Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
На 17.03.2019 г. в 19:59, mamaivy каза:

Да има действащ код за Things To Do?Оглеждам се за турове в Кападокия и много ми се иска да им намаля малко цената.

SPRING30

  • Харесвам 8
  • Благодаря 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

SHOP20

Смъква 20$ от резервации за Things To Do,при мин.сума от 150$. В момента кода на macf1an е много по-изгоден за резервации до 31 март.ШОПА 🙂 може да се ползва до 31 май,период на пътуване до 31 октомври.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , mamaivy каза:

Само да вметна,че код SPRING30   може да се ползва само еднократно от профил.

Също така само за една атракция на профил. Например, можеш да вземеш 4 билета, но всички да са за една атракция.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 26 минути , Ерика каза:

Също така само за една атракция на профил.

А без регистрация(профил) не може ли да се ползва?

 

Връзка към мнение
преди 5 минути , Фил каза:

А без регистрация(профил) не може ли да се ползва?

 

Работи (разбира се, ако въведеш мейл, който няма регистрация), но отново само за една атракция на мейл.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А, това, предполагам, не е пречка, или ? 

 To use this coupon you must be over the age of 18 and legally resident in the US.

В момента, Ерика каза:

Работи (разбира се, ако въведеш мейл, който няма регистрация), но отново само за една атракция на мейл.

Е, значи например с 3 мейла - три пъти използване на кода ...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , Фил каза:

А, това, предполагам, не е пречка, или ? 

 To use this coupon you must be over the age of 18 and legally resident in the US.

Е, значи например с 3 мейла - три пъти използване на кода ...

И това не е достатъчно. Трябва да се плати с три различни карти (не е нужно да са с различни имена).

Редактирано от koliob
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 минути , Фил каза:

А, това, предполагам, не е пречка, или ? 

 To use this coupon you must be over the age of 18 and legally resident in the US.

Не виждам как би се проверило това. Аз вече заплатих и направо ще покажа билета на входа на съответната атракция (в билета нито пише код, нито условия като горното). Но все пак ще мога да кажа със сигурност след като си ползвам билетите 🙂 Мисля, че и по-назад в темата беше коментирано, че няма проблеми в това отношение.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , koliob каза:

И това не е достатъчно. Трябва да се плати с три различни карти (не е нужно да са с различни имена).

това не е проблем. виртуална на револют - плащаш, триеш и създаваш нова. за премиум и метал може да създаваш безброй много безплатно

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 4 минути , Ерика каза:

Не виждам как би се проверило това. Аз вече заплатих и направо ще покажа билета на входа на съответната атракция (в билета нито пише код, нито условия като горното). Но все пак ще мога да кажа със сигурност след като си ползвам билетите 🙂 Мисля, че и по-назад в темата беше коментирано, че няма проблеми в това отношение.

Никакъв проблем не е. Лично изпробвано - многократно съм ползвал ваучери за атракции, закупени с кодове през британската, американската, канадската и австралийската версии на сайта. Нито веднъж не са ми поискали дори документ за самоличност.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Имам следния проблем.Резервация и плащане през Cheaptickets за пет нощувки в хотел в София.От първия ден настоявам за издаване на фактура и днес ми заявиха,че не могат да ми издадат фактура от хотела,а трябва да се обърна към Expedia.След последвал протест от моя страна ми дадоха телефона на Станко,които бил връзката между Expedia и хотелите в България.Та той обеща да ми съдейства.Остава въпроса каква фактура ще ми издадат,но най-вероятно без ДДС и целия кяр от отстъпката изгоря.От хотела ми казаха следващия път да им звънна и ще ми дадат същата цена като Cheaptickets и няма да имам проблем с фактурата.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Отново има работещ код за 30% намаление на "Things to Do" на британската версия на Expedia:

30EASTER

Ето и част от условията (не знам какви са останалите):

Date of the activity booked must be between April 8th 2019 and May 31st 2019.
Offer Ends 21/04/2019 BST.

