Прескочи до съдържание

Здравейте, приятели!


Препоръчани мнения

Здравейте, скъпи пътешественици и последователи по душа!

Казвам се Венелина и съм от Плевен! Обожавам да пътувам! Обичам вкусната храна, разходки сред природата, книгите и ...футбол 🙂 

В този форум съм благодарение на мой колега. Вярвам, че ще намеря много полезни съвети тук. ❤️ 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Привет на всички!

Теодор се казвам, на 45 (почти 46) съм и попаднах на форума благодарение на Тони (не зная ник-а му тук) и неговите пътеписи, които споделя с нас в един друг форум. Занимавам се със счетоводство, данъци и други подобни неприятни за някои неща, но и в тзи област има много, много неща за изледване (въобще не се смейте 🙂 ). Пътувам много, най-вече пред телевизора и мислите си. Може би ще поправя тази грешка, че и детето поотрасна вече и става за ходене. Първо в България, после навън. А ако не успея в този живот, ще има и други инкарнации 🙂 
Е, това е за сега. 

  • Харесвам 16
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте Магеланци , казвам се Огнян на 43съм , обичам да пътувам и да пътешествам 

...обиколил съм доста места из Европа и разбирам колко още красиви места ме очакват 

...харесвам да съчетавам природни красоти  с интересни забележителности и известни гради 

...любимо място - остров Сан Мигел ( Азори ) 

  • Харесвам 16
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, Магеланци!

Открих ви преди две години, четейки Самурайка, но не посмях да се регистрирам. По време на карантината бяхте светлият лъч, компенсиращ пропуснатите пътувания. Обичам пътешествията и се надявам да бъда полезна тук.

  • Харесвам 16
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,казвам се Любомира. На 22 години почти 23 🙈 студентка съм и вмомента съм 3 та година на бригада в САЩ! До сега съм била в няколко града е Америка. Лас вегас,Лос Анджелис,Сан Франциско,Вашингтон,Ню Йорк и на Ниагарските водопади както и Гранд Каньона. В Европа съм била в Прага,Бърно от Чешките красоти(това е любимата ми европейска държава) Германия - Франкфурт,Кьолн,Дюселдорф,Дортмонд. Във Франция в Страсбург . В Лондон,Барселона и Виена. Това са моите дестинации, ще се радвам да се опознаем и обменяме опит(колкото и да е малък моят). Предстои ми пътуване септември даже пуснах темичка във форума,а може би не трябва ,а първо трябваше да разгледам всичко,но ще се науча! Приятно ми е 🤩

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте, казвам се Мими. На 25 години съм. Имам доста опит в пътуването по Европа и Кавказ:) Сега искам да разширявам географията на други континенти

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
Професия пътешественик

Здравейте,

Казвам се Иван, на 35 години съм и много обичам да пътувам. В свободното си време обичам да пиша за пътуванията ми в  блогът Професия пътешественик

Много обичам да пътувам и мечтата ми е да стъпя на всички континенти! До сега съм успял да посетя 4 и съм близо до мечтаната цел 🙂 Радвам се, когато съм разказвал на познатите ми къде съм бил и още най-много се радвам, когато те са били на някое място, където съм бил и те са се вдъхновили от мен да отидат там и видя снимка на познато място!

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към мнение

Добре дошъл, Ваньо. Радвам се да те видя тук. Сигурна съм, че както ще научиш много от форума и хората, които го правят източник на безценна информация, така и ти ще допринесеш с опита и преживяванията си.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, мили пътуващи хора! 🙂 Аз съм Милко и от скоро съм регистриран във форума. Обожавам да пътувам - вероятно както и при много от вас, в последните няколко години голяма част от моите приходи отиваха за самолетни билети, застраховки, гориво, настаняване и др. 🙂 Нямам спестявания, но пък имам доста спомени - и смятам да продължа с тази инвестиция. 

С радост преоткрих сайта (само бях чувал преди години) и успях да прочета редица интересни и полезни постове в последните дни - за което благодаря искрено!

С пожелания за здраве - и много нови впечатления за всички нас в най-скоро време,

Милко.

