Прескочи до съдържание

Хумор - архив 2014г.


Еmilia

Препоръчани мнения

Ако жена ви не ви дудне безсмислици за нейни познати, които хич не ви интересуват, не ви се оплаква от майка си, не ви врънка за нещо и не ви пита дали е дебела - бъдете тихи!
Тя просто спи...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Бабата разбра, че компотът все пак е ферментирал  след като дядото хълцайки я попита:
- Кукло, имаш ли някакви планове за довечера?..

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

 

Умирай трудно, бейби!

           

Гледаше ме изразително и сякаш леко насмешливо с катранените си, дълбоки очи. Дъхът ми спря по средата на трахеята. Красавец!  Всъщност, твърде постно определение за този див и страстен мачо... Колената ми омекнаха, а пулсът яростно ме срита в корема да си седна разумно на задника и не предприемам простотии...

 

Може би е редно да спомена, че иде реч за черен, расов жребец. Може би е редно и да уточня как (непонятно защо) бях решила, че няколкото мършави учебни часа с кротка бяла кобила на учебен полигон са достатъчни да си спретна непредвидена „романтична разходка с кон в планината” по време на романтичен уикенд сред романтична обстановка, където се беше пръкнал и този център за алтернативен туризъм за скучаещи баровци. Още по-непонятен беше изборът на жокея, обаче, предоставил ми това чудо на природата, под което и права можех да мина, а за очеизбийно буйния му нрав дори не смеех да пусна на воля бурната си фантазия, ама на – гордост!  

            

Нахлузих каската и усмихнато – мамка им и маски! – се закатерих по оградата на тренировъчния манеж, за да се докопам до кожената седалка. Споменах май бегло размера на породистото животно... Жребецът презрително изпръхтя (фъстък, стига си ми се мотала между копитата!) и подмести атлетичното си туловище, само че аз от намеци разбирам ли? Следвам го като кудук и мърморя едни нелицеприятни словосъчетания, без да се отказвам. Пък и разполагах с подкрепата на конегледачите (не от алтруизъм, а просто финикийските знаци имат склонност да купуват внимание), така че в крайна сметка тръснах разтрепераните си задни части върху красавеца, те ми връчиха поводите и се изсулиха с ромейска усмивка, която бързичко се спаружи...

              

Несподелената ми (както всяка подобна) любов поразкърши тяло, колкото да усетя главозамайването от чувства и оргазъм в едно и изневиделица рухна като пясъчен колос върху подпочвени води! Обаче жребецът джентълмен... Реши да не доказва трошливостта на твърдия ми череп, а елегантно ме изхвърли, като тупна рязко, но меко на земята, а аз се затъркалях като боулинг топка и спрях едва в колците на ограждението. Явно овъргаляната ми в пепелта муцунка е предизвикала яко съжаление, щото единият жокей да предложи великодушно разходка с друг жребец, върху който самият той беше разположил стегнатото си (мъжете само мислели за секс...) дупе без кьораво седло под него. То правилно дават акъл старите хора да не си отваряме безцелно устата, за да не лапнем някоя дръзка муха, но... Тук ролята на летящия инсектицид се изпълни от моя милост, която прегърна идеята с индиански боен танц, а впоследствие се вкопчи и в самия дългокос индивид. Преди това воайорите да затворят очи, за да ми спестят хиленето си от гледката на драпане до върха на коня – ледена пързалка във вертикален план, а другият жокей в ролята на лебедка. Продължението беше очарователно, защото двата ата определено си бяха плюли в устите...

              

Едва гушнала през кръста набедения червенокож, усетих как се отлепям и политам във въздуха от моменталното полудяване на жребеца и втурването му през полето в галоп, достоен за всеки индиански екшън. Докато истерично се заливах от изригнал, нездравословен смях и балансирах върху хлъзгавия гръб чрез притискане на де що стърчащи (на)крайници свободни се намираха, дочух хърхорещия звук от гръцмуля на Винету, промъкнал се през безмилостно прещипания му слънчев сплит: „Госпожо, ако не отпуснете малко хватката на ръчищата си, рискувате този път да си строшим и двамата главите”. Успях само да изфъфля през стиснатите до откат зъби: „Господине, абе не скапвайте толкова прозаично емоцията ми на спасяване по холивудски!”

                

Всъщност, не знам доколко емоционално му е било на каубоя, но след като озапти някак окончателно пощръклялото животно и впоследствие учтиво поисках да си платя каквото там трябваше, той любезно отказа и внимателно попита за моя хонорар...  

:blink:  :angry:  :rolleyes:

 

Връзка към мнение

-Какво работите?
-Ландшафтен дизайнер.
-Страхотно, а какво означава.
-Булдозер карам.

______________________

 

-Къде беше преди час?
-Отвори вестника на 3-та страница.
-Ама нея я няма.
-Е, къде мислиш съм бил?

_____________________

 

Циганско погребение. Четирима носят ковчега. Двамата отпред вървят бързо. Един от задните задъхан се провиква:
- Полека бе, Асане! Не сме го откраднали..

