Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

код за 25% намаление на Things to Do на www.expedia.co.uk - минимална сума GBP 100. Може да се ползва до 2.09.2019 г. за резервации до 31.12.2019 г.

AUGUST25

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
На 22.08.2019 г. в 21:27, koliob каза:

код за 25% намаление на Things to Do на www.expedia.co.uk - минимална сума GBP 100. Може да се ползва до 2.09.2019 г. за резервации до 31.12.2019 г.

AUGUST25

Има ли условия 

за 178,50£ и като сложа кода ми казва да го проверя

търся за дати 22-24.09

Връзка към мнение
преди 15 минути , Mistela каза:

Има ли условия 

за 178,50£ и като сложа кода ми казва да го проверя

търся за дати 22-24.09

Няма допълнителни условия, но и при мен не работи в момента. Ползвай LABORDAY25 на американската версия. При мен сваля 25% за резервации над $100.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Отново код за намаление на Things to Do на www.expedia.co.uk - сваля £20 при минимална сума £60. Все още не е активен! Ще може да се ползва от 23.09.2019 г. до 6.10.2019 г. за резервации до 31.05.2020 г.

EXPLORE20

  • Харесвам 11
  • Благодаря 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

В момента британската версия на Expedia има интересна промоция на Turkish Airlines. Ако през опцията Flight + Hotel си купите хотел и полети на Turkish Airlines може да свалите общата цена с до GBP 150 с код TK150TURKEYUK (активен е в момента, а иначе има и за GBP 250 TK250WORLDUK, но не мога да го подкарам). Резервациите трябва да са с крайна дата преди 31.03.2020 г. Ето пример за успешно прилагане на купона:

 

image.png.37f6ac609f88574a3cec59f2a22b3092.png

 

А това трябва да са условията за прилагането на купона. Подобен купон има и на американската версия, но е само за $150 TK150TURKEYUS.

  • Харесвам 12
  • Браво 7
Връзка към мнение

В допълнение към използването на горния код TK150TURKEYUK за някои хотели в комбинация с полети Expedia дава много добра допълнителна отстъпка. Например при три нощувки за един човек в Istanbul Golden City Hotel пакетната цена пада с още над GBP 105.  За сравнение долу е цената само за нощувките в същия хотел и същите дати в Booking.com с 15% Genius отстъпка..

 

image.png.322cc42e8049c42732ab0aae7632845c.pngimage.png.b209ea05897e11a093264ac609420ac5.png

 

 

  • Харесвам 11
  • Браво 4
Връзка към мнение
On 9/26/2019 at 6:50 PM, koliob said:

В допълнение към използването на горния код TK150TURKEYUK за някои хотели в комбинация с полети Expedia дава много добра допълнителна отстъпка. Например при три нощувки за един човек в Istanbul Golden City Hotel пакетната цена пада с още над GBP 105.  За сравнение долу е цената само за нощувките в същия хотел и същите дати в Booking.com с 15% Genius отстъпка..

 

image.png.322cc42e8049c42732ab0aae7632845c.pngimage.png.b209ea05897e11a093264ac609420ac5.png

 

 

Ако букна на две резервации за по 1 човек отделни стаи единичната цена може да падне и до/под 120 паунда на човек за 2 нощувки през уикенда петък-неделя късните полети. В момента търся за октомври някой уикенд с добра цена и ще споделя. Мисля, в хотела да си чекираме и двете стаи, но да сме реално в 1. Не знам дали да не ги питам в хотела направо дали имат против, но по-скоро ще си взема стаята, но ще спя в чуждата 😄

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 48 минути , Jorro каза:

Ако букна на две резервации за по 1 човек отделни стаи единичната цена може да падне и до/под 120 паунда на човек за 2 нощувки през уикенда петък-неделя късните полети. В момента търся за октомври някой уикенд с добра цена и ще споделя. Мисля, в хотела да си чекираме и двете стаи, но да сме реално в 1. Не знам дали да не ги питам в хотела направо дали имат против, но по-скоро ще си взема стаята, но ще спя в чуждата 😄