  • Харесвам 17
  • Браво 1
Връзка към мнение

Здравейте, пътешественици! 
Обожавам да пътувам - с автомобил, самолет, кораб. Обожавам и пешеходния туризъм. Страстта за пътешествия не признава сезоните. Важното е да усещаш полъха на вятъра и аромата на приключения.
Надявам се да намеря повече хора от моята кръвна група тук 🙂
Поздравче от зимното море и изглед към Яйлата (от 19.12.2020)

IMG_20201219_113501.jpg

  • Харесвам 14
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте приятели! Честита Нова Година, бъдете здрави и ви пожелавам повече пътешествия!  

Много обичам да пътувам и да организирам сама програмата. Много пъти съм намирала ценни съвети тук. Посетила съм Шри Ланка, Виетнам, Камбоджа, Мексико, Перу, Мадагаскар, Сейшели, Египет, Израел, Малта и разбира се съседните  ни страни и половин Европа. Имам планове и интерес към Азия и Африка. Дано всичко се оправи скоро и осъществяваме плановете си безпроблемно.

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Честита нова година, пътешественици! 

 

Казвам се Христо и едва ли ще е изненада, ако напиша, че обожавам пътуванията и приключенията. От скоро попаднах на форума и виждам, че това е едно доста приятно място, където намирам съмишленици и вдъхновение. Чета темите от известно време и смятам форумът за много полезен, вдъхновяващ и пълен с положително настроени и готини хора. Благодаря на всички за приноса, за идеите и съветите в него. Надявам се и аз да допринасям от време на време с нещо полезно. 

 

Желая на всички много здраве, множество нови дестинации и сбъднати мечти през новата година! 😀

  • Харесвам 17
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте, 

Казвам се Ваня и съм на 36 години. Обичам пътешествията и красотата на природата. Засега съм обикаляла само България и част от Европа. Но скоро планирам да опозная и Малдивите. Всъщност четейки пътеписи за там попаднах на този страхотен сайт. Пожелавам ви много хубави емоции и невероятни приключения!!!

  • Харесвам 12
Връзка към мнение
преди 3 минути , Ваня Вълкова каза:

Здравейте, 

Казвам се Ваня и съм на 36 години. Обичам пътешествията и красотата на природата. Засега съм обикаляла само България и част от Европа. Но скоро планирам да опозная и Малдивите. Всъщност четейки пътеписи за там попаднах на този страхотен сайт. Пожелавам ви много хубави емоции и невероятни приключения!!!

Добре дошла!
Пожелавам ти едни скорошни и приятни Малдиви:)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 2 часа, Ваня Вълкова каза:

Здравейте, 

Казвам се Ваня и съм на 36 години. Обичам пътешествията и красотата на природата. Засега съм обикаляла само България и част от Европа. Но скоро планирам да опозная и Малдивите. Всъщност четейки пътеписи за там попаднах на този страхотен сайт. Пожелавам ви много хубави емоции и невероятни приключения!!!

Добре дошла! 

Дори сега има добри цени за Малдивите с flydubai 🙂 ето тук.

И аз ти пожелавам едни скорошни Малдиви и не само тях.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря много за информацията. В Qatar airways също има подобни цени за някои дати. Засега не мога да пиша лични съобщения. Дали някой има мейла на Ametist ot сайта? Благодаря предварително.

Връзка към мнение
Преди 1 час, Ваня Вълкова каза:

Благодаря много за информацията. В Qatar airways също има подобни цени за някои дати. Засега не мога да пиша лични съобщения. Дали някой има мейла на Ametist ot сайта? Благодаря предварително.

Задавайте въпросите си в темите за Малдивите.

Ще има кой да отговори на въпросите ви.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, казвам се Рени. Посетила съм Виена, Истанбул, Будапеща, Милано и Букурещ, но с туристически агенции. Иска ми се следващите ми пътувания да бъде самостоятелно организирани и да имам свободата да видя това, което ми харесва, не само основните забележителности. Благодаря на всички Магеланци, които споделят пътуванията си и дават напътствия. Надявам се скоро и аз да имам възможност да споделя приключенията си тук.

