Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 13 минути , Ivko каза:

 Да и като таква минава на Уиз, но аз успях да взема само два пъти и после ми даде,че вече е ползвана

а пробва ли същото и през линка на @koliob за lastminute   (3-4 мнения по-нагоре @Ilian359 го е цитирал) ?

Връзка към коментар
преди 24 минути , Ivko каза:

 Да и като таква минава на Уиз, но аз успях да взема само два пъти и после ми даде,че вече е ползвана

Имало ли е скоро споделяния за rumbo.es, освен това на @ven62

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 3 минути , ven62 каза:

а пробва ли същото и през линка на @koliob за lastminute   (3-4 мнения по-нагоре @Ilian359 го е цитирал) ?

 Сега пробвах и цената е същата 😊 само,че не помня коя карта се избираше Mastercard Viabuy или Mastercard Prepaid

Връзка към коментар
преди 8 минути , ven62 каза:

а пробва ли същото и през линка на @koliob за lastminute @Ilian359

При мене мина едно плащане и от там насетне картата не се приема.

През rumbo.pt едно плащане не мина, а при втори опит вече отчита картата като ползвана.

 

Явно е въпрос на късмет, а и как системата им разпознава ползвана карта.

Преди две години някои Маестро минаваха непрекъснато, други - веднъж на три месеца. 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, ven62 каза:

а пробва ли същото и през линка на @koliob за lastminute   (3-4 мнения по-нагоре @Ilian359 го е цитирал) ?

След като схемата jetcost.ro---bravofly.com при мен не мина при опит да платя с кредитната на Уиз накрая при плащането ми изписа да си проверя метода на плащане, а не че картата е ползвана, минах през линка на @koliob, който ми даде същата цена и успях да купя два еднопосочни билети един след друг /въпреки, че след първото плащане ми изписа стандартното за веднъж да три месеца /последно видях,че съм вземал септември пак два пъти един след друг, но през испанския lastminute ако това има някакво значение за трите месеца//, пак с кредитната на Уиз  за полет Атина-София за септември месец на цена от 22.49 евро на билет срещу цена в сайта на Aegean 44.99 евро, което си е точно 50% отсъпка.

 

Моята равносметка за два дена е: два двупосочни билета София-Атина с Aegean на обща цена 62.06 евро /което мисля, че е доста добра цена имайки предвид, че има включен багаж в тази цена и часовете на всички полети са такива, че няма да ми се налага да хващам таксита/ срещу реална цена 137.54 евро спестени 75,48 евро, което е повече от 50% по следната схема:

 

jetcost.nl---opodo.nl купени два еднопосочни един след друг с Виза кредит на Фибанк на цена за всеки по 8.54 евро срещу 23.78 евро
lastminute.de купени два еднопосочни един след друг с КК на Уиз на цена за всеки по 22.49 евро срещу 44.99 евро

 

Сега остава да реша на кой гръцки остров ми се ходи и да се заемам със вътрешните полети 😊😂

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 3
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 5 минути , Ivko каза:

...

 

Сега остава да реша на кой гръцки остров ми се ходи и да се заемам със вътрешните полети 😊😂

Е как на кой - на Амулиани, разбира се. Добре де, може и на Тасос , … в краен случай -  Самотраки. :biggrin:

 

А сериозно - Пробвал ли си направо София - Санторини, София-Крит, например, с Aegean. Преди няколко години излизаше по-евтино от два отделни билета.

Редактирано от ven62
Връзка към коментар
преди 32 минути , ven62 каза:

Е как на кой - на Амулиани, разбира се. Добре де, може и на Тасос , … в краен случай -  Самотраки. :biggrin:

 Ами аз не съм бил на нито един така,че навсякъде ми се ходи...Корфу, Санторини не стават ли? Не се сетих да пробвам и сега видях, но примерно София-Санторини ми го дава на сайта им за 82 евро ама през ония сайтове ми излиза двойна цена, а и после може да се прежала и да летя и с нискотарифна айде от мен да мине 😁 а и за 8 евро софия-атина после все ще намеря пак с aegean атина-санторини за под 74 евро, че да ми излезне по-изгодно

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар

След няколко часово ровене по сайтове успях да сваля със 50E-98лв. билета на Катарците София-Оукланд от 1405лв.Дати 26.11-21.12.2019

Сайта е jetcost.no и после go to gate.Потвръждението дойде до минута и билета веднага ми излезе в сайта на Катарците.През други jetcost-ове ми сваляше по 30E.Плащане с Visa

Редактирано от malkia
  • Харесвам 13
  • Браво 2
Връзка към коментар

В момента в кой сайт има отстъпка с Виза дебит ( револют) ? Трябва да купя за приятел 2 билета от Манила (MNL) до Бохол ( TAG) и мъдря в момента какво да купя, че трябва и да са с багаж и не знам дали Ер Азия и Себу не се циганят и те като Раян и като добавя после багажа да излезе по-скъпо от колкото да го добавя от техния сайт по време на резервацията?

Връзка към коментар

Air Asia се "циганят" , но както и при Ryan,  не защото си купил през сайтове,  а просто  цената за багаж в момента на резервацията и добавяне след резервацията е различна. 

Разликата е малка. 

 

Връзка към коментар
47 minutes ago, stanimir said:

Air Asia се "циганят" , но както и при Ryan,  не защото си купил през сайтове,  а просто  цената за багаж в момента на резервацията и добавяне след резервацията е различна. 

