Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 33 минути , stanimir каза:

Не съм финализирал покупка. Пробвал съм до последна стъпка преди плащане как разпознават картите и дали цената остава същата, вече ако накрая отхвърля транзакцията не знам. 

 

Bravofly c MC TW

Opodo c  MC TW,  МС дебит на FIB и Visa Revout.

 

Това за Aegean. 

Благодаря ти. Помислих, че след като пишеш си успял да купиш. Всъшност авиокомпанията няма особено значение. Ако не ти разпознае картата като Mastercard Debit (което не знам дали изобщо е възможно) при опит за плащане ти вдига цената с около AUD 70.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хмм по тази схема с билетите по 2 евро и ваучерите още нямам потвръждение от сайта и като се опитам да си сихронизирам резервацията в профила ми в Раян ми дава грешка. Някой качва ли си ги в профила в Раян предполагам в потвърдителния имейл има друг фиктивен имейл, който се въвежда?!

Връзка към мнение
преди 6 минути , Ivko каза:

Хмм по тази схема с билетите по 2 евро и ваучерите още нямам потвръждение от сайта и като се опитам да си сихронизирам резервацията в профила ми в Раян ми дава грешка. Някой качва ли си ги в профила в Раян предполагам в потвърдителния имейл има друг фиктивен имейл, който се въвежда?!

Да, в потвърдитения имейл има фиктивен имейл.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Marisha каза:

Да, в потвърдитения имейл има фиктивен имейл.

 Аз направих две резервации още преди 10 дена и все още нямам нито един...дали да им пиша.

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
преди 10 минути , Ivko каза:

 Аз направих две резервации още преди 10 дена и все още нямам нито един...дали да им пиша.

Резервациите ги направих в петък, днес дойде имейл.

Връзка към мнение

Още една опция с добри отстъпки за тези, на които Rumbo/Bravofly/Lastminute им разпознава някоя от картите като Viabyu Prepaid Mastercard:

 

https://secure.lastminute.de/booking/flight/338A9F83C1801599A94E198715328EDDDFC627B0DC9B9934A4FDEF4C26C7DE58

 

Кликвате на "Zurück" и си търсите полета.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 3
Връзка към мнение
преди 9 часа, Ivko каза:

 Аз направих две резервации още преди 10 дена и все още нямам нито един...дали да им пиша.

Аз направих няколко резерации,само за една получих потвърждение.Но като влезеш в My booking - >Documents&Passengers виждаш и номера на резервацията и мейла с който да се логнеш в сайта на Раян.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Стана, благодаря ☺️ никога нямаше да се сетя там да ровя. А сега трябва ли да се чекираме след като няма да летим 😂 или някой ще литне 😎

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
преди 3 минути , Ivko каза:

Стана, благодаря ☺️ никога нямаше да се сетя там да ровя. А сега трябва ли да се чекираме след като няма да летим 😂 или някой ще литне 😎

Ние се чекирахме и зачакахме.....

Полета не само не закъсня,ами подрани с пет минути:laugh:

Извода: не се заигравай с немците,дори Раян там са точни:biggrin:

Сега остава второ теглене на лотарията с връщането от Билунд,ама не се надявам много:smile:

  • Смея се 1
Връзка към мнение
10 minutes ago, Ivko said:

Стана, благодаря ☺️ никога нямаше да се сетя там да ровя. А сега трябва ли да се чекираме след като няма да летим 😂 или някой ще литне 😎

Ако не летиш, няма и смисъл да се чекираш. Реално никой не го интересува от сайта и авиокомпанията ти дали си се чекирал и дали си летял. 😉

Връзка към мнение

Покрай еуфорията с полетите на Ryanair нали не забравяте да ги минете и през сайтовете? 

 

Австралийският jetcost>bravofly също дава  до 13€ off  за полети на Райън с Mastercard Viabuy. 

TransferWise  все още се разпознава като такава и въпреки формалното ограничение от 3 месеца минава многократно.  Дори да ви изхвърли 2-3-4 пъти след час-два или ден-два-три може да ви пусне да купите колкото полети си поискате.  Защо е така - мистерия !  

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
преди 10 минути , stanimir каза:

Покрай еуфорията с полетите на Ryanair нали не забравяте да ги минете и през сайтовете? 

 

Австралийският jetcost>bravofly също дава  до 13€ off  за полети на Райън с Mastercard Viabuy. 

TransferWise  все още се разпознава като такава и въпреки формалното ограничение от 3 месеца минава многократно.  Дори да ви изхвърли 2-3-4 пъти след час-два или ден-два-три може да ви пусне да купите колкото полети си поискате.  Защо е така - мистерия !  

Това трябва да се пробва, защото затвориха всички кранчета последните ден-два и в BudgetAir-a.

Може би се сменят всички данни отново и имейли.

Връзка към мнение

Италианският Budgetair има някаква странна промоция, която може да е интересна за тези, които пътуват с деца. Не се изисква въвеждане на код. При резервация, в която има поне едно дете изваждат EUR 25 от крайната цена и въпреки, че добавят някакви такси - в крайна сметка в някои случаи се получава нелошо намаление. Най-добър е резултата при резервации 1 възрастен + 1 дете.

 

image.png.d5424f54035f667a4fee60af9330b252.png

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
24 minutes ago, koliob said:

Италианският Budgetair има някаква странна промоция, която може да е интересна за тези, които пътуват с деца. Не се изисква въвеждане на код. При резервация, в която има поне едно дете изваждат EUR 25 от крайната цена и въпреки, че добавят някакви такси - в крайна сметка в някои случаи се получава нелошо намаление. Най-добър е резултата при резервации 1 възрастен + 1 дете.

image.png.d5424f54035f667a4fee60af9330b252.png

Ха- Ryanair не излиза. :( Опитах с няколко дестинации.