Вече съм го оптимизирал по този начин. Цената не можеш да я свалиш повече от малко под GBP 115 на човек, така че нещо от порядъка на GBP 260 - 270 на човек преди купона е добре да направиш. Освен това всеки трябва да го резервираш през различен акаунт. А ако искаш да ти е с още една идея по-евтино резервирай през американската версия. Там минимума е около $132, което е около GBP 107 на човек.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
13 hours ago, koliob said:

Вече съм го оптимизирал по този начин. Цената не можеш да я свалиш повече от малко под GBP 115 на човек, така че нещо от порядъка на GBP 260 - 270 на човек преди купона е добре да направиш. Освен това всеки трябва да го резервираш през различен акаунт. А ако искаш да ти е с още една идея по-евтино резервирай през американската версия. Там минимума е около $132, което е около GBP 107 на човек.

Това, за акаунта, че трябва да е различен съм го пропуснал. Има ли нещо друго, което изпускам? Иначе до до 115 паунда успях да падна за приличен 4 * хотел в центъра.  Опитвах се да направя такъв уикенд в Кападокия, но за съжаление не се получават такива добри цени....

Връзка към мнение
преди 57 минути , Jorro каза:

Това, за акаунта, че трябва да е различен съм го пропуснал. Има ли нещо друго, което изпускам? Иначе до до 115 паунда успях да падна за приличен 4 * хотел в центъра.  Опитвах се да направя такъв уикенд в Кападокия, но за съжаление не се получават такива добри цени....

Няма друго. Ако не искаш да правиш друг акаунт може да резервираш през различните версии, стига купона на американската да ти е достатъчен. Може и през италианската версия с код   IT150TURKEY или IT250WORLD за 250 евро. Последният ми се активира веднъж, но накрая даде грешка. Не знам какъв е проблема.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, koliob каза:

Няма друго. Ако не искаш да правиш друг акаунт може да резервираш през различните версии, стига купона на американската да ти е достатъчен. Може и през италианската версия с код   IT150TURKEY или IT250WORLD за 250 евро. Последният ми се активира веднъж, но накрая даде грешка. Не знам какъв е проблема.

Благодаря много!Почти се бях притеснила,че ще стане хитрата сврака...,ама успяхме да стъкмим един семеен празник в Истанбул,точно през италиянската версия.След първото плащане като един билет през американците,британския сайт,упорито започна да ми повтаря,че кодът е изтекъл и реших,че ще останем без втори билет.Това,което ми е странно е плащането.Блокираха по-голяма сума с около 50 $  и търговецът е направо Turkish airlines,но в потвърждението от сайта сумата си е съвсем коректна.Надявам се да не се наложи да се разправяме по въпроса.

@koliob,огромно благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , mamaivy каза:

Блокираха по-голяма сума с около 50 $  и търговецът е направо Turkish airlines,но в потвърждението от сайта сумата си е съвсем коректна.Надявам се да не се наложи да се разправяме по въпроса.

@koliob,огромно благодаря!

Мисля, че няма да се наложи. Обикновено блокират повече, но после ги освобождават. А иначе и през френската версия става с код FR150TURKEY.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Огромно благодаря на @koliob! Успях да направя две резервации за 23-26 ноември София-Истанбул и така ще празнувам пак рождения си ден в любимия град! Италианската версия - полет + три нощувки за около 130 евро на човек, доволна съм!

Само че след като направих първата резервация, се оказа че в същият хотел няма други свободни стаи.Така че другата резервация е за друг хотел -  давайте идеи как да постъпя. Свързах се вече с Expedia, но ми предлагат да направя нова резервация за двойна стая за 140 евро!

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 22 минути , aleks_s каза:

Огромно благодаря на @koliob! Успях да направя две резервации за 23-26 ноември София-Истанбул и така ще празнувам пак рождения си ден в любимия град! Италианската версия - полет + три нощувки за около 130 евро на човек, доволна съм!

Само че след като направих първата резервация, се оказа че в същият хотел няма други свободни стаи.Така че другата резервация е за друг хотел -  давайте идеи как да постъпя. Свързах се вече с Expedia, но ми предлагат да направя нова резервация за двойна стая за 140 евро!