_____________________

 

Правят на село избори, Вуте казва на Пена:
- Отивам в кръчмата с мъжете да избираме кмет, като се върна ще те бия,
после ще вечеряме и след това може и друго.
Пена се зачудила, но нищо на казала.
Вечерта Вуте се върнал, а тя го пита:
- Е, как мина?
- Ми как - изпихме по две ракии, после си ги извадихме и на когото беше най-голям, него избрахме.
- И кой е сега кмет?
- Ами мене ме избраха.
Пена се учудила:
- Е как бе, ами Геле и Милан?
- Ето на, аз казах ли ти, че първо ще те бия ма..

_______________________

 

Иван попълва анкетен лист при уролога. Следва въпрос:"Кога беше последния ви полов акт?"
Звъни на жена си:
- Маро, кога за последен път правихме секс?
- Ааа...кой звъни?

______________________

Редактирано от georgiev
  • Харесвам 11
Връзка към мнение

- Какъв е тоя нов Спас в контактите ти? Звъннах и се обади женски глас.
- Много просто, там същата глупачка като теб е вдигнала, за да чуе какъв е този нов Иван в контактите на мъжа ѝ.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Старшина обяснява на войниците:
-Докараха новите танкове с вградени компютри, има ли въпроси?
-А каква е скоростта на компютрите?
-Абе тъпанар с тъпанар, компютрите се движат със скоростта на танка!

_____________________________________________

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Майка се обажда на дъщеря си - първа година студентка в София.
- Миличко, тук разправят ужасни неща за студентския живот. Имало наркотици, групов секс, секти...
- Секти?!

______________________

 

Приготвихме се да отидем на море... покрихме клетката на канарчето, изхвърлихме котката на улицата... Таксито дойде, седнахме с жена ми и тогава видях, че когато сме излизали, котката е успяла да се шмугне отново вътре. Нямаше как да я оставим, защото упорито се стремеше да изяде канарчето. Върнах се вкъщи, а жена ми остана да чака в таксито. Не искала бакшишът да разбере, че домът ни остава празен и му казала, че съм се върнал да си взема довиждане с майка ?. Върнах се запъхтян и заобяснявах:
- Съжалявам, че се забавих. Беше се скрила под леглото. Трябваше да я сръчкам няколко пъти с чадъра в задника, за да излезе! После се опита да ми избяга, но успях да я хвана за врата. И я омотах в одеялото, 'щото мръсницата се опитваше да ме одраска! Накрая я смъкнах по стълбите и я изхвърлих в задния двор. Да се надяваме, че няма пак да се изсере пред вратата...
Тишината в таксито можеше да се пипне.

______________________

Редактирано от georgiev
  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Когато попаднеш на поп-фолк парти разбираш, че "Планетата на маймуните" е по действителен случай.

_____________________________

 

Влиза студентка на изпит с фланелка с надпис: „Искам 3-ка“. Доцентът и асистентът се усмихват.

______________________________

 

- Тате, къде са Алпите?

- Не знам. Майка ти подрежда...

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Пиян мъж се качил в автобуса и седнал до един свещеник. Ризата на мъжа била мръсна, а лицето му омацано с червило. В ръцете си държал наполовина празна бутилка вино. Мъжът отворил вестник и започнал да чете. След няколко минути попитал свещеника:
- Отче, какво причинява артрита?
- Господине, причинява го лошия начин на живот - евтините жени, многото алкохол и презрението към ближния!
- Ами значи аз съм обречен! - промърморил пияницата и продължил четенето.
Свещеникът, мислейки за това, което казал, се обърнал към мъжа и се извинил:
- Съжалявам, не исках да прозвучи така! От колко време имате артрит?
- Не, отче, прочетох във вестника, че Папата има.

__________________________________________

 

Няколко дни преди сватбата:
- Скъпа, ние с момчетата сме решили да направим ергенско парти...
Тя се нервира:
- Аха - ще вземете адски много пиене, ще викнете някоя курва и цяла нощ ще пиете и ще я чукате всички подред!
- Ти пък! Просто ще вземем някоя каса бира, ще поседим, ще се посмеем...
- Кой искаш да излъжеш, ти бе? Аз на колко ергенски партита съм ходила-а.......

____________________________________________

Редактирано от georgiev
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

 

 

 

Момиче с името Пътка е в смут, чуди се дали в личната й карта ще пише ...

 

 

post-72-0-56955200-1408702346_thumb.jpg

:blink:  :rolleyes:  :lol:

 

 

"Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!", както е възкликнал Моканина...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Разговараат двајца другари:
- Еј брат каков кошмар сум сонувал сношти! Сонував дека Клаудија Шифер, Памела Андерсон, Анџелина Џоли и жена ми Митра се тепаат која да спие со мене!
- И што е кошмарот?
- Па Митра победи!

______________________

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

И малко мъдрост от Изтока:

 

"It's only when you see a mosquito landing on your testicles that you realize that there is always a way to solve problems without using violence."  :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.