Прескочи до съдържание

дневник Магеланци в Бари през февруари


Mary

Препоръчани мнения

Безславно беше свален от самолета! :P

Малко трудно се сетих как го вмъкна в нашата прекрасна компания. :lol:

 

Тоест, ще пътувате в самолет с празни седалки от 1 до 12? :O

Връзка към мнение

Кой ще ви изпраща? И в колко часа?

 

Е, то е ясно, кой! Представители на туристическата агенция...

Поне три часа преди полет. Тогава ще бъдат раздадени и ваучерите за храна...

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Ох, ще загина... 

 

А питаш ли ги представителите на туристическата агенция какво им е с толкова много женоря в залата за изпращане?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

 

Отправям процедурно предложение: да се запасим с по 2-3 патрончета на човек за допълнително вдигане на градусите на самолета :)

 

Приема се!!!

Няма да идвам, но предложението ми хареса :drinks:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сладурско време ви пожелавам с още по-сладурски изживявания :)

 

Ако има някой, който ще ползва автобус в неделя от Бари до Матера, малко полезна инфо - най-бързият и лесен начин за закупуване на билет, е от автоматите на станция "Ferrovie Nord Barese" на Piazza Aldo Morro, която е разположена отляво на Bari Centrale. Във фоайето обикновено има две девойки, които са много отзивчиви и ще отговорят на всичките ви въпроси. Влаковете в неделя са много разредени (http://ferrovieappulolucane.it/ricerca-corse) и препоръчвам предварителна проверка на разписанието и закупуване на билети, за да се избегне излишна суматоха в последния момент. И при перфектна подготовка не липсват изненади в Италия ;)  

 

Спирката на автобуса е след жп линиите на улица Giuseppe Capruzzi, дори ми се стори, че е последната в редицата с табели. На самата табела не пише Матера, а със ситни букви е изписано Ferrovie Appulo Lucane. Същата спирка се ползва и от градски автобуси с номера 11 и 11а (не съм сигурна за буквата), които са изписани с големи цифри на табелата  :)

 

Прилагам снимка на спирката.

 

post-310-0-40821900-1455790981_thumb.png

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Относно знамето: 

 

От който си избереш. :)

Можеш да кажеш логистично къде ти е удобно и така да преценим.

 

Мери, живея в Мусагеница, но ми е удобно да се срещна с някой за размяна на знамето по центъра или по източните квартали. Пратете ми някакъв контакт на лично съобщение и ще се разберем

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А питаш ли ги представителите на туристическата агенция какво им е с толкова много женоря в залата за изпращане?

Ти мани, ами, да не вземат да се уплашат от всичката тая дандания и да отложат полета:)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И от мен пожелания за  приятно изкарване на цялата магеланска компания и приятни емоции. А и очаквам снимки , тъй като знам че има поне един добър фотограф сред пътешестващите по италианските земи :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Айде приятно пътуване на групата и хубаво да си изкарате разходката!  :) 

P.S. Към мъжете от екипа: да вардите момичетата, че тия италианци на юг са много нахални  :rolleyes:

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Айде приятно пътуване на групата и хубаво да си изкарате разходката! :)

 

P.S. Към мъжете от екипа: да вардите момичетата, че тия италианци на юг са много нахални :rolleyes:

Сус бе! Някои може и да искаме. Женените не се броят... хах... Благодарим!!!

Връзка към мнение

P.S. Към мъжете от екипа: да вардите момичетата, че тия италианци на юг са много нахални  :rolleyes:

 

Фичо, ще развалиш работата  ;)  :P

То на юг жените са нахалните...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.