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Здравейте, Магеланци!

 

Аз съм Митко и съм на 33, живея в София. Обожавам да пътувам, навсякъде, при всяка възможност, със всякакъв транспорт. 

Смятам че пътешествия в наши дни ще са адски трудни без съществуване на този форум и за това съм тук. 

Следя форума вече от известно време и искам да благодаря всички пътешественици! Най-вече, че не съм изперкал. 🤪

Човек лесно може да се побърка с тези червени, зелени, сиви списъци, тестове, ваксини, паспорти, какво ли още не. 

 

Засега моите пътувания са основно из Европа и държави от ОНД, и вероятно ще бъдат такива за още година-две, но със сигурност бих искал да разширя географията. 

От любимите дестинации - Испания и Италия към момента. (трябваше да има и Исландия в списъка, но се провали два пъти)

 

Искренно се надявам, че ще бъда и аз полезен с нещо в този форум 🙂

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
преди 36 минути , Zencheg каза:

Здравейте, Магеланци!

 

Аз съм Митко и съм на 33, живея в София. Обожавам да пътувам, навсякъде, при всяка възможност, със всякакъв транспорт. 

Смятам че пътешествия в наши дни ще са адски трудни без съществуване на този форум и за това съм тук. 

Следя форума вече от известно време и искам да благодаря всички пътешественици! Най-вече, че не съм изперкал. 🤪

Човек лесно може да се побърка с тези червени, зелени, сиви списъци, тестове, ваксини, паспорти, какво ли още не. 

 

Засега моите пътувания са основно из Европа и държави от ОНД, и вероятно ще бъдат такива за още година-две, но със сигурност бих искал да разширя географията. 

От любимите дестинации - Испания и Италия към момента. (трябваше да има и Исландия в списъка, но се провали два пъти)

 

Искренно се надявам, че ще бъда и аз полезен с нещо в този форум 🙂

Здравей и добре дошъл!:give_rose:

Разбира се, че ще си полезен, щом го искаш!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, магеланци! Аз съм Кристиян Десев и съм на 13 години от град Севлиево 🙂. Уча английски и френски език, а догодина започвам и немски. Обожавам да пътувам и да пиша пътеписи! Намирам сайта за изключително полезен и интересен, и благодаря на всички, които споделят пътешествията си! 

Най-любимите ми посетени страни са Великобритания и Франция. Имам огромен интерес към Италия, Алпите, Балканите, Източна Европа и Кавказ 🙂.

  • Харесвам 10
  • Браво 10
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте всички!Подвизавам се из форума като И.Иванов на 37 години от Пловдив.Попаднах тук търсейки инфо от гугъл,поразчетох се и реших да се запиша във форумните редици.Моят опит в пътуванията е доста скромен,но в момента го обогатявам с красотите на родината.Това,което правя задължително,когато пътувам,е да снимам пейзажи.Щракам и хора,но не ми е любимо занимание - предпочитам дърво,скала,водопад,мост и т.н.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
Илия Чавдаров

Здравейте пътешественици! Аз се казвам Илия и скоро започнах да обикалям по Шотландия, и да правя клипове в Ютуб. Каналът ми е iliachavdarov.  🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте! Аз съм Ани от Плевен. Четях форума без профил преди време по повод пътувания и съм намирала много полезна информация, за което много благодаря. С моето семейство сме почитатели на круизите. Сама организирам всичко около тях - придвижване до началния порт, нощувки, трансфери, обиколки. Пътуването ми е страст!  Посетихме с круиз Гръцки о-ви, Генуа, Барселона, Валенсия, Палермо, Месина, Неапол, Саутхемптън, Ротердам, Брюж, о-в Гърнси, Марсилия, Аячо, Дубай, Абу Даби и Мускат. А без круиз ходихме в Лондон, Прага, Будапеща, Виена, Милано, Дубровник, Будва и Котор, Охрид, Солун, Букурещ, Истанбул. Сега на дневен ред са Канарски острови. Надявам се да намеря много полезна информация тук, а аз съм готова да споделя, ако някой има въпроси за посетените от нас места.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.