Прескочи до съдържание

Здравейте, приятели!


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, аз съм Милко и току що се регистрирах при вас. Доста четох четох през последните дни и дойде време и аз да се включа. С дългогодишната ми приятелка(отскоро съпруга) и двете ни деца обожаваме да пътуваме и го правим през всяка свободна минута... Досега го правихме основно в България и Европа, но вече назрява моментът за следващите ни цели - Югоизточна Азия, Африка и Южна Америка. Вероятно в този ред. А сега ще ви налазим по темите, защото искаме да вземем най-добрите идеи за точно нашия тип преживяване.  

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

Казвам се Марияна, живея в Бургас и като всички тук много обичам да пътувам. От няколко години организирам редовно пътувания за мен и моите приятели в различни европейски държави, ползвайки ценна информация и от този форум, но до момента не съм се решавала да се регистрирам и включвам в дискусиите. Тъй като имам вече натрупан известен опит в пътувания се надявам, че ще има и аз какво да споделя по различните теми.

 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Здравейте!

Аз съм Калина, а всички вие сте моето вдъхновение от дълго време!

Надявам се да намеря топло местенце тук и желая на всички успешни и цветни пътешествия.

 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Здравейте, казвам се Боряна. Живеем със съпругът ми в Германия и обичаме в почивните дни да пътуваме. Регистрирах се тук, за да следя за интересни дестинации.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте и от мен!

Попадала съм и преди на този форум, но не знам защо не съм се регистрирала, но ето сега поправих грешката си. Подготвям план за поредното посещение на Истанбул, но се надявам в близко време и на други дестинации.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте ,

чета Ви с удоволствие от дълго време ,едва сега се регистрирах .Казвам се Ивана и моята страст за пътуванията .Много съвети съм следвала ,надявам се и за напред да се възползвам,Живи и здрави бъдете.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравейте 🙂

Казвам се Мария и много обичам пътуванията. Все още не мога да реша кое повече: самото пътуване или негово планиране. От 3-4 години посещавам със семейството си Гърция, а това лято част от сърцето ми остана на остров Крит...

Надявам се да намеря вдъхновение за нови дестинации, а също така и да помогна с каквото мога.

Благодаря за гостоприемството.

 

Редактирано от Mimok
правописна грешка
  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте на всички, казвам се Александър и съм може последния регистрирал се член на форума. Ще се радвам да можем да си бъдем полезни. За съжаление, не мога да се похваля с посетени много държави и места за сега, но се старая да ги увеличавам. Поздрави на всички ! 🙂 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 2 минути , Carlito каза:

и съм може последния регистрирал се член на форума

Е, надявам се да не си последния 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте,казвам се Боян на 26 и случайно попаднах на форума докато проучвах информация за кредитната карта на ДСК WIZZ.

Като се поразчетох и видях/усетих каква е атмосферата тук се оказа че ще се позадържа 😄 

В моя кръг не познавам много хора отдадени в търсенето на билети и организирането на интересни пътешествия, така че е много хубаво че тук виждам и други като мен

От мен предстои обиколка на Исландия(надявам се с каравана) и надявам се най-скоро трек до Еверест.

Поздрави на всички и много безаварийни пътувания

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
преди 3 часа, SpeeDemoN5 каза:

надявам се най-скоро трек до Еверест

Добре дошъл! А ако разкажеш после и за трека ще е супер!

 

За Исландия има толкова много изписано, че ще почерпиш огромен опит тук.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Здравейте, и аз се регистрирах едва вчера, след като 2-3 години  винаги чета инфо за града, където ще ходя. Така например през август ходих отново до Виена с мъжа и дъщеря ми и прочетох под лупа всички писания за там - бяха ми много полезни, а и си записах доста посетени от хората места и заведения, които и аз посетих и хапнах. Иначе традицията да пътувам в чужбина започна през март 2010 когато получих първия си самолетен билет подарък пак до Виена.Засега обикаляме за по 3-4 дни само Европейските столици и пробвахме морета в Сицилия, Кипър и Ланзероте, но се надявам да се осмеля на по-разчупени и екзотични дестинации.

Най- скорошното бягство - Копенхаген ноември 2019  --- всичко е хюга...

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Здравейте, щастливи пътешественици!

Радвам се, че се присъединих към вашата неуморна дружина! (До сега само четях и се забавлявах)

Обичам да пътувам с приятели и семейството, а подготовката на приключенията, само удължава удоволствието 🙂 (мечтая, сънувам)

В момента планирам Коледа в Лондон и вашите идеи и съвети ми бяха много полезни! 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 минута , Ели Попова каза:

В момента планирам Коледа в Лондон и вашите идеи и съвети ми бяха много полезни! 