 

Също така и код за 10% намаление на нощувки:

AFFUKVC10HOT0804

Редактирано от koliob
  • Харесвам 13
  • Благодаря 2
  • Браво 2
Връзка към мнение

Имам въпрос относно точките,които се натрупват от всяка резервация.За всичко, което купувам в expedia.com се начисляват точки в профила.Имам обаче минала резервация през expedia.co.uk ,направена през мобил.приложение,което дава двойни точки,които обаче така и не се появиха в профила.Има ли връзка с това,че първоначалната регистрация съм я направила в expedia.com и само срезервации там мога да трупам точки?

Връзка към мнение
преди 45 минути , iMari каза:

Имам въпрос относно точките,които се натрупват от всяка резервация.За всичко, което купувам в expedia.com се начисляват точки в профила.Имам обаче минала резервация през expedia.co.uk ,направена през мобил.приложение,което дава двойни точки,които обаче така и не се появиха в профила.Има ли връзка с това,че първоначалната регистрация съм я направила в expedia.com и само срезервации там мога да трупам точки?

Точките се отчитат отделно в различните версии. Идеята е, че са локализирали сайта за различни държави. Ние ползваме всеки път версията, която ни е изгодна в случая, но не можем да се възползваме от всички екстри.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Редактирам - в крайна сметка имам мейл, че резервацията ми е анулирана. Въпреки това все още ми е активна в expedia. Мисля, че всичко е наред. 

 

Моля, помогнете. Направих резервация за хотел в Expedia.com. До 11.08 мога безплатно да отменя резервацията. Ето, така е посочено:

Change and cancellation rules

If you cancel or change your plans, please cancel your reservation in accordance with the property's cancellation policies to avoid a no-show charge.

Cancellations or changes made after 11:59pm (GTB Standard Time) on Aug 11, 2019 or no-shows are subject to a property fee equal to 50% of the total amount paid for the reservation.

Cancel room

Free cancellation until August 11 at 11:59 PM (GTB Standard Time)

 

И като натисна да отменя резервацията, пише това и не мога да я отменя:

 

We do not allow cancel for this booking.
Original reservation cost:
€360.04
Cost to you
€0.00

Collected by the hotel
Rates are quoted in EUR.

Редактирано от Eva eva
Връзка към мнение

GETFLYING50

 

50 USD отстъпка от 200 USD двупосочни полети

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 14
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 27.03.2019 г. в 15:23, iMari каза:

SHOP20

Смъква 20$ от резервации за Things To Do,при мин.сума от 150$. В момента кода на macf1an е много по-изгоден за резервации до 31 март.ШОПА 🙂 може да се ползва до 31 май,период на пътуване до 31 октомври.

Здравейте, дали този код още е активен? Не знам аз ли не правя нещо правилно, ни никъде не ми дава активно поле да добавя кода? 

image.png.5f36424e4c4d3c85b4be8655ffe67e53.png


Цената е над 150$ както е по условие, но както търсих в интернет на плащане трябва да ми излезне едно бутонче да си пусна менюто, но не излиза 😞

Ако има друг активен код също за Things to do, съм отворена към предложения. 

 

Мерси.

Връзка към мнение
преди 34 минути , Pepi Popova каза:

Здравейте, дали този код още е активен? Не знам аз ли не правя нещо правилно, ни никъде не ми дава активно поле да добавя кода? 

image.png.5f36424e4c4d3c85b4be8655ffe67e53.png


Цената е над 150$ както е по условие, но както търсих в интернет на плащане трябва да ми излезне едно бутонче да си пусна менюто, но не излиза 😞

Ако има друг активен код също за Things to do, съм отворена към предложения. 

 

Мерси.

Здравей,

Понеже има доста сафарита с подобно описание,не мога да се ориентирам,кое точно си избрала.Ако можеш да ми дадеш линк към конкретното,за да проверя.Иначе кода си действа и излиза опция да се въведе навсякъде,където пробвах.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.