Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

преди 2 минути , AlexandraKo каза:

Направих резервация за Болоня през сайта на Уиз, няма нищо подобно.

За Момента май е потвърдено само за Рим,Лондон,Париж,Барселона и Дубай.Може да излязат и други.За Болоня няма.И за да ти излязат не ползвай сайта на Уиз ,а започни на чисто.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , christuff каза:

За Момента май е потвърдено само за Рим,Лондон,Париж,Барселона и Дубай.Може да излязат и други.За Болоня няма.И за да ти излязат не ползвай сайта на Уиз ,а започни на чисто.

Какво значи - на чисто - аз съм Genius от сто години.

 

Връзка към мнение
преди 1 минута , AlexandraKo каза:

Какво значи - на чисто

Не през сайта на Уиз , а директно в сайта на букинг-иначе не излиза. Но не мисля, че за Болоня се предлага. То се вижда още преди да резервираш каквото и да е. И има инфо, че след резервация на имейла ще ти  пратят допълнително инфо какво включва промоцията.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Направих две резервации - за Рим за 24-26.11 и за Братислава за 01-2.03.2018 нищо нямаше и ги анулирах.

Като дадох за Рим 01-03.12 ми написа безплатни входове, но те в Италия са безплатни първата неделя на месеца и не направих резервация за нея, а за предната седмица, а  за нея резервация ми даде безплатен пътеводител?!

 

Редактирано от lesy
Връзка към мнение
преди 46 минути , bobole4e каза:

Кои градове пробваш? По горе бяха описани къде излиза. Ако беше толкова лимитирана или екслузивна нямаше да я пускат вдеки ден(поне според мен). Аз още не съм си получила кода, но направих скрийншот(че имам горчив опит с Уиз и все оспорват нещо) и ще си го търся-кода :)

Точно с Рим пробвах за началото на септември и абсолютно без референтни връзки, направо от booking.com, както беше написано, но абсолютно нищо не ми излиза. Опитах дори да се отпиша от профила ми и с различни месеци опитах - греда!

Връзка към мнение
преди 5 минути , AlexandraKo каза:

Какво значи - на чисто - аз съм Genius от сто години.

Ами ти пак си бъди Genius :) ,само като стартираш не минавай през други сайтове първо или не ползвай запомнени линкове.Стартирай си направо booking.com или си го търсиш в чичко Гугъл. :) Другото го знаеш-ако търсиш град за който има безплатни атракции ще ти излезе.

kkk.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За мобилно приложение ли говорите или за обикновен компютър?

Щото сега се пробвах на чисто, даже излязох от профила си и пак е същото

 

Връзка към мнение
преди 2 минути , AlexandraKo каза:

За мобилно приложение ли говорите или за обикновен компютър?

На компа ми излизат.

Сега гледах приложението и там сякаш ги няма.

Редактирано от christuff
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За Болоня не излиза, сега проверих.

 

преди 3 минути , venceremos каза:

Точно с Рим пробвах за началото на септември

Дай дати, ако искаш за септември да погледна -за декември все още стои надписа .

 

Връзка към мнение

Явно има само за някои градове, симулирах за Рим, за там излезе.

Ама за Скандинавско - йок.:rtfm:

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение

при мен също няма никъде нищо подобно на показаното по-горе, а пробвах за различни градове от посочените и в различни месеци, включително и Рим през ноември, като не съм минавала през referral връзки

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , bobole4e каза:

Дай дати, ако искаш за септември да погледна -за декември все още стои надписа .

 

1-6 септември - благодаря предварително :) Въпреки че, ако на мен не ми излиза, практическата полза е малка.
Вероятно имат някакви квоти или прилагат друго таргетиране, но както писах по-горе и в log-out-нато състояние не ми се появяват.

 

Редактирано от venceremos
Връзка към мнение
преди 5 минути , venceremos каза:

1-6 септември

На мен ми излиза за  1-6 септември.Всъщност датите нямат значение май.Ако всичко е наред ще го виждате без значение какви дати сте задали.

Връзка към мнение

1-6.thumb.jpg.ffd7ce0049ff97822a984aff8c8ed3b0.jpg

 

Излиза. Единственото, което ми хрумва , е версията на Уиндоуса-в момента пробвам през Виста, а в къщи е някакъв друг и вчера вечерта не можех да го видя.

Затова резервирам в работно време ;)

Връзка към мнение
преди 2 минути , lesy каза:

Смених браузера от Мозила на IE. Там се появи за Рим и Барселона.

Сега пробвах и аз с Мозилата и там не ги виждам.Явно и браузъра има значение.

Връзка към мнение

На мен ми излезе този надпис преди 2 дни, когато търсих за Барселона. Обикновено съм логната по дифолт. Днес обаче установих, че надписа ми излиза само, като се разлогна. 

Връзка към мнение

при мен и смяната на браузъра не подейства, за съжаление няма как да пробвам друга Windows версия нито вкъщи, нито в офиса, но здраве да е,  ще чакам с нетърпение първите, които опитат с кодовете да споделят дали всичко е било ок :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За Дубай мога да споделя, че май месец ходихме, бях получила именно тази оферта на букинг. Ден-два преди да тръгнем се обадих на букинг да ми разяснят как точно да инсталирам (изобщо как работи механизма), е казаха че и те точно не знаят! сега го въвеждат като опция за няколко града и баш не можели да ме ориентират, и това след около 10-15 Мин чакане да ме свържат с някой по запознат?!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 6 минути , bad kid каза:

На мен повечето от цитираните оферти за безплатна обиколка с пътеводител ми звучат като да не включват безплатен вход.

Точно ,според мен включват тура ,но не и таксата за вход

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , antea каза:

ще чакам с нетърпение първите, които опитат с кодовете да споделят дали всичко е било ок

И аз :) Надявам се, някой преди декември да ги е пробвал-успешно вече ;)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.