Връзка към мнение
преди 1 час, koliob каза:

Италианският Budgetair има някаква странна промоция, която може да е интересна за тези, които пътуват с деца. 

image.png.d5424f54035f667a4fee60af9330b252.png

Хубава промоция, но не става за lowcost-ове.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, aleksandrina каза:

Ха- Ryanair не излиза. 😞 Опитах с няколко дестинации.

В условията на промоцията изрично си пише, че не важи за low-cost.

Цитат
Conditions of the offer: 
* Family Offer
The discount does not apply to low-cost flights 
This discount does not apply to: travel insurance and hotel reservations, car rental, excursions and activities. 
Tickets and fares are subject to availability and may be sold at any time. 
Other restrictions may apply.

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
7 minutes ago, Ivko said:

Иде ли?....................../черния петък/ 😎🧐

Иде, иде 🤣

Връзка към мнение

Не знам защо никой не пише нищо за течащите вече два дена промоции на различните сайтове Budgetair и Vayama. Ще спомена само някои от тях, които могат частично да свършат работа на някой.

 

1. На www.vayama.ie с код FRIYAY20IE могат да се купуват билети за полети, които излитат от ирландски летища с EUR 20 намаление. Цените на сайта са завишени, но все пак билетите за полети na Ryanair до София излизат с EUR 12 по-евтино от цената на официалния сайт на авиокомпанията. Освен това след покупка се генерира ваучер за намаление от EUR 7.50, който важи за билети за всякакви полети. Тези кодове не са за подценяване, защото от една страна ценовата политика на Vayama се променя сравнително често, а от друга - важат една година след издаването им.

 

2. На www.budgetair.co.uk с код FRIYAY15UK могат да се купуват билети за полети, които излитат от летища в Обединеното кралство с GBP 15 намаление. Цените и на този сайт са завишени, но все пак билетите за полети na Ryanair до София обикновено излизат с GBP 5 по-евтино от цената на официалния сайт на авиокомпанията. Освен това след покупка се генерира ваучер за намаление от GBP 5, който важи за билети за всякакви полети.

 

3. На испанската и френската версии на Budgetair има подобна възможност с кодове FRIYAY15ES и FRIYAY15FR, но особено на френската версия избора на нискотарифни превозвачи е силно ограничен.

 

4. Американската, канадската и австралийската версии предлагат също интересни кодове за намаления, но те не са широко приложими на нашия пазар.

 

Всички изброени кодове могат да се ползват многократно и би трябвало да важат до полунощ (по местното време на всеки сайт) на 26.11.2018 г.

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
преди 34 минути , koliob каза:

2. На www.budgetair.co.uk с код FRIYAY15UK могат да се купуват билети за полети, които излитат от летища в Обединеното кралство с GBP 15 намаление. Цените и на този сайт са завишени, но все пак билетите за полети na Ryanair до София обикновено излизат с GBP 5 по-евтино от цената на официалния сайт на авиокомпанията. Освен това след покупка се генерира ваучер за намаление от GBP 5, който важи за билети за всякакви полети.

Имам няколко ваучера за 15 и 10 GBP и днес упорито търсих за полети от UK както към София, така и към други дестинации през лятото.

Нищо полезно не успях да открих. Цената на билета е висока и 15 паунда като отстъпка дават много малко под реалната в сайта на превозвача.

За Изиджет не успях да сваля даже паунд.  Търсих Манчестър - София, но нищо не излезе.

LPL - SOF с Райън не даде резултат.

Проверих от LON в посока Aгадир, Тунис, Мадейра и Канарските острови до края на март включително и на нищо не попаднах.

Може ли идея за нещо работещо. 🙂

Редактирано от Таньо
Връзка към мнение
преди 35 минути , koliob каза:

Не знам защо никой не пише нищо за течащите вече два дена промоции на различните сайтове Budgetair и Vayama. Ще спомена само някои от тях, които могат частично да свършат работа на някой.

 

1. На www.vayama.ie с код FRIYAY20IE могат да се купуват билети за полети, които излитат от ирландски летища с EUR 20 намаление. Цените на сайта са завишени, но все пак билетите за полети na Ryanair до София излизат с EUR 12 по-евтино от цената на официалния сайт на авиокомпанията. Освен това след покупка се генерира ваучер за намаление от EUR 7.50, който важи за билети за всякакви полети. Тези кодове не са за подценяване, защото от една страна ценовата политика на Vayama се променя сравнително често, а от друга - важат една година след издаването им.

 

2. На www.budgetair.co.uk с код FRIYAY15UK могат да се купуват билети за полети, които излитат от летища в Обединеното кралство с GBP 15 намаление. Цените и на този сайт са завишени, но все пак билетите за полети na Ryanair до София обикновено излизат с GBP 5 по-евтино от цената на официалния сайт на авиокомпанията. Освен това след покупка се генерира ваучер за намаление от GBP 5, който важи за билети за всякакви полети.

 

3. На испанската и френската версии на Budgetair има подобна възможност с кодове FRIYAY15ES и FRIYAY15FR, но особено на френската версия избора на нискотарифни превозвачи е силно ограничен.

 

4. Американската, канадската и австралийската версии предлагат също интересни кодове за намаления, но те не са широко приложими на нашия пазар.

 

Всички изброени кодове могат да се ползват многократно и би трябвало да важат до полунощ (по местното време на всеки сайт) на 26.11.2018 г.

Само да допълня и в CheapTickets.Ch е същото положението получава се ваучер 7.50CHF и натам води понякога от Momondo.Ch за намаление от Ryanair

Аз също не намерих нищо в Английската и Френската - единствено в Ирландската версия реално има отстъпка.

Редактирано от vinidj
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • rik4o
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.