Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 16 минути , ECC каза:

Къде се вкарва кода за отсъпка?

 

Трябва да избереш опцията Pay Now. Кодовете  важат само ако платиш на момента,  по-късно може да канселираш и възстановяват парите до няколко дни. 

Полето  за въвеждане на кода се появява на последната страница при опциите за плащане. 

 

 

Screenshot_2018-12-28-20-43-24-923_com.android.chrome.png

Връзка към мнение

Разгадах го.Успях да платя двете стаи.Не ми даде двете наведнъж.Първо платих едната,после другата.

Благодаря на всички за съдействието.А има ли постоянно кодове за отстъпка,защото без този код цената е до стотинка същата като в Booking.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 22.12.2018 г. в 15:37, koliob каза:

 

Преди да го приложиш - можеш да намалиш още цената като си купиш най-евтиния еднопосочен самолетен билет за произволна дестинация, но за близка дата. Това активира автоматично намаление на основната цена.Screenshot_20181222-152044.png.e2b6a083a0bbcd094edb1573c0a4f012.png

 

Само ще добавя, че този слабо познат "инструмент" намалява допълнително и цените на някои хотели до 40% преди прилагане на купони.

@koliob,пишеш,че си активирал 40% намаление с купуването на полет.Би ли дал повече информация?Има ли богат избор от хотели с 40% намаление?Излизат ли хотели в БГ или пък намалението обхваща само хотели в дестинацията на полета?Виждам,че важи до деня на пътуването.А до коя дата можеш да резервираш полет за да активираш тези 40%?

Редактирано от Мари Николова
Връзка към мнение

Почти винаги има.  Ако Cheaptickets.com  нямат 16% off или дават само 10%, обикновено в същото време Orbitz дават 15% off + 5% Orbucks кредит през мобилното приложение ( може да си го ползваш при следващи резервации) 

 

Проверявай в двата сайта. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
1 hour ago, stanislavpp said:

Аз също нямам нито едно хотелско попадение  през Експидия/Орбиц. Ползвам ги и двата сайта активно, като обикновено купувам  през тях самолетни билети или резервирам рента Кар . Хотелите, на които се спирам , в Букинг са винаги с доста по-добра цена. От седмица гледам един хотел в Ривиера Мая и разликата е фрапираща , в Букинг цената е по- ниска с 60% и включен Genius (15%) в директно сравнение с Експидия/Орбиц (без кодове)  и техните производни. Аналогично беше и при предишното ми пътуване до Мауи. Кодовете само през мобилните приложения при мен обикновено са напълно напразни, тъй като сторнират кешбека (6-10%) през кешбек сайтовете  (то това им е идеята,де).

И при мен нещо отстъпките не ме ловят.

Връзка към мнение

И аз си напазарувах три нощувки в Талин с включена закуска с 37$ по евтино от Booking. С плащането обаче изникна един въпрос. Как успяха да си блокират сумата без да вкарам смс-кода ми изпратен от банката? Двете съобщения дойдоха с разлика от две секунди а и при резервацията никъде не ми излезе прозорец в който да вкарам кода за сигурност.

 

Благодаря на @stanimir и останалите за споделеното!!!

Редактирано от krasen_denev
Връзка към мнение
преди 56 минути , iMari каза:

@koliob,пишеш,че си активирал 40% намаление с купуването на полет.Би ли дал повече информация?Има ли богат избор от хотели с 40% намаление?Излизат ли хотели в БГ или пък намалението обхваща само хотели в дестинацията на полета?Виждам,че важи до деня на пътуването.А до коя дата можеш да резервираш полет за да активираш тези 40%?

Намалението е до 40%, но рядко е над 10%. За повечето хотели е $1-$2. Има и хотели в БГ. Полетът трябва да е в периода 7-8 дена преди до 7-8 дена след пътуването, но в същия месец. Ето пример за 10.09.-12.09. с билет за полет на 17.09.2019 г.

image.png.cca15654d459f25e609fb1042a4141dd.png

 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 57 минути , krasen_denev каза:

И аз си напазарувах три нощувки в Талин с включена закуска с 37$ по евтино от Booking. С плащането обаче изникна един въпрос. Как успяха да си блокират сумата без да вкарам смс-кода ми изпратен от банката? Двете съобщения дойдоха с разлика от две секунди а и при резервацията никъде не ми излезе прозорец в който да вкарам кода за сигурност.

