Прескочи до съдържание

Здравейте, приятели!


Препоръчани мнения

Здравейте! Казвам се Нели и обичам да пътувам! Надявам се да обиколя различни места по света! Започвам с по близки дестинации. Сега се подготвям за няколко дни в Рим. Тук съм, за да събирам полезна информация и ако мога и аз да съм полезна на някой :) 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 9 часа, Solar каза:

Здравейте! Казвам се Нели и обичам да пътувам! Надявам се да обиколя различни места по света! Започвам с по близки дестинации. Сега се подготвям за няколко дни в Рим. Тук съм, за да събирам полезна информация и ако мога и аз да съм полезна на някой :) 

Добре дошла на най-хубавото място:)!  Кога са датите ти в Рим? Аз съм в средата на март.

Връзка към мнение

Здравейте и от мен. Аз съм Сабрина от София и зависи ли от мен ще пътувам постоянно и до всяка точка на света. Това ми желание за няколко години бе подтискано заради защитата на дисертационния ми труд. Но сега е на дневен ред и се надявам заедно да споделяме всички прекрасни моменти. 

 

Благодаря, че сте тук. 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Здравейте, аз съм Гери. Следя активността във форума от известно време и реших най-накрая да се регистрирам. Както всички тук и аз обичам да пътувам. Към момента имам 22 посетени държави. Предстои ми пътуване в Азия за един месец. Ще посетя Китай, Филипините, Камбоджа и Тайланд. Ще се радвам да се засека с някой от форума. Основно следя темите за ниски цени на самолетните билети и полезните съвети за различните страни. Поздрави и лек път на всички! :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Здравейте приятели, :)казвам се Златка и съм от Стара Загора. Обичам да пътувам, както аз така и цялото ми семейство състоящо се от съпруг и две деца. Понеже децата вече влизат в графа възрастни и бюджета за пътешествията се увеличи, се включвам  тук с вярата и надеждата, че и сами/без ТА/ ще можем да попътуваме. Вашата взаимопомощ е безценна и  след като няколко дни четох форума ви/почти денонощно/ се престраших да се регистрирам. Благодаря ви че ви има.  

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Здравейте! 
Радвам се, че попаднах на форума Магеланци, атмосферата е много приятна и добронамерена. Обичам да пътувам, но не съм имала възможност да го правя достатъчно честно или достатъчно далеч. Предстои ми пътуване до Лондон за първи път следващия уикенд (St Patrick's Day) и тъй като не съм летяла с нискотарифна компания досега, форумът ми беше полезен с информация за Wizz Air. Надявам се да ми бъде полезен и занапред и да мога и аз някой ден да раздавам съвети като вас, опитните магеланци.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Здравейте ! Открих този прекрасен сайт и съм много щастлива. Обожавам пътешествията и пътешествениците. Любознателна съм към всякакви непознати дестинации, екзотика и чужди култури. Чета с удоволствие пътеписи и разкази, мнения и препоръки от всеки по-опитен магеланец, за пътя, който е извървял по чуждите земи .Току-що се регистрирах, след като вчера съвсем случайно попаднах на сайта. Съжалявам, че ви откривам едва сега, но се надявам да наваксам пропуснатото. Живея едновременно в България и Германия, и често пътувам по оста. От Германия съм имала много успешни и финансово изгодни пътешествия, като например цял месец на остров Пукет, цял месец в Южна Италия, цял месец на остров Крит. Обичам дългите престои, за да се усети истинската атмосфера на мястото. Интересувам се не толкова от история, колкото от бита и културата на местните, от географските предимства на мястото. Единствената ми слабост са картинните галерии, рядко някои музеи от рода на Ермитажа и Лувъра, Орсе...Влюбена съм в Латинска Америка, Карибите. Азия определено не е моята посока. Може би само Сингапур и Малдиви, бих искала да посетя там. Събирам кураж, и най-вече пари, за круиз. Истински круиз. По възможност из Карибския регион, островната група на Малките Антили, а ако е и трансатлантически, още по-добре. Имам проблеми с вестибуларния апарат и това основно ме е спирало до момента. Повече бих искала да науча от вас. Радвам се, че попаднах сред общност от истински пътешественици. Да не забравяме, че: "Човекът е човек, когато е на път"...както мъдро е констатирал един наш поет. И макар да не е вложил буквалният смисъл в това си прозрение, в случая е самата истина. Не случайно съм го виждала да виси и по нашите гари...:)

Редактирано от Либерта
  • Харесвам 13
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, казвам се Кремена и ви чета от миналата година, когато с три приятелки спонтанно купихме самолетни билети за Лондон. Много ми помогнахте да планирам и оптимизирам всичко за един кратък престой. От тогава си поставихме за цел поне една дестинация на година. Тази година Април ни предстои Рим :) и отново съм тук и чета. 

 

Благодаря от сърце на всички, които споделят опита и впечатленията си!

