Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 40 минути , aleksandrina каза:

Revolut-a Mastercard ли е в случая?

 

преди 36 минути , BlackArt77 каза:

Само планове, Револют метал и Револют  премиум. Обикновения план са карти Виза. Извинявам се за оф топика.

Аз съм "обикновен Revolut". Физическата ми карта е MasterCard, виртуланата Visa.

Мисля, че Revolut издаваха различни в различните периоди от време. на кой каквото му се е паднало.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Днес порових малко румботата, в търсене на билети с Олимпик до гръцките острови за началото на септември.

В крайна сметка взех на два пъти по 3 билета, като неочаквано на най-евтините от 20 евро ги сваляше на по 10 евро на човек или 30 евро намаление  на резервация(при купуване на 3 броя).

На по-съпите по 30-40 евро сваляше по 7-8 евро на човек при купуване на три билета, при 1-2 билета в посока сваляше смао по 1-2 евро, изобщо доста объркано даваше намаленията днес.

 

Крайния резултат е 2 плашания с Уиз КК, минала като Mastercard debit Viabuy. Революта не ми го разпознаваше като Mastercard debit Viabuy.

Всичко се купи през испанската версия с немско ИП, билетите дойдоха до минута и двата пъти.

Общо спестих малко над 50 евро, на и без това евтините им цени. Отдавна не бях срещал такива цени, че и с включен чекиран и ръчен багаж.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Аз взех Кос-Атина  за края на септември два еднопосочни за 46 евро/ 23 евро на човек, при един билет ми намаляше цената на 30 евро/ срещу 76 евро отново през rumbo.es сега ми остана Кос-Атина, но ще почакам малко, че цената в момента е 40 евро при гърците,а на мен ми сваля на 25 евро отново през испанския

преди 2 часа, Alexander каза:

Днес порових малко румботата, в търсене на билети с Олимпик до гръцките острови за началото на септември.

Междудругото виждам, че полетите на Olimpic са по-скъпи от Aegean за един и същ маршрут в един ден. Не знам дали защото на Aegean са сутришни и вечерни?!

Преди 1 час, ДиянаВ каза:

Това за кои острови? От Атина ли са полетите?

 

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ще видя и аз как се получават цените за двама или трима, че пробвах само с един човек.

Моля @Alexander да конкретизира покупката си. И други се интересуват.

Редактирано от ДиянаВ
Връзка към коментар

Някой от сайтовете с отстъпки да дава такива с карти: Mastercard - кредитна или дебитна или Visa-кредит? Търся полет София - Дъблин през март, като най-добра цена, която открих,  я дава edreams, но  с карта Американ експрес.

Връзка към коментар

Попрочетете последните 3- 4 страници. Имаше с всякакви карти. По спомен rumbo.fr е с Mastercard Debit. Но ми даваше грешка при опит за плащане. Не че картата е използвана, а да опитам отново. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, DGTG каза:

Някой от сайтовете с отстъпки да дава такива с карти: Mastercard - кредитна или дебитна или Visa-кредит? Търся полет София - Дъблин през март, като най-добра цена, която открих,  я дава edreams, но  с карта Американ експрес.

Много добри цени даваше opodo.at с Виза Кредит с английско или немско Ip,но нямам спомен дали излизаха полети на Раян.

Връзка към коментар
преди 8 часа, Мари Николова каза:

Много добри цени даваше opodo.at с Виза Кредит с английско или немско Ip,но нямам спомен дали излизаха полети на Раян.

Благодаря. Ще го проверя.

Връзка към коментар

Някой сайт, който сваля в момента полети на Уиз и Раян да се намира?

 

Имам обикновена MasterCard и Visa.

 

В rumbo.es ми дава към 30 евро отстъпка, но иска viabuy MasterCard - КК на Уиз я броеше за такава или бъркам?

Редактирано от Христиан
Връзка към коментар
преди 37 минути , Христиан каза:

В rumbo.es ми дава към 30 евро отстъпка, но иска viabuy MasterCard - КК на Уиз я броеше за такава или бъркам?

Да както и TransferWise, Revolut и виртуалната на Phyre.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За информация:

 

Току-що през rumbo.es успях да взема 2 пъти, 2 еднопосочни билета с Ryan с viabuy MasterCard (виртуална на Phyre) като общата отстъпка беше €60. 🙂

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 30 минути , Христиан каза:

За информация:

 

Току-що през rumbo.es успях да взема 2 пъти, 2 еднопосочни билета с Ryan с viabuy MasterCard (виртуална на Phyre) като общата отстъпка беше €60. 🙂

 

И физическата на Phyre се разпознава като такава 🙂

Връзка към коментар
преди 20 минути , Stryper каза:

Може ли примери? При мен нищо не намаля. Търся полет до Израел или UK

Еми аз взех през април за Барселона, за други месеци и градове не съм търсил.

 

image.png.873409183b74ffdc4291087cbd49ae27.png

 

18 април - София - Барселона - 21.23 евро на човек, в сайта на Раян са по 35 евро. Почти 30 евро отстъпка за 2 билета в едната посока.

Виртуалната ми карта мина 2 пъти в сайта и така спестих към 60 евро общо. 

Редактирано от Христиан
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , Христиан каза:

Еми аз взех през април за Барселона, за други месеци и градове не съм търсил.

 

image.png.873409183b74ffdc4291087cbd49ae27.png

 

18 април - София - Барселона - 21.23 евро на човек, в сайта на Раян са по 35 евро. Почти 30 евро отстъпка за 2 билета в едната посока.

Виртуалната ми карта мина 2 пъти в сайта и така спестих към 60 евро общо. 

А защо си взел два отделни билета в едната посока, като можеше да вемеш два еднопосочни на една резервация и така понякога дава по-голямо намаление от колкото за един човек

 

 

Untitled.jpg

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 2 минути , Ivko каза:

А защо си взел два отделни билета в едната посока, като можеше да вемеш два еднопосочни на една резервация и така понякога дава по-голямо намаление от колкото за един човек

Аз така направих. Взех 2 еднопосочни в едната посока и после 2 еднопосочни в другата.

Редактирано от Христиан
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.