Прескочи до съдържание

Хумор - архив 2014г.


Еmilia

Препоръчани мнения

Хахахха загубих сума ти време да се хиля из страницата.... :)))

И искам да Ви споделя една моя любима поучителна история.... :P

 

Имало едно време един много добър човек..
С никого не се карал, на всеки правел услуги, на мравката път правел да мине.
Но хората са неблагодарни и бързо забравяли добрините на този човек ...
Веднъж той си вървял покрай реката и какво да види - човек се дави !
Бързо скочил в бурната вода, хванал човека и го извадил на брега, положил го на тревата и ... го наебал..

Удавника отворил ококорени очи и продумал:
- Човече, затова, че спаси живота ми, с риск за своя собствен, ще съм ти вечно благодарен, но защо ме наеба накрая ?!
Погледнал го добрия човек и със сарказъм в гласа отговорил:
- За да помниш, мамка ти, за да помниш! ..'щото много забравяте !!!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

В казармата:
- Господин старшина, жена ти дойде при тебе!
- Редник Иванов, на кого говориш така? Ще кажеш “жена Ви дойде при Вас”!
- А, при нас идва вчера…

_____________________

 

Един мъж влиза в пивница и си поръчва едно питие. Сяда на една маса, а на съседната маса стоят трима души и си говорят. По едно време двамата стават и почват здрав ръкопашен бой.
- Защо се бият тия?
- Бият се защото са на едно и също мнение! - отговорил мъжът.
- Е как така?
- Ами единият каза "Знаеш ли колко хубаво се ебе жена ми?", а другият му каза "Да".

________________________

Редактирано от georgiev
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

- Проговори ли?
- Не, всичко опитах, сигурно нищо не знае!

- Би ли го?
- Да бе, шефе!

- Измъчва ли го?
- Да!
- Пусна ли му ток?
- Ама, разбира се, как без ток!
- А даде ли му от манджата, която сготви жена ми?
- Е, шефе, аз да не съм звяр....

Връзка към мнение

Предполагам сте виждали клипчетата на този юнак, Реми Галард, или както се произнася на френски. И все пак, някой може да не го знае

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Може и да не ми е много развито чувството за хумор, но, честно казано, не намирам нищо забавно и оригинално в такъв тип простотии и смятам, че това, което заслужават такива отворковци (виждал съм и други подобни клипове в нета), е просто един здрав бой ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аааа, Фичо, ето ти още от Ремито тогава: :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А ето ти и едно, което не е от простотиите му. Човекът си има и друг талант, и то какъв!!

 

 

P.S. На мен охлювът ми е любим :D

 

P.P.S. Но разбира се и гимнастиката не е за пренебрегване :D

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Този пич искам да го видя в София как прави тези номера. Дали ще успее да оцелее поне пет минути на улицата? Търпеливи общества има по белия свят, тук сме крайно нетърпеливи, нетолерантни и безумно раздразнителни...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
2018 България-Аржентина на световното.

Аржентинците казали:

- Абе, к’во ще играем с тия слабаци.

Меси:

- Вие отидете да пиете, аз ще играя сам.

Аржентинците отиват в кръчмата пускат телевизора 5 минута 1-0 за Аржентина. Казали си, че Меси ще ги разсипе. Пускат мача 89 минута 1-1. Връща се Меси:

- Момчета простете ми надцених се. Аз съм виновен.

- Няма нищо все пак си срещу цял отбор.

- Не наистина много съжалявам. Простете ми!

- Добре де! Какво толкова стана?

- Ами как какво! В 10-тата минутата съдията ми даде червен картон.

 

 

 

И един специално за Елена:

 

 

Когато видяха, че върху вратата на хладилника има само два магнита - от Видин и от Хасково, крадците толкова се натъжиха, че нахраниха котката и измиха чиниите...

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Иванчо, защо плачеш?
Тате ковеше пирони и се удари с чука по пръста.
Е, и?
Ами аз се засмях...