 

Благодаря на @stanimir и останалите за споделеното!!!

И при мен се получи нещо подобно. Получих потвърждение за резервацията, без да въведа 3д код , но в банкирането се вижда блокирана сума.

Връзка към мнение
преди 38 минути , koliob каза:

Намалението е до 40%, но рядко е над 10%. За повечето хотели е $1-$2. Има и хотели в БГ. Полетът трябва да е в периода 7-8 дена преди до 7-8 дена след пътуването, но в същия месец. Ето пример за 10.09.-12.09. с билет за полет на 17.09.2019 г.

image.png.cca15654d459f25e609fb1042a4141dd.png

 

Благодаря!Намалението на хотелите,които си показал хич не е малко,а и периода на тази оферта явно е дълъг.Виждам,че примера е в паунди.В британската експедия май вече не е активна промоцията,но излиза във френската,където и може да се закупят и най-евтините полети на Раян.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Няколко въпроса за Cheaptickets.com.Търся три двойни стаи.Вкарвам 6 човека,но не ми дава да избера колко стаи.Търси ми стая за шест човека.Дава ми за някои хотели,че няма места.Вкарвам търсене за двама,показва ми че има четири свободни стаи за същия хотел,където ми беше дало,че няма свободни стаи.Има ли опция за увеличаване на броя стаи?

WINTERBREAK може да се ползва само един път на един акаунт.Ползвах и APP16.

Наложи се и дъщеря ми да си свали приложението.Там излезе друг проблем.Опита се да плати с Виза КК от ПИБ.Отказаха транзакцията.Плати с немска КК на зетя.От ПИБ и звъннаха и и казаха,че ако иска да работи с този сайт могат да разрешат,но ще и вкарат КК в някакъв списък и няма да има право на оспорване на транзакции.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 46 минути , ECC каза:

Наложи се и дъщеря ми да си свали приложението.Там излезе друг проблем.Опита се да плати с Виза КК от ПИБ.Отказаха транзакцията.Плати с немска КК на зетя.От ПИБ и звъннаха и и казаха,че ако иска да работи с този сайт могат да разрешат,но ще и вкарат КК в някакъв списък и няма да има право на оспорване на транзакции.

Много притеснително! Аз продължавам да се чудя как при плащане с кредитна карта с 3D секюрити от Cheartickets.com успяха да го избегнат? Дали не е това причината за реакцията на ПИБ и този списък.А това да не можеш да оспорваш транзакции си е чиста проба-грабеж!

Връзка към мнение

WINTERBREAK може да се ползва и през десктопа,само си правиш нов акаунт.Предполагам,че проблема е в приложението,защото и през компютър и през телефона излиза опция за брой на стаите.

 

Много от сайтовете,които са често използвани от магеланци са в "черният" списък на банките.След първи опит за транзакция в edreams,MMT,Revolut съм получавала обаждане от съответната банка.Последно от Пощенска ме предупредиха,че ако искам да разреша транзакции към Револют ще разреша такива и към други съмнителни сайтове!?!Но за пръв чувам,че нямаш право да оспорваш транзакция.Нещо ПИБ наглеят:blink:

В такъв случай Пей пал ще свърши работа.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев
Преди 1 час, ECC каза:

Няколко въпроса за Cheaptickets.com.Търся три двойни стаи.Вкарвам 6 човека,но не ми дава да избера колко стаи.Търси ми стая за шест човека.Дава ми за някои хотели,че няма места.Вкарвам търсене за двама,показва ми че има четири свободни стаи за същия хотел,където ми беше дало,че няма свободни стаи.Има ли опция за увеличаване на броя стаи?

WINTERBREAK може да се ползва само един път на един акаунт.Ползвах и APP16.

Наложи се и дъщеря ми да си свали приложението.Там излезе друг проблем.Опита се да плати с Виза КК от ПИБ.Отказаха транзакцията.Плати с немска КК на зетя.От ПИБ и звъннаха и и казаха,че ако иска да работи с този сайт могат да разрешат,но ще и вкарат КК в някакъв списък и няма да има право на оспорване на транзакции.

Търси и резервирай стаите 1 по 1 - намалението от купона важи само за една стая в резервацията, тоест ако вземеш няколко накуп реално намаляш отстъпката.