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Здравейте, казвам се Анжела и съм от София. Попаднах на форума случайно, търсейки информация за Египет. Направи ми силно впечатление, колко много информация може да получи човек тук и колко са добронамерени и готови да си помагат  с каквото могат  магеланците. Това ме накара и аз да стана част от вас, за което много се радвам. Април месец ми предстои круиз по Нил, след което ще се радвам да споделя впечатленията си с вас.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Здравейте , казвам се Надя . Признавам си че от няколко години чета написаното тук с огромен интерес . И макар че нямах регистрация , получената информация от тук много ми е помагала при моите пътувания . На 01.01 заминавам за Сейшели , видях много любопитна  и подробна  информация  ( за която благодаря на Oshko , mitkobiker  и malDivka ) , за което благодаря на всички които споделят своите интересни пътувания , емоции и преживявания свързани с тях :) 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Здравейте, казвам се Огнян и попаднах тук, като търсех пътеписи за Аржентина, Чили и Уругвай, които ще посетя следващата година :)

Ще се радвам ако някой ме насочи относо възможностите за посещение на водопадите Игуасу от Аржентинското страна. Намерил съм си нужните полети, само не знам как да стигна от летището Cataratas del Iguazú (IGR) до самия парк 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте! Живеем в Куала Лумпур от две години, а преди това бяхме близо 4 години в Колумбия. Използвала съм магелаци много при организиране на нашите пътувания. Сега ще имам нужда от малко съвети за предстоящо пътуване до Япония, а и бих могла да съм в помощ на пътуващите към Малайзия и Колумбия и съответните региони и затова се регистрирах. Надявам се взаимно да си помагаме с другите магеланци! :)

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , DaBo каза:

Здравейте! Живеем в Куала Лумпур от две години, а преди това бяхме близо 4 години в Колумбия. Използвала съм магелаци много при организиране на нашите пътувания. Сега ще имам нужда от малко съвети за предстоящо пътуване до Япония, а и бих могла да съм в помощ на пътуващите към Малайзия и Колумбия и съответните региони и затова се регистрирах. Надявам се взаимно да си помагаме с другите магеланци! :)

Ихааа КЛ! Прекрасно място за всеки пътешественик. Завиждам.

А за Япония - питай смело!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте!

Какзвам се Светла и съм от София. Обожавам да пътувам и го правя във всеки удобен момент заедно със семейството ми. Предпочитам сама да организирам пътешествията си. Лятото почиваме на къмпинг. Последните няколко пътувания бяха Рим, Барселона и Будапеща. Сега съвсем скоро ни предстои Охрид и Атина.

Форумът е прекрасно място с много полезна информация! Благодаря, че ви има, Магеланци!

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Здравейте!

Казвам се Христо и попаднах на форума при подготвянето ми за следващото ми пътуване, което ще е в Израел в началото на май. Изчетох много полезна и интересна информация, благодаря ви на всички!

 

Много обичам да пътувам и го правя във всеки възможен момент. Предпочитам да не съм в организирано група, а всичко да е самостоятелно планирано и организирано из местата, които посещавам. За момента определени държави в Европа са ме превличали и съм посещавал тях, като в някой съм се връщал многократно, затова посетените страни не са много за момента, но смятам да се поправя. :)

 

Надявам се заедно да обменяме опит и да споделяме преживявания, а по-опитните от вас да помагат в планирането на дестинации, в които ние по-младите Магеланци тепърва ще опознаваме.

 

Желая на всички здраве и много пътешествия! :P 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте! Казвам се Виолета! Чета форума от самото му начало. За съжаление, по една или друга причина, до скоро нямахме възможност да пътуваме и можехме единствено да се наслаждаваме на прекрасните истории, описани тук. В последната година, форумът много ни помогна при организиране на някои пътувания и набелязване на нови. За което сме много благодарни. Пожелавам прекрасни пътешествия и чудесни спомени на всички!

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Привет!

Аз съм Инна и съм любител пътешественик! Обожавам да пътувам, да съзерцавам красотата и да се наслаждавам на добрата компания.

Благодаря на всички ви, почерпила съм доста информация от форума и се надявам и аз да успея да съм полезна...

Пътувайте и бъдете щастливи! :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте . И аз и жена ми обичаме и пътуваме много. Имам въпрос около доплащане на резервация в  Гърция и това ме накара да се поровя в нета Радвам се че открих сайта в който намирам много информация.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте и от мен. Казвам се Дарина и живея във Варна. 🙂 Не съм пътувала много, но се надявам да поправя тази грешка. 😛 От скоро съм семейна и покрай този повод искаме да си направим нещо като меден месец на Малдивите, та така намерих и сайта - докато търся информация. Скоро ще се пристраша да питам из форума, но ми трябва още малко време, било то за смелост, или за да се ориентирам какво трябва точно да питам. 😄 

Много ми хареса личното отношение на всеки един към друг човек. Не съм срещала подобна група до сега. Много сте готини всички, надявам се да ми помогнете, тъй като съм все още много "зелено бобче" 😄 

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 23 минути , bratowanowa каза:

Здравейте и от мен. Казвам се Дарина и живея във Варна. 🙂 Не съм пътувала много, но се надявам да поправя тази грешка. 😛 От скоро съм семейна и покрай този повод искаме да си направим нещо като меден месец на Малдивите, та така намерих и сайта - докато търся информация. Скоро ще се пристраша да питам из форума, но ми трябва още малко време, било то за смелост, или за да се ориентирам какво трябва точно да питам. 😄 

Много ми хареса личното отношение на всеки един към друг човек. Не съм срещала подобна група до сега. Много сте готини всички, надявам се да ми помогнете, тъй като съм все още много "зелено бобче" 😄 

 

Добре дошла!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.