Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 3 часа, Дани Магелани каза:

Само днес, вероятно полунощ за USA,  има промоция за активности до април. При стойност над 100$ се ползва купон от 50$. Проверено е, работи.

Разреши ми с моя акаунт, който е американски да направя една резервация. Втора не мина. 
Направих нов бг акаунт - изписва ми, че “Sorry, there is a problem with your coupon, so we removed it”. Опитах с акаунта на една магеланка - изписва същото.

Някой идея как да направя още една резервация? 

Благодаря предварително! 🙂

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 1 минута , violeta каза:

Разреши ми с моя акаунт, който е американски да направя една резервация. Втора не мина. 
Направих нов бг акаунт - изписва ми, че “Sorry, there is a problem with your coupon, so we removed it”. Опитах с акаунта на една магеланка - изписва същото.

Някой идея как да направя още една резервация? 

Благодаря предварително! 🙂

Плати с друга карта и ще мине.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Аз си мислех, че всички с регистрация получават  тези кодове, но май не е така. Малко трудно го открих, че бях само с телефон, но успях. Дано сте напазарували активности, каквито са ви нужни!

Връзка към мнение

За хотели няма ли код? 🙂 Не разбирам много от експедия, а само те имат хотела, който ми трябва. Ще пазарувам за първи път от тях. 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 4 часа, T.E.Lawrence каза:

За хотели няма ли код? 🙂 Не разбирам много от експедия, а само те имат хотела, който ми трябва. Ще пазарувам за първи път от тях. 🙂 

Не. Само за активности е. Ако се появи нещо за хотели, ще го публикувам веднага. 

Регистрирай се в expedia.com

Там се появяват кодовете в акаунта, при личната информация. Дори да пропуснеш подканващият имейл. Разбрах го по трудния начин. Но са за кратък срок.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Дани Магелани

coupon code MYSTERY40 to save on tours, activities, and more.

Coupon Code MYSTERY40 Now!

*$100 minimum spend. Book by 11:59 PM PST, December 14, 2019. Travel by June 30, 2020

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, T.E.Lawrence каза:

За хотели няма ли код? 🙂 Не разбирам много от експедия, а само те имат хотела, който ми трябва. Ще пазарувам за първи път от тях. 🙂 

Ако не откриеш нещо друго, мини поне през quidco за 9 или 11 % кешбек, или през topcashback.com  за  6%  , в зависимост от това в коя версия на expedia откриваш хотела на добра цена. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 21 минути , macf1an каза:

cheaptickets == expedia и винаги имат 16% код

+ допълнително още 1% надолу, ако се мине през topcashback.com

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

MYSTERY50 би трябвало да става в британската версия на експедиа до 16 декември включително. И да даде 50 паунда отстъпка от минимум 100 паунда резервация за активности.

Чак ме е яд, че оня ден резервирах с тоя код през американската версия. Че и си сбърках датата на купона с един ден. Не е фатално, ама уж в бързането да не изпусна крайния срок... 😕 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, master_of_germs каза:

MYSTERY50 би трябвало да става в британската версия на експедиа до 16 декември включително. И да даде 50 паунда отстъпка от минимум 100 паунда резервация за активности.

Чак ме е яд, че оня ден резервирах с тоя код през американската версия. Че и си сбърках датата на купона с един ден. Не е фатално, ама уж в бързането да не изпусна крайния срок... 😕 

Трябва ли да имаш регистрация в сайта или може и без за да използвам този код?

Връзка към мнение
преди 10 часа, master_of_germs каза:

MYSTERY50 би трябвало да става в британската версия на експедиа до 16 декември включително. И да даде 50 паунда отстъпка от минимум 100 паунда резервация за активности.

Чак ме е яд, че оня ден резервирах с тоя код през американската версия. Че и си сбърках датата на купона с един ден. Не е фатално, ама уж в бързането да не изпусна крайния срок... 😕 

Значи експедиа се излагат... 😄 

Пробвах, ей тъй за спорта, да изпиля възможно най-голямата отстъпка и да симулирам резервация с цена 100.08 британски паунда (с идеята да я намали с 50 паунда) и ми изписа, че купонът не отговаря на ценовите условия... 

После пробвах друга, с цена 120.01 паунда. Там ми приема купона 😄 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Понякога разните пасове за атракции в експедиа са на по-висока цена от стандартната. Примерно взех за Сингапур два билета parkhopper за четири различни зоопарка. Обичайно е по-евтино да си ги купя от официалните сайтове. Но с този купон  за 50 долара отстъпка в американската версия на експедиа, все пак спестихме по някой лев. Миналата година за Куала Лумпур намерихме едни купони с които практически трима души влизахме на цената на един билет за някои турове и атракции.

преди 38 минути , Stryper каза:

Условията на британската версия са мин 120 лири и срок до 30.06

 

Благодаря. Аз го разбрах по метода проба-грешка. Както обичайно. Но така и не мога да вдяна, къде да ги чета тия условия. Обичайно проверявам разни други сайтове, които споделят купони. В акаунта си в експедиа виждам само, че има активен купон, но не знам, къде пише условията за ползването му. 🙄

Разбирам, че някои хора получават мейли, но на мене експедиа никога не са ми пращали мейл за купони, въпреки че ми задръстват спама с "промоции".

Връзка към мнение

Може ли малко помощ  как работят тези кодове в Expedia пробвах какво ли не и не става ,през компютера ли резервирате или през телефона с какво IP  имате ли регистрция ?

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 15 минути , Божидар каза:

Може ли малко помощ  как работят тези кодове в Expedia пробвах какво ли не и не става ,през компютера ли резервирате или през телефона с какво IP  имате ли регистрция ?

Аз имам регистрация и на компютъра резервирах на 12.12 с код MYSTERY50. Днес не ми приема MYSTERY40. Не им разбирам системата.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Дани Магелани каза:

Аз имам регистрация и на компютъра резервирах на 12.12 с код MYSTERY50. Днес не ми приема MYSTERY40. Не им разбирам системата.

Купи без регистрация 

през телефона използвах кода с регистрация 

после през друг телефон използвах същия код но не се регистрирах

плащах с различни карти

днес използвах пак кода през английската версия и платих с вече използвана карта

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.