 

WINTERBREAK и APP16 работят по 2 пъти на всеки акаунт, а след това си правиш втори акаунт и продължаваш.

 

Като цяло Expedia и всичките им производни сайтове НЕ поддържат 3D и затова всички плащания към тях минават директно без въвеждане на допълнителна парола. Това не е нито грешка нито проблем, просто така са избрали за да могат при тях да минават всякакви карти без усложнения.

 

А ПИБ са откровено нагли или някой от картовия им отдел въобще не е бил в час.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Имам проблем с една резервация на Експедия за Сингапур през английската версия. ако някой може да ми даде мейл на съпорта им, за да им пиша за проблема , имам даден телефон за вайбър, но не отговаря.

Връзка към мнение
Дани Магелани
На 28.12.2018 г. в 22:34, vins365 каза:

И при мен се получи нещо подобно. Получих потвърждение за резервацията, без да въведа 3д код , но в банкирането се вижда блокирана сума.

Аз писах имейл на спорта им, не ме отразиха.

Във ваучера имах имейла на фирмата организатор на тура в Банкок и те оправиха проблема.

Експедия само продават и не се интересуват нататък. Искат да им се звъни май при нужда.

Връзка към мнение

Адресът е travel@support.expedia.co.uk , но без да си говорил с някого отсреща, надали ще ти обърнат внимание.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Expedia.co.uk предлага изгоден купон за доста хотели при резервации, които започват между 12.02.2019 г. и 02.06.2019 г. - уж е за мачове от шампионската лига, но става за много градове, които не са помирисвали такива мачове.

UEFAROUNDOF16UK   намаление - 16%

 

image.png.630f03cd953a2e5a1ac1e431e61eeb8a.png

 

Expedia.de има подобен - UEFAROUNDOF16DE

Expedia.fr има подобен - UEFAROUNDOF16FR

Expedia.es има подобен - UEFAROUNDOF16ES

Редактирано от koliob
  • Харесвам 11
  • Браво 2
Връзка към мнение
На 10.01.2019 г. в 10:12, koliob каза:

Expedia.de има подобен - UEFAROUNDOF16DE

Expedia.fr има подобен - UEFAROUNDOF16FR

Expedia.es има подобен - UEFAROUNDOF16ES

Благодаря за споделените кодове. Използвахме UEFAROUNDOF16IT през мобилното приложение. В самото приложение имаше 5% намаление спрямо цената на сайта им (190 на сайта срещу 180 в приложението) и с кода по-горе цената падна на 154.02€! :girl_pinkglassesf:

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

image.png.a838e3d214c23f5c408721c1a08fc1c3.png

 

В момента дава 14% намаление с код

LOVE2SAVE

на expedia.com за резервации до 30 април.Важи утре до 10:00ч Бг време.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

В expedia.co.uk излиза това намаление:

40% off Tours, Attractions and Things to do

Maximum Savings £100

Redeem Coupon Code 40OFFACTIVITIES Now!

Book until 27th of February Terms and conditions apply.

Пробвах го за Hop on/off  бус в Дъблин от редовна цена 20паунда,с кода цената стана 10.32р.В условията ясно пише,че за да се възползваш от намалението трябва да си резидент на UK.Не знам дали  има шанс някой някъде да провери и дали ще мине плащането,но отстъпките са добри🙂

 

П.П.Някой попадал ли е на хубав код за хотели скоро?

 

Коригирах поста.IP-то няма отношение,просто трябва да си логнат в акаунта си за да приемe кода.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 6 минути , mary_shery каза:

 лична карта, че си гражданин на Великобритания?

То допреди няколко години май нямаше лични карти във Великобритания, въведоха ли вече задължителни? :scratch_one-s_head:

Връзка към мнение
преди 2 часа, mary_shery каза:

А дали наистина трябва да показваш лична карта, че си гражданин на Великобритания?

Това никой не го проверява. Ако сайта ти позволи да си купиш ваучера - фирмата, която предлага съответната услуга не се интересува гражданин на коя държава си, а дали си платил. Иначе ако искаш да ползваш намалението повече от веднъж трябва да си регистрираш нов акаунт и да използваш друга карта при плащането (може и на същото име). Аз успях 6 пъти с последния купон.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.