Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 18 часа, stanislavpp каза:

А пък за Сайбър понеделник , от Експидия са обявили -95% намаление, докато priceline ще раздадат на лотариен принцип ( един на 10 000) на email subscribers , кодове за -99% намаление.

@stanislavppСамо през мобилното приложение ли ще е ?

Връзка към мнение
преди 11 часа, nino каза:

@stanislavppСамо през мобилното приложение ли ще е ?

Да , само през аппа важат кодовете за намаление , които ще са налични точно в 19.00ч БГ време в понеделник и обикновено се изчерпват в рамките на няколко минути...

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, stanislavpp каза:

Да , само през аппа важат кодовете за намаление , които ще са налични точно в 19.00ч БГ време в понеделник и обикновено се изчерпват в рамките на няколко минути...

Много благодаря !

Връзка към мнение
преди 4 часа, stanislavpp каза:

Да , само през аппа важат кодовете за намаление , които ще са налични точно в 19.00ч БГ време в понеделник и обикновено се изчерпват в рамките на няколко минути...

Благодаря за информацията. Тези кодове за какво ще важат? Нощувки, полети, активности? Имаш ли линк да прочетем условията? 

Връзка към мнение

Expedia.com 
Nov. 29 12pm EST App: 75% off select hotels. $100 off flights with code TAKEOFF10 All devices: 25% off select hotels. 
25% off activities with code FRIDAY25US max savings $50. Book starting 3:01am EST 

Dec. 2 9am & 12pm EST App 95% off select hotels, $200 off $200 flight. All devices. 25% off select hotels 
25% off activities with code MONDAY25US max savings $100 

Expedia.ca 
Nov. 29 9am EST App 75% off select hotels $100 off flights. All devices: 20% off select hotels. 25% off activities with code: FRIDAY25CA
Dec. 2 9am & 12pm EST App 95% off select hotels. CA$200 off flights All devices. 20% off select hotels. 
25% off activities max savings CA$100 with code: MONDAY25CA 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 22 часа, stanislavpp каза:

Expedia.com 
Nov. 29 12pm EST App: 75% off select hotels. $100 off flights with code TAKEOFF10 All devices: 25% off select hotels. 
25% off activities with code FRIDAY25US max savings $50. Book starting 3:01am EST 

Dec. 2 9am & 12pm EST App 95% off select hotels, $200 off $200 flight. All devices. 25% off select hotels 
25% off activities with code MONDAY25US max savings $100 

Expedia.ca 
Nov. 29 9am EST App 75% off select hotels $100 off flights. All devices: 20% off select hotels. 25% off activities with code: FRIDAY25CA
Dec. 2 9am & 12pm EST App 95% off select hotels. CA$200 off flights All devices. 20% off select hotels. 
25% off activities max savings CA$100 with code: MONDAY25CA 

Някой успя ли да намали цена на активност или хотел и как?

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, Дани Магелани каза:

Някой успя ли да намали цена на активност или хотел и как?

След доста опити в приложението стана с MONDAY25US

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой има ли идея, кои хотели НЕ участват и каква е максималната сума която може да се спести, че не виждам никъде да има условия този път...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Никога не можеш да знаеш със сигурност,дали даден хотел участва в промоцията или не.Има хотели, които не приемат купон за 75.%,но приемат за 20%.

Връзка към мнение
преди 22 минути , kakadu каза:

95APPDISCOUNT беше за 95%. Най после и аз да го докопам. 

Нали беше само за мобилното ? На мен изобщо не ми излезе прозорец , където да се пише код.

 

Връзка към мнение

Не излиза прозорец, а над данните за дебитна/кредитна карта има поле :

“enter a coupon or promotion code”

В 22.00ч ще има нов купон за 95%

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, kakadu каза:

95APPDISCOUNT беше за 95%. Най после и аз да го докопам. 

Успешно? И е отразен в крайната цена на потвърждението ?

Връзка към мнение

абе тия мимолетните кодове как ги уцелвате, при положение, че не важи за всеки хотел?

в 22:00 си заредил страницата и само трябва за натиснеш ОК? И ако не важи за тоя хотел губиш?

Връзка към мнение

На мен ми зареждат намаления за определени места !? Не виждам от къде да си сменя дестинацията?! От началната страница като пусна не ми излизат хотели с намаления, а ако имат то е 10-15-20%

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Дани Магелани

Само днес, вероятно полунощ за USA,  има промоция за активности до април. При стойност над 100$ се ползва купон от 50$. Проверено е, работи.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 14 минути , Дани Магелани каза:

Само днес, вероятно полунощ за USA,  има промоция за активности до април. При стойност над 100$ се ползва купон от 50$. Проверено е, работи.

Какъв е кодът?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.