Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 9.06.2019 г. в 1:35, koliob каза:

Adria Airways са понамалили най-ниските цени за директните полети SOF - LJU - SOF на EUR 89.  Това позволява да се купуват такива двупосочни билети за около EUR 56 през https://bit.ly/2ICSNns  и с използване на ваучер за $40 намаление.

А от къде намираш тези ваучери и 1 ваучер за еднопосочен полет ли може да се използва?

Връзка към коментар
преди 38 минути , mary_shery каза:

А от къде намираш тези ваучери и 1 ваучер за еднопосочен полет ли може да се използва?

Когато купуваш билет имаш възможност да си купиш и такъв ваучер, който да ползваш при следваща покупка. Стават и за еднопосочни и за двупосочни - както ти е по-изгодно. Ако питането ти е за билети до Любляна - там е изгодно прилагане на ваучер за $40 при покупка на двупосочен билет.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 9.06.2019 г. в 20:39, koliob каза:

Оподо леко са се поотпуснали. В мобилното им приложение има работещ код OPODO20, който сваля с EUR 20 резервации с обща стойност над EUR 100 без значение дали са еднопосочни, двупосочни, OJ, за един или повече пътници. Кодът работи за всички версии, но като че ли е най-добре в профила да се избере Rest of World заради цените, които се зареждат. Плащането е с всякакви карти.

Минава ли повече от веднъж кодът за отстъпка?

Връзка към коментар
Георги Матеев

Jetcost.ie -> ie.gotogate.com току-що ми даде €13 отстъпка за еднопосочен Раян полет.

 

Плащане с Mastercard Credit, задължително с ирландско IP - иначе плащането не минава.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 5 часа, Георги Матеев каза:

Jetcost.ie -> ie.gotogate.com току-що ми даде €13 отстъпка за еднопосочен Раян полет.

 

Плащане с Mastercard Credit, задължително с ирландско IP - иначе плащането не минава.

Работи и през UK-о IP... ползвам windscribe и ирландското е платено, затова пробвах с UK и стана 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Трябват ми 2 х 5 еднопосочни билети с Ryanair. Пробвах съветите от последните страници, но не мога да сваля много цената, когато търся за 5 човека. Дали сте виждали сайт, в който да има отстъпка за повече хора?  Rumbo.es беше такъв, но нямам карта А26

Връзка към коментар
преди 2 часа, Stryper каза:

Трябват ми 2 х 5 еднопосочни билети с Ryanair. Пробвах съветите от последните страници, но не мога да сваля много цената, когато търся за 5 човека. Дали сте виждали сайт, в който да има отстъпка за повече хора?  Rumbo.es беше такъв, но нямам карта А26

bravofly.dk/мастъркард дебит

bravofly.no/маестро

 

пробвано за повече от един поне при мен първия даде за 3-ма еднопосочно най-голяма отсъпка-10евро/човек от колкото за един и двама

Връзка към коментар

Много благодаря за помощта. След няколко опита с всички дебитни Mastercard-ти резервирах от bravofly.dk с виртуалната карта на Revolut. Билетите излезнаха с 50% по-евтини. Вместо 17 евро платих по 17 лева. Странно е, че нито една дебитна Mastercard от българските банки не я разпозна като такава.

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Таньо каза:

www.jetcost.ie   ---   opodo.ie дава отстъпка 9-10 евро на еднопосочен билет на Райънеър с български IP адрес.

Обаче са направили така, че да не можеш да си добавиш резервацията в профила и всички допълнителни услуги трябва да минат през тях.

 Нещо като при Уизз. Някой купувал ли е скоро през Оподo и има ли идея как може да бъде добавена резервацията в Раян?

 

П.П Всъщност през сайта успях да си добавя полета в профила, но при опит да управлявам резервацията не ми дава възможност да си добавя нито приорити, нито багаж.

 

П.П През приложението успях да си закупя приорити по 9 евро.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , aleksandrina каза:

По принцип може да се добавя всичко. Да не би да са изчерпани?

Смени ли си мейла с твоя в резервацията след като я добави?

То това беше най големия проблем. В резервацията на Оподо не изпращат вече имейл, който да използваш, а ти пишат че всички услуги те ще ти правят, а ти можеш само да се чекираш.

