Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Така е , затова аз винаги гледам да резервирам стаи с безплатна анулация до почти последният ден преди заминаване , дори и ако трябва да платя минимална надценка за това.

Връзка към мнение

Купона се задържа доста дълго,намалението беше сериозно и въобще не беше за малък брой хотели.Освен за Ейлат,проверявах за Антверпен и Боровец,имаше голям избор на хотели.За съжаление,престана да е активен малко преди да резервирам новогодишно каране на ски🙄

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 5 минути , iMari каза:

Купона се задържа доста дълго,намалението беше сериозно и въобще не беше за малък брой хотели.Освен за Ейлат,проверявах за Антверпен и Боровец,имаше голям избор на хотели.За съжаление,престана да е активен малко преди да резервирам новогодишно каране на ски🙄

Мда, условията бяха доста по-различни от предния път. "Selected hotels" сега значеше съвсем друго и реално покриваше много хотели, но пък уловката беше в датите за резервация. А купонът се задържа малко над 1 час, което е рекорд.

 

Аз опитах да пререзервирам някои от хотелите, които вече имам до 05 януари, но бяха sold out. Букнах поредното 5-звездно спа в България за без пари, колкото да не съм капо от тази промоция, но още се чудя дали въобще да го ползвам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
On 12/13/2018 at 10:12 PM, macf1an said:

https://www.expedia.co.uk/g/rf/app-coupon-90

 

17/12 в английската версия

Добре, как разбирате кои хотели са включени и може да се ползва купона?  Само през app-a ли може да се направи резервацията?

Връзка към мнение

На мен нищо не ми излезе, пробвах през различни ИП, все същото. 

За проба сложих цяла България и максимума е 45%, но го имаше и вчера

Връзка към мнение

Много бързо изтече 90%ният купон.Прие го за 5*звзден хотел в Св.Константин и Елена от 160 паунда падна на 27,но докато обработваше плащането излезе съобщение,че е изтекъл.Все пак се възползвах от 20%ният,все още действа и пак даде доста по-добра цена от другите сайтове.Междудругото MMT пак дават доста ниски цени -купон+уолет-казвам го,защото разликата между цената с намалението на експидия и цената в ММТ беше 10 лева и ако не бях резервирала сега,щях да го направя в ММТ.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 33 минути , Jorro каза:

Добре, как разбирате кои хотели са включени и може да се ползва купона?  Само през app-a ли може да се направи резервацията?

В линка пише кои хотели не са включени, както и че е само за приложението.

Връзка към мнение

Промоция с отстъпки около 50%  отново за избрани хотели в избрани градове, която ми беше изпратена на имейла със заглавие "By Invite only : special member pricing@ - https://www.expedia.co.uk/member-pricing?EMLCID=UK.MR.DISCOVER.MEMBERPRICING.GENERIC&EMLDTL=DATE20181217.SID6080396.KEY6080396002297642.PAID413049714.LANGEN_GB.MCIDM.TEST1.VERSX.MIDS1-19691_2-19701_3-22502_4-999_5-21952_6-999.MOD79-57-3-0-EMAIL-HERO-EN-GB_S3-P8_POS8_BTN1&rfrr=AB.5037.1

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Изглежда хубава промоция,  може да свърши работа на някого тези дни :

25$ отстъпка за активности на стойност от минимум 30$.  През мобилното приложение / американската версия.  Важи само за дейности до 31.12 тази година. 

 

https://travel-dealz.de/blog/expedia-com-gutschein/

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 17 часа, macf1an каза:

Отново не успях. Не приема кода.

Връзка към мнение

Някой активен код? Искам да сваля цената на този хотел за дати 19-24 февруари. Онзи ден бях намерил за -10% код, но е изтекъл в момента, а друг не намирам. 😞 

Връзка към мнение
преди 29 минути , Дани Магелани каза:

Отново не успях. Не приема кода.

Работят, но не е за хотели и полети. За атракциите. Един път на карта.

Американският дава за Истанбул хоп он за 7 щадски долара

 

Редактирано от Kamen
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 1 минута , Kamen каза:

Работят, но не е за хотели и полети. За атракциите. Един път на карта.

Американският дава за Истанбул хоп он за 7 щадски долара

 

Опитвам за атракциите. Канадската не приема кода. Американската не показва поле за код при резервация над 150 паунда, както се изисква.

Защото съм регистрирана вече, а не нов потребител ли?

Връзка към мнение
преди 20 минути , Дани Магелани каза:

Опитвам за атракциите. Канадската не приема кода. Американската не показва поле за код при резервация над 150 паунда, както се изисква.

Защото съм регистрирана вече, а не нов потребител ли?

Пробвай само нов потребител. Сега проверих английското и над 150 паунда сваля 25. Другите са по-интересни.

Връзка към мнение
Дани Магелани
В момента, Kamen каза:

Пробвай само нов потребител. Сега проверих английското и над 150 паунда сваля 25. Другите са по-интересни.

Пусни ми линк, от което си купил, моля!

Връзка към мнение
преди 1 минута , Дани Магелани каза:

Пусни ми линк, от което си купил, моля!

С английското нищо не съм купувал, само го пробвах и работи.

Сменящ ли от App акаунта, долу вдясно държавата? 

Връзка към мнение
преди 15 минути , Дани Магелани каза:

И в инкогнито не става. За това искам линк, който работи.

Сега пробвах американското и канадското и явно вече не работят. Английското го пробвах произволно за Пукет за януарска дата и сработва когато сумата скочи над 150 и дава отстъпка от 25. 

Връзка към мнение
Дани Магелани
Преди 1 час, Kamen каза:

Сега пробвах американското и канадското и явно вече не работят. Английското го пробвах произволно за Пукет за януарска дата и сработва когато сумата скочи над 150 и дава отстъпка от 25. 

Мерси!

Дано успея. Профилът ми се активира от компютъра. 

Връзка към мнение
преди 1 час, Дани Магелани каза:

Мерси!

Дано успея. Профилът ми се активира от компютъра. 

Няма значение дали си логната. Британският купон си работи. Не е чак толкова атрактивен, но пък може да се ползва до края на април.

Преди да го приложиш - можеш да намалиш още цената като си купиш най-евтиния еднопосочен самолетен билет за произволна дестинация, но за близка дата. Това активира автоматично намаление на основната цена.Screenshot_20181222-152044.png.e2b6a083a0bbcd094edb1573c0a4f012.png

 

Само ще добавя, че този слабо познат "инструмент" намалява допълнително и цените на някои хотели до 40% преди прилагане на купони.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.