Разликата е малка. 

 

Да де, ама при Раян по време на резервация е 25 евро примерно багажа, а след това е 40 евро , същото е и ако от тях съм го купил без багаж, ясно, че не е защото е от сайтовете :D.  Сега проверих разликата наистина е малка, само на Себу сайта не ми показва цената за моя полет точно.

И все пак има ли някъде , където в момента Виза дебит е промоционалната карта? 

Връзка към коментар
преди 22 часа, Ivko каза:

 Ами аз не съм бил на нито един така,че навсякъде ми се ходи...Корфу, Санторини не стават ли? Не се сетих да пробвам и сега видях, но примерно София-Санторини ми го дава на сайта им за 82 евро ама през ония сайтове ми излиза двойна цена, а и после може да се прежала и да летя и с нискотарифна айде от мен да мине 😁 а и за 8 евро софия-атина после все ще намеря пак с aegean атина-санторини за под 74 евро, че да ми излезне по-изгодно

Санторини  - Атина се намира на 5€ , когато Волотея пуснат промо (без членство)

  • Харесвам 5
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , stanislavpp каза:

Санторини  - Атина се намира на 5€ , когато Волотея пуснат промо (без членство)

Уау верно ли? Днес си писах точно с един познат грък и той ми каза, че е още рано да гледам за полети до Санторини за септември и въпреки, че сега има по 27 евро с Раян той е виждал цени и от 9 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Купих два билета за 10.06.  общо за 10€ без членство при пролетното им промо през 2017, миналата година пуснаха същите цени за отсечката. Естествено промо цените са само в едната посока, но ние нагласихме 10 дни престой в Наксос и после фери до Санторини .

Помня, че Раянският полет беше нощен, докато Волотея летят на обяд.

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
On 1/8/2019 at 12:29 AM, Ivko said:

След като схемата jetcost.ro---bravofly.com при мен не мина при опит да платя с кредитната на Уиз накрая при плащането ми изписа да си проверя метода на плащане, а не че картата е ползвана, минах през линка на @koliob, който ми даде същата цена и успях да купя два еднопосочни билети един след друг /въпреки, че след първото плащане ми изписа стандартното за веднъж да три месеца /последно видях,че съм вземал септември пак два пъти един след друг, но през испанския lastminute ако това има някакво значение за трите месеца//, пак с кредитната на Уиз  за полет Атина-София за септември месец на цена от 22.49 евро на билет срещу цена в сайта на Aegean 44.99 евро, което си е точно 50% отсъпка.

 

Моята равносметка за два дена е: два двупосочни билета София-Атина с Aegean на обща цена 62.06 евро /което мисля, че е доста добра цена имайки предвид, че има включен багаж в тази цена и часовете на всички полети са такива, че няма да ми се налага да хващам таксита/ срещу реална цена 137.54 евро спестени 75,48 евро, което е повече от 50% по следната схема:

 

jetcost.nl---opodo.nl купени два еднопосочни един след друг с Виза кредит на Фибанк на цена за всеки по 8.54 евро срещу 23.78 евро
lastminute.de купени два еднопосочни един след друг с КК на Уиз на цена за всеки по 22.49 евро срещу 44.99 евро

 

Сега остава да реша на кой гръцки остров ми се ходи и да се заемам със вътрешните полети 😊😂

Това за кои дати през септемри е? Аз гледам за билети от Букурещ. За 03 септемри, както и за други съседни дати ми дава най-ниска цена около 21 евро - еднопосочен за един човек през bravofly. Мисля, че още е рано да купувам, колебая се

Връзка към коментар
преди 47 минути , ДиянаВ каза:

Това за кои дати през септемри е? 

20-28 септември, но по-принцип в момента имат намаление Aegean, като най-голямо е за полети в периода 

09.09.2019 - 26.10.2019: 40%

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , Цвете каза:

Купих двупосочен билет София - Лондон на Wizz през rumbo.es с около 14 евро по-ниска цена. Плащане с КК Wizz на ДСК. 

Изпуснала си 4% от директното купуване през сайта на Wizz. :wink:

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Отново напомням, че има тема "Ок ли е тази цена на самолетен билет?", в която може да се обсъди дадена цена. Темата тук е за споделяне на оферти.

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

jetcost.es-->edreams.es ми намали полет на Aegean почти 50%, плащането е с viabuy mastercard prepago,но КК на Уиз не ми я разпозна, като такава

rumbo.es също намали полета с 50%, плащането е отново с viabuy тук ми прие каратата на Уиз, но изписа грешката за покупката на 3 месеца, а последно от този сайт съм вземал септември месец, но пък платих с нея два пъти през lastminute.es и явно за всички испански сайтове, където плащането е с viabuy важи правилото за трите месеца...

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 1 час, Ivko каза:

jetcost.es-->edreams.es ми намали полет на Aegean почти 50%, плащането е с viabuy mastercard prepago,но КК на Уиз не ми я разпозна, като такава

rumbo.es също намали полета с 50%, плащането е отново с viabuy тук ми прие каратата на Уиз, но изписа грешката за покупката на 3 месеца, а последно от този сайт съм вземал септември месец, но пък платих с нея два пъти през lastminute.es и явно за всички испански сайтове, където плащането е с viabuy важи правилото за трите месеца...

viajar

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.