_________________

 

Учените изобретили 200 градусов спирт. Решили до го изпробват, обаче няма на кого. На животно не им се искало, защото щели да ги подгонят защитниците на животните. Решили да отидат в най-отдалеченото село и да пробват на някой местен човек. Отиват те в селото и гледат някакъв човек кара трактор. Спрели го. Сипали му в една чаша от спирта и го питат:
– Ще го пробваш ли?
Човекът ги погледнал, ливнал цялата чаша в гърлото си, избърсал се с ръкава на ватенката и подкарал трактора нататък.
Учените стоят и гледат ошашавено. Изведнъж трактора спира, човека скача от него, пада на земята и започва да се търкаля. След това става, качва се на трактора и потегля. След 100 метра сцената се повтаря отново… след още 100 пак!
Учените догонват трактора, спират го и се извиняват на тракториста, че са го накарали да пие 200 градусов спирт…
Човекът ги поглежда и казва:
– Ахааа, такава ли била работата… А аз се чудя защо, като се уригна и ми се подпалва ватенката…

___________________

Редактирано от georgiev
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Реалните и комични преживявания на американски "терорист", докато се опитва да лети насам-натам по света :

http://jetsettingterrorist.com/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

хаххаха Капитане и двата са много добри  :lol: ето един и от мен:

 

Надписът върху цигарите - "Пушенето води до бавна и мъчителна смърт" сякаш те предупреждава,че всички останали ще умрат от бърза и весела смърт ...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

На интервю за работа в опера:

 

- Приятно ми е, Георгиев.

 

- На какво свирите?

 

- Свиря само на паузите.

 

****

 

- Тодоуе, ауе да минем на Хеуоуин у съседите?

 

- Тц, аз съм си на кокаин.

 

****

 

- Здравейте, публичният дом ли е?

 

- Не, това е сауна!

 

- Как мога да се свържа с публичния дом?

 

- Обадете се след два часа.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Някаква жена се кани да замине в отпуска на море, но без мъжа си. Мъжът и обаче не я пуска:
- Не, не може.
- Ама защо?
- Защото там ще ми изневериш.
- Няма! Кълна се – заклела се жената.
… – Добре – казал мъжът. – Ще те пусна, но за всеки случай ще ти нарисувам на корема един трактор. Ако има много търкане по корема, тракторът ще се изтрие и това ще значи, че си ми изневерила.
- Добре – съгласила се жената.
Мъжът и нарисувал един трактор на корема и тя заминала. Там на морето обаче се запознала с един гларус. Не се сдържала и изневерила на мъжа си и то многократно. Естествено заради любовните изпълнения трактора на корема й се изтрил.
- Ами сега! Какво ще правим – уплашила се жената.
- Не бой се – казал любовникът. – Имам един приятел художник. Той ще ти нарисува нов трактор.
Отишли при художникът. Обяснили му за какво става дума и той започнал да рисува нов трактор.
- От ауспуха излизаше ли дим – попитал художникът.
- Ами сега – уплашила се жената. – Не помня. Май излизаше дим.
- Добре. Ще нарисувам дим.
След малко художникът пак пита:
- А в кабината на тракторът имаше ли шофьор?
- Ау-у-у не помня! Май имаше.
- Добре, ще нарисувам и шофьор.
Художникът нарисувал тракторът и жената си отпътувала за в къщи. Щом се прибрала, отишла при мъжа си, вдигнала си тениската и гордо му заявила:
- Ето виж. Тракторът е тук. Не съм ти изневерявала.
Мъжът внимателно разгледал трактора и казал:
- Аре, стига бе. Не стига, че са те скъсали от секс, ами и трактора са успели да запалят и да го подкарат ...

_______________

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

"Води ме в някоя квартална кръчма...и поръчвай, пий за мене и се сбий заради мене...Всичко живо да ни псува, от целувките ни бясно да ревнуваааа..."
Паулу Коелю

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

"Води ме в някоя квартална кръчма...и поръчвай, пий за мене и се сбий заради мене...Всичко живо да ни псува, от целувките ни бясно да ревнуваааа..."

Паулу Коелю

 

Не знаех, че Паулу Коелю е пе***уга.

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.