Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Георги Матеев каза:

rumbo.es (директно влизане с бг ip) ми продаде еднопосочен Ryan полет BCN-SOF за €31 (при официална цена €51), отстъпка точно €20.

 

Успешно плащане с кредитна MC Wizz от ДСК, разпозната като MC Viabuy.

Допълнение - дава много прилично намаление и за 2 и за 3 билета - 10 евро на цена от около 30 евро за някои дестинации.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

rumbo.es (директно влизане с бг ip) ми продаде еднопосочен Ryan полет BCN-SOF за €31 (при официална цена €51), отстъпка точно €20.

 

Успешно плащане с кредитна MC Wizz от ДСК, разпозната като MC Viabuy.

Час по-късно, по същата схема - Ryan билет LIS-FRA купен за €19 (при официална цена €35). Интересното е, че същата карта мина втори път без проблем, въпреки предупредителния надпис за 1 покупка на 3 месеца.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Преди малко успях да купя през www.viajar.com еднопосочен билет за един пътник ATH -> SOF на Aegean за EUR 25.50 при цена на сайта на компанията EUR 51. Плащане с карта Curve, разпозната като MC Viabuy.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , koliob каза:

Преди малко успях да купя през www.viajar.com еднопосочен билет за един пътник ATH -> SOF на Aegean за EUR 25.50 при цена на сайта на компанията EUR 51. Плащане с карта Curve, разпозната като MC Viabuy.

Сега проверих, че по същата схема, за дата 7-ми юли дава цена 22.72 € на човек при търсене за един и 18.80 € на човек при търсене за двама при цена на сайта им 63€.

 

Пак за 7-ми - Истанбул - Атина на сайта на егейците е 83 и 101€ в зависимост от часа, на vajar - 56,46 и 80.08 за един, 66,64 и 79.15€ на човек при търсене за двама.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Взех два билета за Мадрид за двама през Rumbo.pt за 78 EUR, вместо 110 цена на Wizz, след това Мадрид - София за 47 EUR вместо 74 цена на Ryan.

Плащане с виртуалната на Phyre, разпозната като Viabuy. 😉

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Отново се получават отстъпки при директно достъпване на www.weg.de. За полетите на Ryanair са доста скромни - EUR 6.50 на еднопосочен билет за един пътник, но за сметка на това се плаща с MC Debit, при това без ограничения.

Особености:

- не излизат всички полети дори на една и съща авиокомпания;

- има долна граница на цената на билета - EUR 10.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Ако на някой му се намира American express - дава -35евро (реалната отстъпка сравнено с цените на сайта на Ryanair според мен е по-скоро между 15 и 20 евро) при еднопосочно за един пътник от www.jetcost.es - Еdreams.es.

Намалява ми на 3 евро, билет с цена на сайта на Ryanair - 17.99 евро ( 04.04.2019 - София- Лондон Станстед)

и на 10евро, билет с цена на сайта на Ryanair - 28.55 евро ( 12.04.2019 - Лондон Станстед-София).

Не съм стигала до края и не съм проверявала на други компании, нямам за съжаление такава карта 😞 ,

никъде не видях надпис за ограничение, но може и да има.

Моля, ако някой е открил някъде намаления с Visa Credit, Visa Electron, Visa Debit или Maestro да сподели 🙂 (за билети на Ryanair).

Редактирано от ESK
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 40 минути , ESK каза:

Ако на някой му се намира American express - дава -35евро (реалната отстъпка сравнено с цените на сайта на Ryanair според мен е по-скоро между 15 и 20 евро) при еднопосочно за един пътник от www.jetcost.es - Еdreams.es.

Намалява ми на 3 евро, билет с цена на сайта на Ryanair - 17.99 евро ( 04.04.2019 - София- Лондон Станстед)

и на 10евро, билет с цена на сайта на Ryanair - 28.55 евро ( 12.04.2019 - Лондон Станстед-София).

Не съм стигала до края и не съм проверявала на други компании, нямам за съжаление такава карта 😞 ,

никъде не видях надпис за ограничение, но може и да има.

Моля, ако някой е открил някъде намаления с Visa Credit, Visa Electron, Visa Debit или Maestro да сподели 🙂 (за билети на Ryanair).

Действително дава 20 Е отстъпка при цена в сайта на Ryan 25, но при пробвани две карти Амекс ги разпознава като всички други, но не и Амекс. Не мога да платя.

Редактирано от Цвете
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
1 hour ago, ESK said:

Моля, ако някой е открил някъде намаления с Visa Credit, Visa Electron, Visa Debit или Maestro да сподели 🙂 (за билети на Ryanair).

С VISA Credit - opodo.at

Виж на предната страница поста на @Таньо

 

On 2/4/2019 at 12:55 PM, Таньо said:

kayak.de  -------  opodo.de дава отстъпка 13 евро на полет на Райънеър - двупосочно търсене за един човек.

Ако не сработва  влезте в  kayak.de през германските пирати, опционално - опитайте през германско IP.

Няма изискване за карта. 

Да допълня- opodo.at  не през българско IP.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 41 минути , Цвете каза:

Действително дава 20 Е отстъпка при цена в сайта на Ryan 25, но при пробвани две карти Амекс ги разпознава като всички други, но не и Амекс. Не мога да платя.

Опитай с IP на страната, от където са издадени или германско, испанско, английско...

Връзка към коментар

Отново през Rumbo.es закупени два билета от Барселона до София за дата 16 юли. При цена на сайта на Райън 62.96 €, закупени от Ръмбо по 41.92€ или общо спестени от двата билета 42.04 €. Билетите се избират един по един, плащането е с карти на Transferwise и Phyre, разпознаваеми като Viabuy MC. Важи ограничението за един билет веднъж на три месеца. Купени с българско IP.