 

В крайна сметка успях да купя и приорити, но явно е въпрос на надлъгване, поне за момента. Ще бъде затегнато и това кранче. Или така им се е бъгнала системата, че всеки път показва  различно.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 19 часа, Stryper каза:

Много благодаря за помощта. След няколко опита с всички дебитни Mastercard-ти резервирах от bravofly.dk с виртуалната карта на Revolut. Билетите излезнаха с 50% по-евтини. Вместо 17 евро платих по 17 лева. Странно е, че нито една дебитна Mastercard от българските банки не я разпозна като такава.

В Revolut директно датски крони ли си зареди или мина през друга валута?

Връзка към коментар
преди 3 часа, Таньо каза:

www.jetcost.ie   ---   opodo.ie дава отстъпка 9-10 евро на еднопосочен билет на Райънеър с български IP адрес.

jetcost.ie->gotogate  дава 7-9 евро отстъпки с Mastercard credit (например DSK-Wizz)  на билети на Transavia Sof-Ams-Sof

Знае ли някой дали картата може да се преизползва или се блокира за следващите 3 месеца.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
3 hours ago, ven62 said:

jetcost.ie->gotogate  дава 7-9 евро отстъпки с Mastercard credit (например DSK-Wizz)  на билети на Transavia Sof-Ams-Sof

Знае ли някой дали картата може да се преизползва или се блокира за следващите 3 месеца.

Добре, при мен най-ниска цена ми дава с оподо, но те искат виза кредит. Gotogate цената е 66 евро на билет, който струва 21.40 на www.ryanair.com и 13 през оподо. Как изкарвате най-ниската цена да е с gotogate? Конкретно търся Киев-София на 14.08.2019.

Връзка към коментар
В момента, Jorro каза:

Добре, при мен най-ниска цена ми дава с оподо, но те искат виза кредит. Gotogate цената е 66 евро на билет, който струва 21.40 на www.ryanair.com и 13 през оподо. Как изкарвате най-ниската цена да е с gotogate? Конкретно търся Киев-София на 14.08.2019.

Вероятно си пренебрегнал уточнението, че става въпрос за Transavia по направлението София Амстердам

:smile:

Връзка към коментар
4 minutes ago, ven62 said:

Вероятно си пренебрегнал уточнението, че става въпрос за Transavia по направлението София Амстердам

:smile:

лекинко само..... :д И все пак, ако някой знае отговора на ребуса да каже. 🙂

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , Jorro каза:

Добре, при мен най-ниска цена ми дава с оподо, но те искат виза кредит. Gotogate цената е 66 евро на билет, който струва 21.40 на www.ryanair.com и 13 през оподо. Как изкарвате най-ниската цена да е с gotogate? Конкретно търся Киев-София на 14.08.2019.

gtg.png.cc7b5803deedb1e8892bb48c35314f38.png

 

Българско IP -> jetcost.ie -> по-надолу в резултатите избирам някакъв рандъм полет с прикачване с Турските (а не този на Раян), за който първия резултат е Gotogate и след като ме прехвърли там, вече има избор и от други авиокомпании, включително Раян и скрийншота, който съм прикачил. Намаление с Мастър кредит.

 

Направих няколко успешни плащания с една и съща карта с БГ IP. Последното плащане не успя да мине обаче, та смених IP-то с английско и тогава пак със същата карта мина отново.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Браво 4
Връзка към коментар
22 minutes ago, yordanov said:

gtg.png.cc7b5803deedb1e8892bb48c35314f38.png

 

Българско IP -> jetcost.ie -> по-надолу в резултатите избирам някакъв рандъм полет с прикачване с Турските (а не този на Раян), за който първия резултат е Gotogate и след като ме прехвърли там, вече има избор и от други авиокомпании, включително Раян и скрийншота, който съм прикачил. Намаление с Мастър кредит.

 

Направих няколко успешни плащания с една и съща карта с БГ IP. Последното плащане не успя да мине обаче, та смених IP-то с английско и тогава пак със същата карта мина отново.

Стана точно както си го описал, много благодаря за което! За съжаление не ми разпозна Дайнърс Еволв като кредитна мастър кард, а като дебитна и съответно без отстъпката цената е резачка. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.