Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

www.jetcost.com.au прехвърля към edreams.com.au и дава отстъпка от 31- 80 евро на полет на Alitalia с Debit Mastercard  при еднопосочно търсене за един човек.

 

image.png.f7477c6d0d7d52c1dfb73d26cfb7c111.png

image.png.4b2d1fcdffc3adb09b5d568b7f237976.png

Цена в сайта на Аlitalia през версията com.

image.png.97b79cf194c38ac114ad51609d78df6b.png

 

През достъп от италианската версия цената е по-ниска и отстъпката е 31 евро!

image.png.f61ef08b4b132bc83bb7968425cbd0bb.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 12
Връзка към коментар
49 minutes ago, Таньо said:

www.jetcost.com.au прехвърля към edreams.com.au и дава отстъпка от 31- 80 евро на полет на Alitalia с Debit Mastercard  при еднопосочно търсене за един човек.

image.png.f7477c6d0d7d52c1dfb73d26cfb7c111.png

image.png.4b2d1fcdffc3adb09b5d568b7f237976.png

image.png.f61ef08b4b132bc83bb7968425cbd0bb.png

Ох, нещо не сработва- стигам до плащане, започвам да попълвам номера на MC Debit и цената скача до AU$ 92. Опитах и през българско, и през немско IP.

Връзка към коментар

Не минава плащането през австралийските сайтове, аз го мъча от седмица с МК Дебит, цената си скача веднага при или веднага след плащането и резервация няма .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Яни каза:

... аз го мъча от седмица с МК Дебит, цената си скача веднага при или веднага след плащането и резервация няма .

Тази информация е важна, особено ако е споделена преди седмица. Добре е да се споделя карта на коя банка не минава, защото е сспоменавано многократно, че карти от един и същ издател не винаги минават като такива на едно и също място. Има в цифрите им информация, която показва региона, за който са издадени,  а също и коя банка е издателя. При мене мастеркард дебит на Револут минава там, където дебитната ми такава от SGEB не минава.

 

П.П. Очевидно отново всичко е динамично и зависи от много неща.

         Извода е, че трябва да се опитва и споделя, а който успее да се възползва е добре за него! 🙂 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

MK Debit на Пиреос е моята, разпознава си я точно като такава, но при плащане или се вдига цената, или уж минава и изписва да доплатя по банкова сметка до високата цена. Бях писала за единия казус преди няколко дни тук.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, aleksandrina каза:

Ох, нещо не сработва- стигам до плащане, започвам да попълвам номера на MC Debit и цената скача до AU$ 92. Опитах и през българско, и през немско IP.

Опитай през английско. @koliob може би ще внесе повече яснота, т.к. попадам на ниски цени в първите прозорци на bravofly, но преди плащането започва да излиза такса на сайта, която обезсмисля отстъпката. Преди не излизаше.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Същата логика като по-горния пост, но плащане през www.opodo.com.au , който дава отстъпка 27 евро от 49 в сайта на Алиталия.

 

image.png.02e056b6ba1bd2223525adf263163b5b.png

@mamaivy , @Яни , @aleksandrina - плащането е с карта на SGEB, отстъпката се запази.

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Първите 6 цифри на картата определят издателя. Например като се опитвах да въведа МС от Evolve Dinersа в Entropay ми показа издател Star Processing нещо си и не ми я прие - не бил издателя от този регион бла бла. После писах на съпорта, че картата е българска и им пратих първите 4 цифри - обаче ми върнаха инфо и поискаха  първите 6 цифри, след което процеса за добавяне стана....

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар

@Таньо, още като видях поста ти, първото, което изкара беше оподо със същата добра цена. И повече оподо не се появи. Т.е. появява се но не AU$20, a AU$61. Как ли не рефрешвах, връщах, трих кеш и кукита... Не- само eDreams  и "фитката" с MC Debit и скачащата цена.

Пробвах и на друг компютър, и през телефона със сменено IP- не.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Яни каза:

MK Debit на Пиреос е моята, разпознава си я точно като такава, но при плащане или се вдига цената, или уж минава и изписва да доплатя по банкова сметка до високата цена. Бях писала за единия казус преди няколко дни тук.

 

Преди 1 час, aleksandrina каза:

И аз да споделя кои MC Debit не минават- с две опитах- на ЦКБ и Уникредит. Явно ги разпознава като български и ... до там.

И с UK IP не става.

 

Преди 1 час, mamaivy каза:

И с моята карта на ПИБ се вдига цената.

При мене карта на SGEB минава, сайта работи добре.

В момента отстъпката излиза през оподо с 6-7 AUD по-малко.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Таньо каза:

Опитай през английско. @koliob може би ще внесе повече яснота, т.к. попадам на ниски цени в първите прозорци на bravofly, но преди плащането започва да излиза такса на сайта, която обезсмисля отстъпката. Преди не излизаше.

