Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

преди 9 минути , Ivko каза:

Това като те прехвърли на edreams.es нали така,че аз стигам до плащане и ми изкарва това:

 

 

59189B95-2E51-45BA-87E6-F7574C8F17AE.jpeg

За кои дати е търсенето. С какъв IP адрес.

Връзка към коментар
преди 5 минути , Ivko каза:

Ами това не е конкретно за полети София-Варна, но по тази схема на мен така ми дава

Случвало се е сайт при различни дестинации да дава отстъпка с различна карта.

Редактирано от Таньо
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Jetcost.pt -> edreams.pt преди малко ми продаде вътрешен полет на Bulgaria Air с €25 под цената на air.bg. Плащане с обикновена mastercard credit и минава многократно.

 

Най-вероятно излизат отстъпки и за други авиокомпании.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

@Цвете, благодарение на това, което сподели, купих и аз билет София - Варна за 11,98€ + 3,99€ (най- евтината екстра) през opodo.at с КК Visa.  🌺

 

Без нещо допълнително не искаше да приема плащане. Веднъж прие и на другия ден анулираха резервацията, защото не можели да си изтеглят пари...

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

През opodo.at (с немско IP) взех 2 еднопосочни за 22 EUR отиване и 16 EUR връщане (билета е 12, но не минаваше плащането докато не добавих застраховка някаква за 4 EUR?! Някой с подобен случай?). Цената в сайта на Тим Еър е 162 лв за двата полета. 

 

Плащането е с Visa Credit на ПИБ. 

Редактирано от VanIvanov
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
2 minutes ago, VanIvanov said:

През opodo.at взех 2 еднопосочни (с немско IP) за 22 EUR отиване и 16 EUR връщане (билета е 12, но не минаваше плащането докато не добавих застраховка някаква за 4 EUR?! Някой с подобен случай?). Цената в сайта на Тим Еър е 162 лв за двата полета. 

  

Плащането е с Visa Credit на ПИБ. 

Аз. Вечра писах в друга тема.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , aleksandrina каза:

Аз. Вечра писах в друга тема.

Да, видях го. Странно, не ми се беше случвало до момента, но 4 EUR е нищо в сравнение с намалението, което се получава от около 80-90 лв 😌

Връзка към коментар

В момента (SOF-VAR)  през https://www.jetcost.com.au  през https://www.opodo.com.au  излизат цени около 20 AUD, което е 24-25 лева.

Плащане с MC Debit,  не съм купувал още, че си уточнявам датите, за да кажа кои карти минават.

Същото с 1 AUD разлика може да се пробва по същата схема към edreams  - там не съм тествал с коя карта пуска ....

или за още 2-3 AUD през bravofly, ако някой купи да сподели кое минава 🙂 

 

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар
преди 1 час, aleksandrina каза:

Не разпознава дебитните МК. Май само на една банка ставаха. Наскоро писахме, но в някоя от другите теми. 

Мен ми излезе с МастерКард кредит и разпозна 4 от моите на Transferwise, Monese, Monzo и N26 това JetCost.com.au -  ама минава по веднъж само.

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Да споделя и аз нещо,може би ще бъде полезно на някой-opodo.es(директно достъпване) и австрийско IP дава добра отстъпка при търсене на еднопосочен билет SOF-BOJ конкретно за дата 24.8-за 2-ма човека цена от общо 18 евро(9 евро на човек).За други дати не съм търсил,тъй като ме интересува конкретно тази дата.Цената в сайта на Bulgaria Air e 126 лв.Плащането е с карта viabuy mastercard prepago,каквато за съжаление нямам и нямам идея от къде мога да си извадя такава.

Редактирано от ngalabov
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
11 minutes ago, ngalabov said:

Да споделя и аз нещо,може би ще бъде полезно на някой-opodo.es(директно достъпване) и австрийско IP дава добра отстъпка при търсене на еднопосочен билет SOF-BOJ конкретно за дата 24.8-за 2-ма човека цена от общо 18 евро(9 евро на човек).За други дати не съм търсил,тъй като ме интересува конкретно тази дата.Цената в сайта на Bulgaria Air e 126 лв.Плащането е с карта viabuy mastercard prepago,каквато за съжаление нямам и нямам идея от къде мога да си извадя такава.

https://www.viabuy.com/the-prepaid-mastercard-in-gold-or-black.html

 

Ако си извадиш, ще си може би първия, и ще може да споделиш впечатления 🙂 

1 minute ago, aleksandrina said:

Погледни в тази тема кои карти могат да бъдатразпознати като viabuy (последните няколко мнения, страничка- два отзад напред):

 

Доколкото знам в edreams и  opodo няма fake карта, която да се се разпознае като viabuy ...

Връзка към коментар
Преди 1 час, ngalabov каза:

Плащането е с карта viabuy mastercard prepago,каквато за съжаление нямам и нямам идея от къде мога да си извадя такава.

От тук https://www.viabuy.com/es/pricing.html

Таксата преди година беше 89 евро, а рестрикцията  - задължително еднократно ползване на 3 месеца.

Като се има предвид, че добрата цена понякога е за един, друг път за двама или повече пътници, че важи за една посока и т.н. картата се обезсмисля.

Няма член на форума, който е споделил, че я притежава.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 hour ago, georgebg said:

Доколкото знам в edreams и  opodo няма fake карта, която да се се разпознае като viabuy ..

Напротив - явно има и то в темата, към която пуснах препратка:

19 hours ago, Jorro said:

Да се похваля най-накрая пробих системата !!!! 😄

 

Купих билетите през jetcost.cl за 1 човек и viajar.com за 2-ма .

Равносметката :

Купен билет за 1 човек  София-Амстердам и Амстердам София по отделно през jetcost.cl-edreams = 75.95 eвро общо при цена 105 euro  в сайта на Transavia.  Платени с visa debit на ДСК.  

 Купени билети за 2-ма по същия маршрут отново поотделно в една посока за 2-ма човека наведнъж през viajar.com - общо 146,05 или 73,023 евро на човек отново при  цена 105 евро на сайта.

Общо спестени: 93 евро за 3-ма човека ( 31 евро на човек) . 

Интересен факт: карта marstercard debit на Общинска банка я разпозна като Mastercard Viabuy

Мина 2 пъти през 10 м .Потвърждения получих почти незабавно включително и такива от transavia за резервациите през edreams 

Връзка към коментар
преди 25 минути , Таньо каза:

От тук https://www.viabuy.com/es/pricing.html

Таксата преди година беше 89 евро, а рестрикцията  - задължително еднократно ползване на 3 месеца.

Като се има предвид, че добрата цена понякога е за един, друг път за двама или повече пътници, че важи за една посока и т.н. картата се обезсмисля.

Няма член на форума, който е споделил, че я притежава.

Абсолютно имаш право 🙂

Връзка към коментар
4 hours ago, aleksandrina said:

Напротив - явно има и то в темата, към която пуснах препратка:

За съжаление в този сайт не може да излъжеш системата с нито една от тези карти , които сме описали там.... всички се разпознават като обикновена мастъркард дебит там.

Връзка към коментар

Някой с актуални впечатления?
edreams.es дава 50% ефективно с Mastercard viabuy

Edit: jetcost.pt -> edreams.pt дава намаление на билет между 15-25лв.
Картата е Visa Credit и минава многократно, както @Георги Матеев беше споменал в по-горен пост.
 

Редактирано от Vanko
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.