Прескочи до съдържание

Здравейте, приятели!


Препоръчани мнения

Здравейте Магеланци, казвам се Красимир. Живея в София и пътувам често в България и чужбина. Реших да споделя моите впечатления, изживявания, спомени и да бъда полезен с каквото мога и ето ме тук. Преди две години от сайта получих много полезна информация за пътуване из Европа с кола и за 20 дни навъртях 6800км. Тогава не се регистрирах, но сега поправям грешката си.😉

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Добре дошъл!

Хубаво си направил, че си коригираш грешката 😉

С един друг вид грешки, които излизат от време на време тук, можеш да пообиколиш на много места. Само да се застои човек малко по-дълго в сайта и започва да "съгрешава" много често 😄

Връзка към мнение

Здравейте магеланци!

попаднах на сайта Ви случайно и определено мога да кажа ,че бих се радвала,ако ме приемете в групата!

Много обичам да пътувам в България и чужбина и го правя винаги,когато имам възможност и намеря съмишленици!

За съжаление,това не винаги е лесно-различни ангажименти,различни периоди на отпуски,различни финансови възможности....

Надявам се сред вас да намеря приятели, с които да можем да пътуваме заедно,тъкат когато пътувам сама е доста скучно!

Аз предпочитан по кратки дестинации- в България и в чужбина,тъй като не мога да отсъствам дълго от работа.

Е,това е на кратко за мен.

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, казвам се Боряна, на 44г  и съм от Варна. Попаднах случайно на този форум, търсейки информация за предстоящото ни семейно приключение в Будапеща. И тъй като за първи път организирам такова нещо, исках да набавя максимално информация. Харесвам пътешествията, но за съжаление по ред причини не ми се получаваха ... до сега 🙂

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте , нова съм тук и това за мен е съвсем ново преживяване , тъй като досега никога не съм била в никакви форуми! Попаднах на Вас случайно докато търсех информация за предстоящото ми пътуване до Китай.

Няколко думи за мен : Току що дипломирана стидентка на 22г. , обожавам да пътувам да научавам нови неща за света , да чета най-различни книги , да гледам филми и да се забавлявам . Това е общо взето на кратко. 😊

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
преди 12 минути , Vesi.ad каза:

досега никога не съм била в никакви форуми!

Я, един като мен! Добре дошла и хубаво изкарване в Китай!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте,

Това е първото ми включване във форум, въпреки че от няколко години чета такива. Уникални сте, защото тук не съм срещала заяждане, а напротив отговорите и информацията е много полезна. Поздравления за организаторите и опитните магеланци. Няколко думи за мен. От Русе съм, обичам да пътувам и от 3 години с приятелите ми сами организираме пътуванията ни. Първата година беше едно, после две, а тази са три🙂🙃. Предстоят ми Милано за Коледа и Париж в края на май, но вече мисля и лятната почивка. За мен проучването и подготовката на пътуването са 50% от изживяването и удоволствието от самото пътуване. Немислимо е отново да се запиша на организирано от фирма пътуване, особено в Европа. 

Много Ви харесвам. Поздрави

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Здравейте ,
Казвам се Валя .Живея във Варна .Пътешествията са едно от нещата ,които ме правят истински щастлива ! Попаднах на форума случайно,търсейки повече информация за Черна Гора,Хърватска и Словения.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
преди 2 часа, val1971 каза:

Пътешествията са едно от нещата ,които ме правят истински щастлива !

Здравей и добре дошла на най-хубавото място🍭😄

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте, 
казвам се Стойко от Стара Загора. Постепенно пътуванията се превърнаха в една моя приятна мания. До момента съм посетил 14 държави- Русия, Гърция, Турция, Румъния, Унгария, Словакия, Чехия, Австрия, Германия, Италия, Франция, Монако, Португалия и Мароко без да броя преминаването ми с влак през цяла Украйна. Някои от тях и соло. 2019 се надявам на нещо извъневропейско. Попаднах на сайта търсейки повече информация за банковите карти, които се ползват в чужбина. Ще се радвам да обменяме идеи и опит.
Поздрави!

Редактирано от Tokotome
  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 2 часа, Tokotome каза:

Здравейте

Добре дошъл😀! Идеи за "нещо извъневропейско" колкото искаш има тук, на правилното място си!:good:

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте, Магеланци и от мен!

Скоро навърших 40 и реших, че ми е време да спра да мисля само за работа и да обиколя света (поне колкото ми е писано).Обиколила съм не малко държави, но слабост са ми Африка и Азия.Когато правех проучване за първото си ходене в Танзания се натъкнах на този сайт, вече при следващото знаех как се прави и така реших да стана част от тази общност.Благодарение на Вас и Вашите пътешествия научавам много неща, за което съм Ви признателна.

Благодаря и на Георги, за това, че е създал това местенце и го споделя с нас!

Редактирано от neuromancer
извадено от цитата
  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте откриватели!
Казвам се Цветан и съм дизайнер/предпримач/ютюбър-филмограф и баща на две прекрасни момчета (да всички тези неща на куп 🙂)
Обичам да пътувам, да снимам и да разказвам истории във видеата си (все още се уча да снимам). Освен за пътуване (каналът ми има комбинирано съдържание) в моите видеа говоря и за това, колко е важно човек да излиза от зоната си на комфорт (за мен цялото нещо със снимането и стоенето пред камера е лично предизвикателство). Ще се радвам да споделям с вас моите открития, както и да чета вашите. 🙂
Благодаря за удволоствието да си говорим и откриваме света заедно! 🙂

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Здравейте!