При мен през австралийския Jetcost->Bravofly не разпознава нито една от над 10 карти MC Debit като такива и това е поне от три месеца насам.

Връзка към коментар
преди 3 минути , koliob каза:

При мен през австралийския Jetcost->Bravofly не разпознава нито една от над 10 карти MC Debit като такива и това е поне от три месеца насам.

Моята днес я разпозна и мина - на SGEB.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 43 минути , koliob каза:

При мен през австралийския Jetcost->Bravofly не разпознава нито една от над 10 карти MC Debit като такива и това е поне от три месеца насам.

Diners-Mastercard (Evolve картата) също се разпознава като MC Debit. И двете (основна + допълнителна) минаха по 1 път без проблем.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Еййй, с 300 зора вчера платих билет София- Варна по схемата на @koliob- през opodo за 11,96€ с кредитна Visa, с немско или вшейцарско IP, показа се резервацията в BG air, a днес мейл, че не минало плащането и я отменят.

  • Шок 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 48 минути , aleksandrina каза:

Еййй, с 300 зора вчера платих билет София- Варна по схемата на @koliob- през opodo за 11,96€ с кредитна Visa, с немско или вшейцарско IP, показа се резервацията в BG air, a днес мейл, че не минало плащането и я отменят.

Жалко. Това работи веднъж на три месеца. Все пак все още може да се ползва коледния линк на Vayama и купоните за намаления там.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
53 minutes ago, aleksandrina said:

Еййй, с 300 зора вчера платих билет София- Варна по схемата на @koliob- през opodo за 11,96€ с кредитна Visa, с немско или вшейцарско IP, показа се резервацията в BG air, a днес мейл, че не минало плащането и я отменят.

Мейл от кого си получила - оподо ли е издънката в случая или не са могли да ти дръпнат пари от картата. Питам, защото докато ентропей работеше имам само през opodo  и  edreams над 40 билета по дестинацията и то без нито един проблем ...

Връзка към коментар
1 minute ago, georgebg said:

Мейл от кого си получила - оподо ли е издънката в случая или не са могли да ти дръпнат пари от картата. Питам, защото докато ентропей работеше имам само през opodo  и  edreams над 40 билета по дестинацията и то без нито един проблем ...

През opodo.at и само през него, без пренасочване. Тази цена я вади директно (но с чужбинско IP) и кредитна Visa.

 

Spoiler

 

Sehr geehrte Opodo-Kundin, sehr geehrter Opodo-Kunde,

wir bedauern Ihnen mitteilen zu müssen, dass wir Ihre Reservierung in Ihrer Buchungsanfrage mangels Zahlung nicht aufrecht erhalten konnten und ersatzlos zurückgenommen haben.

 

Съжаляваме да Ви информираме, че не можахме да запазим резервацията Ви в заявката за резервация поради липса на плащане и го анулирахме, без да я заменим.

 

 

Връзка към коментар
9 minutes ago, aleksandrina said:

През opodo.at и само през него, без пренасочване. Тази цена я вади директно (но с чужбинско IP) и кредитна Visa.

 

  Hide contents

 

Sehr geehrte Opodo-Kundin, sehr geehrter Opodo-Kunde,

wir bedauern Ihnen mitteilen zu müssen, dass wir Ihre Reservierung in Ihrer Buchungsanfrage mangels Zahlung nicht aufrecht erhalten konnten und ersatzlos zurückgenommen haben.

 

Съжаляваме да Ви информираме, че не можахме да запазим резервацията Ви в заявката за резервация поради липса на плащане и го анулирахме, без да я заменим.

 

 

Знам, аз така си ги купувам също директно, тази година имам купен точно от opodo.at с Visa Credit и е излетян вече .... въпроса ми беше дали причината е в твоята карта - дърпали ли са ти пари или не са успели поради някаква причина - липса на пари или блокирана карта и т.н. 

Връзка към коментар
2 minutes ago, georgebg said:

Знам, аз така си ги купувам също директно, тази година имам купен точно от opodo.at с Visa Credit и е излетян вече .... въпроса ми беше дали причината е в твоята карта - дърпали ли са ти пари или не са успели поради някаква причина - липса на пари или блокирана карта и т.н. 

Пари имаше, няколко пъти опитвах да платя докато най- накрая успях. Не са успяли явно да ги дръпнат... знам ли ги.

Връзка към коментар

rumbo.es (директно влизане с бг ip) ми продаде еднопосочен Ryan полет BCN-SOF за €31 (при официална цена €51), отстъпка точно €20.

 

Успешно плащане с кредитна MC Wizz от ДСК, разпозната като MC Viabuy.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.