
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Май рано се похвалих ;о( Тази сутрин имам мейл, че резервацията е отменена 😓

Reserva Cancelada

Lamentablemente, no podemos completar tu solicitud de reserva. 

Intenta realizar esta reserva nuevamente.
Ref: 3926565082

 

Усещането ми, че може да се е бъгнало нещо за съжаление се оказа вярно 😉 

Връзка към мнение

Нещо не знам какви ги свърших с линка към старата публикация, но се включвам по повод нея с едно и аз не знам какво да го нарека...просто не разбрах какво става.

Както наскоро се оплаках тази резервация SOF_BG_SOF ми бе канселирана от edreams и аз просто купих билети през друг сайт и за другаде 😉

Каква беше изненадата ми обаче тази сутрин, в която евентуално следваше да летя с отказания полет, като си видях на телефона обичайните инструкции преди полет - излита, каца, пътници, препратка към въпросната резервация 😉 

"Прерових" си картите, с които плащам билети, но в никоя нямам усвоена сума за резервацията ....

И какво би трябвало да означава това, че реално в Уиз резервацията си е била ОК ли, макар и неплатена ли ?!? и сме можели да си летнем до Бергамо и обратно ?!?

Някой има ли разумен отговор в тази ситуация 😉 

Връзка към мнение
преди 28 минути , viara.st каза:

И какво би трябвало да означава това, че реално в Уиз резервацията си е била ОК ли, макар и неплатена ли ?!? и сме можели да си летнем до Бергамо и обратно ?!?

Някой има ли разумен отговор в тази ситуация 😉 

Ами пробвай да се чекираш или да си видиш резервацията в Уиз

Най-вероятно нямаш билет, ама знае ли се...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

neuromancer Не мога да видя в Уиз, защото и на сайта на Edreams резервацията се води "cancelada" и има само техния цифров номер на резервация, без кода за потвърждение на Wizz, иначе пробвах, че ме загложди любопитство, ама нейсе 😉 

Връзка към мнение
преди 13 часа, Костов каза:

Аз купих три с visa debit, master card debit и master card credit. Само че нещо не мога да се ориентирам как да си направя регистрация, та да си взема ваучерите. 🤔

От къде минава плащане с VISA и MasterCard?

Връзка към мнение
На 14.11.2018 г. в 18:26, stanimir каза:

Австралийския Jetcost дава по 35€ отстъпка за доста еднопосочни полети на Aegean през eDreams,  Opodo,  Bravofly. 

 

Плащане с различни карти. 

 

Това си стои отдавна и то не само за полети на Aegean, но като изключим Bravofly, който разпознава понякога други карти като Viabuy, Opodo и eDreams дават отстъпка само с Mastercard Debit. Пробвал съм да платя с няколко такива карти (български и UK) и не разпознава нито една от тях, така че да даде отстъпка. Ти с какви различни карти си плащал?

Редактирано от koliob
Връзка към мнение

Не съм финализирал покупка. Пробвал съм до последна стъпка преди плащане как разпознават картите и дали цената остава същата, вече ако накрая отхвърля транзакцията не знам. 

 

Bravofly c MC TW

Opodo c  MC TW,  МС дебит на FIB и Visa Revout.

 

Това за Aegean. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • macf1an
    • yordanov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.