Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

преди 12 минути , Vanko каза:

някой да е попадал на нещо тези дни за полетите до Варна?

Opodo.at, Opodo.de и Edreams.de с немски IP адрес продължават да свалят по около EUR 20 от цените на BgAIr за SOF-VAR с VISA Entropay.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

jetcost.com.au - bravofly свали цената на Варна - София (полет през следващата седмица) от 97 лева на 67 лева (54 AU$) с MasterCard Credit

Същата цена е и с други карти, а с MasterCard Debit намалява с още 1.88 AU$ 

bravofly_com.au_more_info_on_payment_method_fees.png.808cb639a7b20f00ba39005884a248d0.png

 

Редактирано от VladimirK
допълнение
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
На 24.08.2018 г. в 17:07, VladimirK каза:

jetcost.com.au - bravofly свали цената на Варна - София (полет през следващата седмица) от 97 лева на 67 лева (54 AU$) с MasterCard Credit

Същата цена е и с други карти, а с MasterCard Debit намалява с още 1.88 AU$ 

bravofly_com.au_more_info_on_payment_method_fees.png.808cb639a7b20f00ba39005884a248d0.png

 

Това върви само, че картата е Diners. 5Евро отстъпка някъде или директно Bravofly.com.au

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
преди 1 минута , Силвия Мирчева каза:

Някой попадал ли е на добри цени за полети Варна-София тези дни? Навсякъде ми излизат между 50 и 60 евро за двете посоки.

Толкова са си стандартно по 25Евро - с хубавите сайтове спада с 10Евро на посока цената като се купят поотделно билетите.

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар

Взех по схемата на Кольо билет за 12 евро с тимер от Варна за София, официалната му цена беше 64лв.

Пробвах втори, но ми изписа, че няма да стане и да пробвам с друга карта.

Интересното е, че след като ми даде тази грешка, изведнъж билета от 12 евро стана 2 евро и показваше намаление с виза кредит от 20 евро, иначе е 10 евро. Нямах друга карта за проба, но ме съмнява да мине плащането.

 

След това взех още един за 22евро с виза дебит, тази цена я дава с всякакви карти, виза, мастер и пр, както и с Пейпал, което значи доста добро намаление и възможност да се купят повече билети.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
20 hours ago, Alexander said:

Взех по схемата на Кольо билет за 12 евро с тимер от Варна за София, официалната му цена беше 64лв.

Пробвах втори, но ми изписа, че няма да стане и да пробвам с друга карта.

Интересното е, че след като ми даде тази грешка, изведнъж билета от 12 евро стана 2 евро и показваше намаление с виза кредит от 20 евро, иначе е 10 евро. Нямах друга карта за проба, но ме съмнява да мине плащането.

 

След това взех още един за 22евро с виза дебит, тази цена я дава с всякакви карти, виза, мастер и пр, както и с Пейпал, което значи доста добро намаление и възможност да се купят повече билети.

На мен при използвана карта ми е пишело и отрицателна сума 🙂 - просто се бъгва и трябва да се почне отново.

Карта и email ги пази около  3 месеца, след което могат да се ползват наново, всъщност не съм сигурен, но наскоро ползвах повторно основния си мейл и мина с него,а съм го ползвал за същия сайт преди около 6 месеца.

Пиша от "коридора на летище Варна"  макар че на вратата пише Бизнес салон 😉 

IMG_20181018_152528.jpg

IMG_20181018_153048.jpg

IMG_20181018_153055.jpg

Връзка към коментар

В момента momondo.de -> billigflug.de сваля около 12€ София- Варна (двупосочно); еднопосочно сваля 9€. Плащане с Виза (вкарвам си номера на Виза Дебит и не променя цената).

ps Купих и билет. VISA Debit става, само да не е VPay.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 17 часа, aleksandrina каза:

В момента momondo.de -> billigflug.de сваля около 12€ София- Варна (двупосочно); еднопосочно сваля 9€. Плащане с Виза (вкарвам си номера на Виза Дебит и не променя цената).

ps Купих и билет. VISA Debit става, само да не е VPay.

Аз имам лош опит с тия, защото отказаха да ми издадат билет BiligFlug-a веднъж и се бавиха доста с това дали потвърждават или не.

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар

Мисля, че е добре да се цитират конкретни цени за билети, а не отстъпки, защото те не са показателни - отстъпка 12Е от кое ? от сайта на бгеър, от измислената цена на сайта на съответния търговец или от кое друго?

Аз билети по тази дестинация над 12 EUR  не съм купувал, и не смятам да го правя 🙂 

Връзка към коментар

Са, не са- това е отстъпката- 12€ от цената в сайта на БГ еър. Колко по- конкретно да е?! Днес цената е 50 лв, утре ще е 70, но отстъпката все си е 12€.

Радвам се, че пътувате на тези цени. Оподо не даваше хубави отстъпки (виждам, че последно него сте посочили тук преди няколко месеца), eDreams- използвала съм всички налични карти там, дори и с неизползвани не минава плащане. Ако имате други идеи (без плащне с VISA Entropay)- ще се радвам да споделите. 

Връзка към коментар
Just now, aleksandrina said:

Са, не са- това е отстъпката- 12€ от цената в сайта на БГ еър. Колко по- конкретно да е?! Днес цената е 50 лв, утре ще е 70, но отстъпката все си е 12€.

Радвам се, че пътувате на тези цени. Оподо не даваше хубави отстъпки (виждам, че последно него сте посочили тук преди няколко месеца), eDreams- използвала съм всички налични карти там, дори и с неизползвани не минава плащане. Ако имате други идеи (без плащне с VISA Entropay)- ще се радвам да споделите. 

E, нямам други идеи, особено след като Entropay продължава да си работи в случая с Opodo и Edreams. Какво против имате Entropay - прави се бързо, зареждате толкова, колкото за купуване на билет, през останалото време баланса е 0 и няма какво да му се случи 😉 

Връзка към коментар

Нищо против нямам. Но имам 3 вида Visa и 1 Mastercard. Имах и виртуална БГ Visa, но - станаха ми много. 🙂 

Бих си напрвила само и единствено, ако плащането минава повече от веднъж с нея. 

Иначе си губи смисъла за мен.

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар
6 minutes ago, aleksandrina said:

Нищо против нямам. Но имам 3 вида Visa и 1 Mastercard. Имах и виртуална БГ Visa, но - станаха ми много. 🙂 

Бих си напрвила само и единствено, ако плащането минава повече от веднъж с нея. 

Иначе си губи смисъла за мен.

Visa Entropay  са виртуални карти - правиш си карта, зареждаш я, плащаш, и после може да я изтриеш и така може да имаш до 5 активни карти, ако се верифицираш до 10 активни. Изтритите не се броят за активни .....

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

в момента не откривам никъде отстъпка за полет софия - варна 29.11 - 03.12. Като въведа номера на VISA entropay и jetcost и в edreams ми вдига цената. С debit/credit MC също не става. Някакви идеи?

Връзка към коментар
9 hours ago, damyang said:

в момента не откривам никъде отстъпка за полет софия - варна 29.11 - 03.12. Като въведа номера на VISA entropay и jetcost и в edreams ми вдига цената. С debit/credit MC също не става. Някакви идеи?

вчера купих общо 6 билета през opodo и edreams  с entropay за различни дати и нямах проблеми...

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.