Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Има валиден купон за things to do в американския сайт - SUMMERSAVE25 за 25% отстъпка. Изглежда валиден като пробвам да купя нещо.

За съжаление не ми върши работа сега, трябва ми за Shedd aquarium, a Expedia не продава билети за него. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, neuromancer каза:

Има валиден купон за things to do в американския сайт - SUMMERSAVE25 за 25% отстъпка. Изглежда валиден като пробвам да купя нещо.

За съжаление не ми върши работа сега, трябва ми за Shedd aquarium, a Expedia не продава билети за него. 

Къде се вкарва кода? Не го намерих.

Връзка към мнение
преди 1 час, slujitel каза:

Къде се вкарва кода? Не го намерих.

На последна страница под надписа Payment трябва да има хиперлинк за добавяне на купон. Виж предишната страница, че пиша от телефона... 

1BE74B01-559F-4E78-BE3D-C1BAEC4A7362.jpeg

Има ли някакви активни купони за хотел? 

Редактирано от chandni
Добавям и скрийншот.
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

@chandni https://www.expedia.co.uk Code: AFFUKGSG10HOT2207  Discount: 10% трябва да се резервира до 28ми юли, пише за резервации до 26ти октомври 2019. Надявам се да е удачен

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, slujitel каза:

Кода за things to do вече е невалиден, аз докато се наканя. Някой знае ли валиден код?

Самоцитирам се, валиден е до 31 август, но има минимална стойност от 75$.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Аз пък сума време търсих добри цени за Полша и България и чак се ядосах,че си загубих времето.Колкото и странно да е Букинг genius даваше най-добра цена и условия за почти всичко,което прегледах.

Връзка към мнение
преди 45 минути , iMari каза:

Аз пък сума време търсих добри цени за Полша и България и чак се ядосах,че си загубих времето.Колкото и странно да е Букинг genius даваше най-добра цена и условия за почти всичко,което прегледах.

Изобщо не е странно, аз за две години и десетки резервации ( Северна , Централна и Южна Америка), нямам цена доближаваща се до  тази на Букинг Джиниъс + още 10% ако резервацията е  през телефона ( mobile deal) + 6% до 10% топ кешбек . Откакто индийците затвориха кранчето, поне в тези региони Букинг са едни гърди напред.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 9 часа, stanislavpp каза:

+ още 10% ако резервацията е  през телефона ( mobile deal)

За пръв път го чувам... Би ли споделил в темата за полезни опции за Booking? А щом и кешбек от порталите вземаш, явно през брааузъра на телефона букваш, а не през мобилното приложение...?

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 3 часа, Pepi Popova каза:

GROUPON20OFF150


При похарчени над 150$ на Things to do - 20$ отстъпка. Валиден до 25/08/2019

Не става ако съответната атракция е вече намалена примерно с 10 %. Всички кодове ли важата само за "нормална" цена ?

Връзка към мнение

Мисля, че не, преди можеше да е намалена атракцията и да приложиш код. Ама не съм 100% сигурен

Връзка към мнение
Преди 1 час, Capitan Morgan каза:

 Всички кодове ли важата само за "нормална" цена ?

Не,даже е изключение.Обикновено кода може да се комбинира с отстъпката.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.