Трудно ще ги накараш да направят някаква промяна по такава резервация. Можеш да направиш още една резервация във втория хотел и ако стане - да канселираш първата ако е с безплатна отмяна. Също така можеш да се обадиш в хотела и ако предложат нещо разумно евентуално да се разбереш  с тях.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, aleks_s каза:

Огромно благодаря на @koliob! Успях да направя две резервации за 23-26 ноември София-Истанбул и така ще празнувам пак рождения си ден в любимия град! Италианската версия - полет + три нощувки за около 130 евро на човек, доволна съм!

Само че след като направих първата резервация, се оказа че в същият хотел няма други свободни стаи.Така че другата резервация е за друг хотел -  давайте идеи как да постъпя. Свързах се вече с Expedia, но ми предлагат да направя нова резервация за двойна стая за 140 евро!

 

Пробвай да се свържиш и с двата хотела и да попиташ какво ще е доплащането за втори човек в същата стая.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Или ще си направите разменено гостуване по хотелските стаи - едната вечер в единия, втората в другия, третата ... индивидуална почивка 😉

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
На 29.09.2019 г. в 18:27, ДиянаВ каза:

Или ще си направите разменено гостуване по хотелските стаи - едната вечер в единия, втората в другия, третата ... индивидуална почивка 😉

Харесва ми идеята 🙂

 

  • Смея се 1
Връзка към мнение
На 19.09.2019 г. в 20:10, koliob каза:

Отново код за намаление на Things to Do на www.expedia.co.uk - сваля £20 при минимална сума £60. Все още не е активен! Ще може да се ползва от 23.09.2019 г. до 6.10.2019 г. за резервации до 31.05.2020 г.

EXPLORE20

Със същите условия и дати, но в 20 от минимум 60 щатски долара отстъпка има код ROAM20 в expedia.com

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Харесала съм си една екскурзия в английската версия и мислех да ползвам кода  на @koliob. Пробвам да я открия в американската версия на сайта  и не мога -аз ли нещо не правя правилно или е възможно да има различни предложения в различните версии? Ако намеря същата екскурзия  в американската версия тя със сигурност ще  е над 60 долара и ще мога да ползвам два пъти кода за отстъпка, иначе е 56 паунда, така че съм силно мотивирана, но някак си удрям на камък 😞

Та въпроса ми е дали е възможно наистина да липсва това предложение или аз нещо бъркам, но не ми хрумва какво и къде ?

 

П.п. Оправих се, хиляди благодарности и на @master_of_germs, екскурзия, която намирах първоначално за 59евро накрая ми излезе 49долара:clapping:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 45 минути , bobole4e каза:

Харесала съм си една екскурзия в английската версия и мислех да ползвам кода  на @koliob. Пробвам да я открия в американската версия на сайта  и не мога -аз ли нещо не правя правилно или е възможно да има различни предложения в различните версии? Ако намеря същата екскурзия  в американската версия тя със сигурност ще  е над 60 долара и ще мога да ползвам два пъти кода за отстъпка, иначе е 56 паунда, така че съм силно мотивирана, но някак си удрям на камък 😞

Та въпроса ми е дали е възможно наистина да липсва това предложение или аз нещо бъркам, но не ми хрумва какво и къде ?

Обикновено всички предложения ги има във всички версии, но е възможно да съществуват изключения. Коя е екскурзията?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Segovia and Toledo with Cathedral and Alcazar Access  🙂

в крайна сметка я намерих, но по-трудния начин. Понеже досега не съм ползвала нищо от Експедия и реших най-накрая да питам, че търсех с дни...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, bobole4e каза:

Segovia and Toledo with Cathedral and Alcazar Access  🙂

в крайна сметка я намерих, но по-трудния начин. Понеже досега не съм ползвала нищо от Експедия и реших най-накрая да питам, че търсех с дни...

Същата я правих миналата седмица, с намалението от Expedia :smile3:
Иначе аз бих ти препоръчал Avila, Segovia and El Escorial One Day Tour from Madrid , който аз си бях букнал, но два дни преди датата ми  пратиха мейл, че  поради "логистични причини" турът няма да се проведе (предполагам не бяха събрали достатъчно хора) и ми предложиха рифънд или Сеговия+Толедо.  Приех, въпреки, че съм ходил в Толедо и предпочитах да видя Авила и Ел Ескориал.

  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.