Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Аз платих през Rumbo.Es с Transferwise MCD и мина веднъж на три месеца, после не щеше с надпис веднъж на 3 месеца.

jetCost.Nl си свали на Райън полет от 25 на 17Евро за Лондон с ВизаКредит, платих 19Евро с Paypal.

Пристигна ми Curve картата - разпознава я като Viabuy не съм плащал още ще я пробвам.

И последно Vayama.Ie ми бяха дали един 20Евро ваучер за рожденния ден - е отказаха ми билета на Райън и не го направиха и ми го върнаха за Дъблин...само 7.50 ваучерите одобряват.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, nazional каза:

Какви са отизивите за Opodo, има ли проблеми при издадени билети с тях, връщат ли пари при евентуално канселиране?

 До момента съм вземал 6 пъти през него без проблем с издаване на билети до минути. Рефън не съм правил до момента.

Връзка към коментар

 

преди 18 часа, vinidj каза:

Аз платих през Rumbo.Es с Transferwise MCD и мина веднъж на три месеца, после не щеше с надпис веднъж на 3 месеца.

jetCost.Nl си свали на Райън полет от 25 на 17Евро за Лондон с ВизаКредит, платих 19Евро с Paypal.

Пристигна ми Curve картата - разпознава я като Viabuy не съм плащал още ще я пробвам.

И последно Vayama.Ie ми бяха дали един 20Евро ваучер за рожденния ден - е отказаха ми билета на Райън и не го направиха и ми го върнаха за Дъблин...само 7.50 ваучерите одобряват.

ще дадеш ли повече инфо за curve

като трансферуайз ли е или...?

Редактирано от Grishkata
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
On 12/28/2018 at 10:26 PM, aleksandrina said:

https://www.bravofly.no/

 

Сваля около 8€ от цената на Ryanair и около 5€ на WIZZ. Плащане с Maestro.

 

6 minutes ago, Звелина said:

В момента има ли някъде намаления с Маестро?

 

Още работи. 🙂

Връзка към коментар
преди 9 минути , Blushy каза:

А има ли сайт, който намалява полети с Раян при плащане с Дайнърс?

Австралийските имаше , но не помня кой точно дали Bravofly.Com.Au или jetCost.com.au

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
On 1/11/2019 at 4:40 PM, vinidj said:

Австралийските имаше , но не помня кой точно дали Bravofly.Com.Au или jetCost.com.au

Пробвах с двата,наистина сваля цената от 40 на 20 долара, обаче после има agency fee 47.91, тя излиза още преди да въведа метода на плащане.

Редактирано от Blushy
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди няколко минути rumbo.pt даде най-големи намаления за полети на Transavia

София-Амстердам  и Амстердам-София

Интересното беше, че обема на намалението се запази и за два билета в посока т.е. двойно.

Картата ми DSK-Wizz не мина. Сайта мигновенно обяви, че е ползвана в последните три месеца, което е вярно за rumbo.es

Използвах тази на Phyre. Мина. След 30-40 мин. мина още веднъж.

Намалението зависи от цената на билета.

при 52 евро на сайта на Transavia - намаление 16 евро

при 43 евро на сайта на Transavia - намаление 14 евро на отделен билет

т.е. на две транзакции с една и съща карта общо намаление за 4 билета - 60 евро

Всички други врътки, споменавани в последните 10-на страници даваха по-малки намаления.

Няма значение IP-to т.е. използвах българско.

Редактирано от ven62
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Преди малко купих два еднопосочни билета от Bologna ( BLQ ) до Alicante ( ALC ) през rumbo.es.

Първият от цена 27.80 euro на сайта на Ryanair - за 14,27.

Вторият от цена 25.50 euro- отново за 14,27.

Общо на сайта на Ryanair 53,30 euro срещу 28,54 платени през rumbo.es

Плащане с Revolut, който мина като Mastercard debit Viabuy.

Италианско IP.

Много, много съм доволна! 🙂

 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 6 часа, aleks_s каза:

Преди малко купих два еднопосочни билета от Bologna ( BLQ ) до Alicante ( ALC ) през rumbo.es.

Първият от цена 27.80 euro на сайта на Ryanair - за 14,27.

Вторият от цена 25.50 euro- отново за 14,27.

Общо на сайта на Ryanair 53,30 euro срещу 28,54 платени през rumbo.es

Плащане с Revolut, който мина като Mastercard debit Viabuy.

Италианско IP.

Много, много съм доволна! 🙂

 

с една карта?

Връзка към коментар
преди 6 часа, aleks_s каза:

...

Плащане с Revolut, който мина като Mastercard debit Viabuy.

Италианско IP.

...🙂

 

Това за мен е новина. Явно съм изпуснал част от мненията преди, ако е споменавано.

Досега знаех за DSK-Wizz, Phyre, TransferWise (която нямам), че минават като  Viabuy.

Та щом и Revolut-а минава - супер.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
1 minute ago, aleksandrina said:

Revolut-a Mastercard ли е в случая?

Само планове, Револют метал и Револют  премиум. Обикновения план са карти Виза. Извинявам се за оф топика.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 6 часа, aleks_s каза:

Преди малко купих два еднопосочни билета от Bologna ( BLQ ) до Alicante ( ALC ) през rumbo.es.

Конкретно този сайт не винаги, но поне при мен от всичките пет пъти, които съм вземал най-ниска цена ми е давало винаги /почти 50% отсъпка/ като вземам по два еднопосочни билета на резервация, като за един билет само цената е по-висока, но е имало случай да дава една и съща цена, както за един така и за двама. И винаги, като съм искал да взема двупосочен независимо дали е за един или за двама цената е по-висока и за това поотделно съм вземал посоката. Пробвайте варианти на брой билети и посоки преди да вземете, че зависи от дестинацията и отстъпките винаги са различни при различните варианти.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
6 minutes ago, BlackArt77 said:

Само планове, Револют метал и Револют  премиум. Обикновения план са карти Виза. Извинявам се за оф топика.

Т.е. виртуална? Не мисля, че е оф-топик. Даже си е + да се знае. Не се бях замисляла, че може и така да мине.

Връзка към коментар
9 minutes ago, aleksandrina said:

Т.е. виртуална? Не мисля, че е оф-топик. Даже си е + да се знае. Не се бях замисляла, че може и така да мине.

За съответния план важи и съответната виртуална карта т.е. ако си с Премиум или Метал виртуалната ще ти е мастеркард също, ако си с обикновен план виртуалната ще е Виза. Което, като се замисля са си едни плюс 5 карти, ако минават и виртуалните за Виабай и отчита всяка една виртуална като различна карта въпреки, че са на една сметка.

Редактирано от BlackArt77
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Понеже съм имала и все още имам с обикновен план и виза, и мастър, да опровергая по-горното твърдение. Имаше периоди, в които даваха различните типове карти. А Премиума ми пак е мастър.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 51 минути , Tani каза:

с една карта?

Да 🙂

 

преди 35 минути , aleksandrina каза:

Revolut-a Mastercard ли е в случая?

Mastercard е, да. Не е виртуална карта, издадена е наскоро и това ми беше първото плащане на билети с нея. Дано все така да добре да минава 🙂 И да, стандартен план е.

 

Редактирано от aleks_s
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.