Радвам се да намеря и други любители -пътешественици.От няколко години пътувам.Доставя ми удоволствие.Къде съм била-Франция,Австрия,Италия,Испания,Гърция,Турция-там прескачам често.Януари ще ходим с приятелка до Лондон за няколко дни.Търсейки информация попаднах на вас,за което много се радвам.Весели празници ви пожелавам.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Преди 1 час, Tsestonius каза:

Здравейте откриватели!
Казвам се Цветан и съм дизайнер/предпримач/ютюбър-филмограф и баща на две прекрасни момчета (да всички тези неща на куп 🙂)
Обичам да пътувам, да снимам и да разказвам истории във видеата си (все още се уча да снимам). Освен за пътуване (каналът ми има комбинирано съдържание) в моите видеа говоря и за това, колко е важно човек да излиза от зоната си на комфорт (за мен цялото нещо със снимането и стоенето пред камера е лично предизвикателство). Ще се радвам да споделям с вас моите открития, както и да чета вашите. 🙂
Благодаря за удволоствието да си говорим и откриваме света заедно! 🙂

Здравей и добре дошъл! Линк към ютюб канала може ли? 😀

преди 52 минути , titiqn каза:

Здравейте!

Радвам се да намеря и други любители -пътешественици.От няколко години пътувам.Доставя ми удоволствие.Къде съм била-Франция,Австрия,Италия,Испания,Гърция,Турция-там прескачам често.Януари ще ходим с приятелка до Лондон за няколко дни.Търсейки информация попаднах на вас,за което много се радвам.Весели празници ви пожелавам.

Здравей и добре дошла!😀

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Tsestonius каза:

Здравейте откриватели!
Казвам се Цветан и съм дизайнер/предпримач/ютюбър-филмограф и баща на две прекрасни момчета (да всички тези неща на куп 🙂)
Обичам да пътувам, да снимам и да разказвам истории във видеата си (все още се уча да снимам). Освен за пътуване (каналът ми има комбинирано съдържание) в моите видеа говоря и за това, колко е важно човек да излиза от зоната си на комфорт (за мен цялото нещо със снимането и стоенето пред камера е лично предизвикателство). Ще се радвам да споделям с вас моите открития, както и да чета вашите. 🙂
Благодаря за удволоствието да си говорим и откриваме света заедно! 🙂

 

преди 21 минути , Емика каза:

Здравей и добре дошъл! Линк към ютюб канала може ли? 😀

😀

Нека да не бързаме с рекламата на канала моля.

Надявам се Tsestonius да иска и тук да разкаже за пътуванията си.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, 

от може би година чета форумите и пътеписите тук и за повечето от пътуванията ми съм ползвал информацията, споделена от магеланците . Благодаря за приятните мигове и полезните впечатления от пътешествията. 

Аз съм Любо и живея във В. Търново,  относително млад- над 50г.

Честита Коледа и весела Нова година ня всички.

Любо 

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, 

 

Казвам се Елица, живея от 10 години в Холандия. Регистрирана съм от 2016 в този форум, но не съм писала тук. Едва сега успявам да намеря нужното време и спокойствие, за да мога да разгледам всичко и да се насладя на разказите на всички пътешественици.

Поради оправдания заради отговорностите, които имам, не съм пътувала много до този момент. Дори не съм успяла да опозная добре България и Холандия пътувайки, за което малко ме е срам.

 

И поради факта, че нямам другарчета за пътувания - всички около мен са вечно заети или си имат други планове. А аз не говоря английски и това ми е голям проблем, до сега за съжаление съм посетила само няколко страни в Европа. Но за всичко има време 🙂 

 

Освен това работя за себе си и разполагам с всички решения относно свободното си време, за да ида нанякъде, когато намеря къде и с кого. 

 

  • Харесвам 16
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте и от мен! Казвам се Ивелина на 35 години, счетоводител. Цялото ми семейство обожаваме пътувания.  Из България доста често скиторим и сме посетили доста места. В Европа- Германия, Гърция и Одрин. Случайно попаднах на Ваши разкази в стремежа си да намеря повече информация за пътуване в Турция/Димим/, тъй като там сме се оринетирали за море 2019 година. 
Възхищавам се на всички Вас и вашите разкази-увлекателни и полезни! 
 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте! Чета от много време форума, но най-накрая се престраших да се регистрирам 🙂

Казвам се Ради, и като един дипломиран турист 🙂 , най-голямата ми слабост са пътуванията.  

Надявам се сред вас да открия нови приятели и съмишленици за близки и далечни пътувания!

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
On 10/21/2018 at 12:32 PM, patilana said:

 

Здравейте,

 

Казвам е Делян от Стара Загора. Доста съм ходил по Европата, два пъти в Африка- Тунис и Танзания, но беше преди време. Случайно попаднах на този форум миналата година като си оргганизирах ходенето до Хавана и получих доста ценна информация. Само да отбележа, че ходих до там сам, но това не ми попречи да си изкарам чудесно. Ще намеря време да напиша пътеписа, подплатен със снимков материал.

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.