Редактирано от BlackArt77
  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар

Да благодаря и аз още веднъж на всички споделящи за темата. И аз се възползвах за няколко купени билети - от rumbo.es и плащане с кредитната на Wizz за полет с Ryan два еднопосочни за 42 евро вместо 70 евро в сайта, пак rumbo.es и Ryan втори път със същата Wizz кредитна

за 20 евро вместо 40 и накрая за 2 еднопосочни с Ryan за 21 евро вместо 33 с Mastercard debit през bravofly.dk или общо спестени 60 евро. 

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

След няколкодневни опити из всички сайтове, днес пак опитах да взема последният от 4 еднопосочни билета. И не мога да се стърпя да започна да подскачам от кеф! :dance3:

jetcost.es - eаreams.es полет на Ryan - цена в сайта 25,29евро. Цена в eаreams 5,29 евро. Плащане с Американ експрес. Този път я разпозна като такава, натиснах бутон плащане и ми излезе сума  - 29,и нещо. Не минава плащане. Направих бърза сметка кои "екстри" да си купя, за да стане положителна сумата и така успях да се сдобия с билет за 0,68 евро. Отстъпката с Амекс е 35, и нещо евро. 

Язък, че избързах да си взема вчера връщането с отстъпка "само" 8 евро / даже не помня от къде/ можех да се размажа двойно :rofl:

Редактирано от Цвете
  • Харесвам 8
  • Браво 8
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , Цвете каза:

След няколкодневни опити из всички сайтове, днес пак опитах да взема последният от 4 еднопосочни билета. И не мога да се стърпя да започна да подскачам от кеф! :dance3:

jetcost.es - eаreams.es полет на Ryan - цена в сайта 25,29евро. Цена в eаreams 5,29 евро. Плащане с Американ експрес. Този път я разпозна като такава, натиснах бутон плащане и ми излезе сума  - 29,и нещо. Не минава плащане. Направих бърза сметка кои "екстри" да си купя, за да стане положителна сумата и така успях да се сдобия с билет за 0,68 евро. Отстъпката с Амекс е 35, и нещо евро. 

Язък, че избързах да си взема вчера връщането с отстъпка "само" 8 евро / даже не помня от къде/ можех да се размажа двойно :rofl:

Що не си вземеш още билети - така ще гарантираш и на 4-мата комфортно летене - по един на тройна седалка. :wink::laugh:

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Хубавото е, че от rumbo.es и  viajar дават много готина аванта и за такива като мен, които търсят по три билета. Даже понякога за 2 билета цената е по-ниска от колкото за 1. Напук на тези, които се хвалят с ниска цена само за един човек. :beach:

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар

За абонирани за бюлетина на BudgetAir.Fr дават 20Евро отстъпка на човек на полет от този линк 

https://www.budgetair.fr/vols?ch=emaildealsfr&utm_medium=email&utm_source=newsletter&utm_campaign=BUAFR-Easter-130219&UUID=64656a61767532406162762e6267#modal-adjustSearch

 

Отстъпката става доста добра по-ниска от Vayama.Ie .Com и BudgetAir.Lv

До 17.02

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Вчера закупих 2 билета, по 1 в резервация през rumbo.es София - Дъблин за 36 евро вместо 56 евро в Райън. Картата е ДСК wizz. Мина два пъти и при следващ опит след няколко часа вече не можеше и изписа съобщението за 3-те месеца. Пробвах и двата ба една резервация, но в този случай сваляше 20 евро общо за двата билета и затова ги купих по отделно.

Днес закупих през weg.de 2 билета(пак по 1 в резервация), пак Райън, но с MasterCard debit с отстъпка от 6 евро при цена на билета редовна 20 евро Корк-Лондон.

Всичко е през бг IP.

Редактирано от mary_shery
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Чилийците и бразилците отново са в играта.

 

Jetcost.cl и jetcost.com.br - пренасочващи към съответните версии на Edreams - ми изкарват огромни (€20-€90) отстъпки за почти всичко, което потърсих.

 

Българско IP. Еднократно минаващо плащане с Visa Debit. С кеф си припомних защо миналата година извадих 6 дебитни визи - с тях от сутринта спестих общо над €300.

 

PS. Упс, грешна тема по недоглеждане, моля модератор да премести мнението където трябва.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 11
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Георги Матеев каза:

Чилийците и бразилците отново са в играта.

 

Jetcost.cl и jetcost.com.br - пренасочващи към съответните версии на Edreams - ми изкарват огромни (€20-€90) отстъпки за почти всичко, което потърсих.

 

Българско IP. Еднократно минаващо плащане с Visa Debit. С кеф си припомних защо миналата година извадих 6 дебитни визи - с тях от сутринта спестих общо над €300.

 

PS. Упс, грешна тема по недоглеждане, моля модератор да премести мнението където трябва.

Потвърждавам (не, че някой се е съмнявал)

10х, @Георги Матеев

----------

Е, при мен отстъпката е около 15 евро, но на 35 евро билета в сайта на Transavia, колко отстъпка да иска човек, а пък и кой може да достигне отстъпките на Матеев. :wink::biggrin:

 

Пробва ли една карта дали става повече от един път в кратък период от време (напр. 10-15 мин)

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, ven62 каза:

А пробва ли една карта повече от един път в кратък период от време (10-15 мин)

Да, едната карта я пробвах буквално 10 секунди след първото плащане и вече я отхвърли.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.