Добре дошла!  🙂 Отвори тема и ще помагаме. Само една подсказка: на 25 декември НИКАКЪВ транспорт не работи, така че трябва да се планира добре 🙂

Връзка към мнение

Абсолютно никакъв транспорт ли? Това е много важна информация, Благодаря!

Като новобранец тук, ще трябва малко да почета, какво е писано, да се ориентирам в обстановката и правилата и ще пусна тема. Прочетох, че така ще е по-лесно и ясно!

Връзка към мнение
Пътуващо предизвикателств

Здравейте! Казвам се Пепи и обичам да пътешествам от дете. Въпреки,че не съм участвала в подобни форуми и пр. ,един пътепис от магеланец ме впечатли и насочи тук.Да хубаво е да има местенце,където да има хора ,които споделят,обсъждат

,помагат си и пътешестват.За едно от пътуванията си до Италия много ми помогна видео на семейство-магеланци и пр. Желая на всички здраве и благоденствие!

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Здравейте, мегаланци! 

Казвам се Теодор на 26 години от град София. Както повечето от вас и аз съм от хората, които обичат да пътуват и да опознават нови места. Освен пътуванията се интересувам  и от пътническата авиация и в частност развитието на летищата в България. Във форума попаднах преди няколко месеца, докато търсех информация за летище Пловдив и за полетите между София и Варна. Много ми допадна,че в този форум има изобилие от информация относно различни авиокомпании, промоции и начини за намаляване на цените на самолетни билети.

Поздрави на всички! 😎

 

 

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Здравейте и от мен!

Казвам се Георги, на 31 години от София. Отдавна чета и следя вашия форум, но едва днес реших да си направя регистрация. И аз като всички вас обичам да пътувам много и да опознавам нови места. Засега съм бил само в Европа, но скоро се надявам да изляза и извън нея 🙂 Форумът ми е бил доста полезен и се надявам и аз да мога да помагам, където мога.

Поздрави и хубава вечер! 🙂

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Здравейте и от мен. Казвам се Дарина, на 36 години-от гр. Бургас. От няколко години започнахме сами да си организираме пътешествията. Определено обожавам да чета и да се ровя за информация за набелзаната ни дестинация..За сега сме ходили предимно в Европа. Като по далечна дестинация - тази година посетихме Дубай и това беше причината да попадна на този прекрасен блог с невероятни и позитивни пътешественици. Разбира се мечта ми е Тайланд, Сингапур, Бали и всякакви далечни и екзотични дестинации.. За сега пречка ни е финансовата страна, но когато човек се стреми към нещо в даден момент то се случва.. Хубав ден на всички.. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте! От около година чета интересните теми във форума, но последните дни май се позадържам повечко. 😉 Темата за коледните подаръци, които си разменяте е толкова позитивна и винаги ме усмихва. Прекрасно е чувството да дариш и да получиш подарък от непознат човек и в същото време с толкова близки интереси. Надявам се да имам възможност да се включа догодина в тази магия.

С част от вас ще се запознаем, надяваме се, на кораба Копенхаген-Осло на 24-25 май 2020. Успях благодарение на прекрасните обяснения да закупя и аз билети за двама възрастни и две деца.

Все още не мога да се ориентирам как да търся по-стари теми, но сега като имам регистрация се надявам и това схвана. Не мога да намеря една тема на Alexandrico за Ница.

А имам вече и едно питане! Искам да купя билети на wizz air за родителите ми и голямата ми дъщеря до Memmingen. Само аз имам дискаунт карта. Не си заслужава да взимам карта на някой от родителите ми, защото ще пътуват с wizz само в едната посока. По-изгодно ми излиза да купя 4 билета /вкл. и за мен и да не го ползвам моя/ отколкото да купя 3 на стандартна цена. Някой правил ли е така? Да си купи билет, но после да не се чекира и да не го ползва и това създава ли някакви неудобства за останалите пътници?

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 1 час, cvete* каза:

Не мога да намеря една тема на Alexandrico за Ница.

Тази ли?

 

преди 1 час, cvete* каза:

Някой правил ли е така? Да си купи билет, но после да не се чекира и да не го ползва и това създава ли някакви неудобства за останалите пътници?

Няма проблем да го направите. Никакви неудобства не създава.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте,

казвам се Силвия. На 31 години. Открих форума търсейки иинформация за Бергамо. Хареса ми отзивчивостта и атмосферата тук. Самата идея и организация на форума ме впечатли . Естествено щом съм тук  съм любител на пътешествията. Надявам се макар и не съвсем опитна, да бъда от полза.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Здравейте пътешественици,

Казвам се Любомир, на 54 съм, от София. Попаднах преди време на форума търсейки информация за Тенерифе и останах приятно изненадан от духа и уважението което цари тук. И страшно многото информация от първо лице, която ми помогна за едно прекрасно пътуване до Канарските острови 🙂

Поздрави и щастлива година с много нови пътешествия!

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.