Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

преди 17 минути , Kris каза:

Кодът е валиден от 12.01 при настаняването до 23.59 при напускането.

От 00.01ч? С една нощувка входове за два дни?

Връзка към мнение
преди 5 минути , noshtna_ptica каза:

От 00.01ч? С една нощувка входове за два дни?

Your code will be valid anytime between 12:01 am on your check-in date and 11:59 pm on your check-out date.

 

Това ще пише в писмото, което ще получите.

Връзка към мнение
преди 18 часа, Георги Матеев каза:

Ще взема да скокна до Дубай само заради тая схема, за 5 дни ще направя поне 7 активитита :) От най-скъпите, естествено! :lol:

 

P.S. Време беше букинг да почнат с подаръците, че с тея надути цени на нощувките...

Като гледам какви възможни атракции/активности има за Дубай :O  - то направо човек да отиде за 10-тина дни   и да ползва безплатно възможности за няколко хиляди лева ! :sungum::smoke:
Тая далавера няма как да продължи много дълго ...

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Специално за Рим повечето от атракциите са с предварителна резервация, която се прави по телефон. Т.е. момент на изненада не би трабвало да има, по-скоро досадно звънене... затова май трябва да се десйства бързо, защото за някои от местата си и пише, че са лимитирани.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 26 минути , bad kid каза:

Само да не се окаже като отидете, че има места за следващата седмица :lol:

именно, освен това се опасявам да не се окаже, че малко по арабски не са доразбрали, не са ги уведомили и пр. ...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, venceremos каза:

Специално за Рим повечето от атракциите са с предварителна резервация, която се прави по телефон. Т.е. момент на изненада не би трабвало да има, по-скоро досадно звънене... затова май трябва да се десйства бързо, защото за някои от местата си и пише, че са лимитирани.

Направи ми впечатление, че за някои "безплатни" атракции за Рим пише, че трябва по-рано "да си платим билетите"....

Снощи направих и втора резервация за Рим, за различни  от първата дати, но получих само за първата си резервация код. Как ще мога за втората да се възползвам от каквото и да било?

Връзка към мнение

Днес си получих ваучерите за Барселона и Рим от резервациите, които направих снощи и всички атракции бяха с цени. На някои намалени. Ама аман. От снощи ми е тръгнало накриво с тези резервации. Сега ще им пиша на букинг.

Връзка към мнение
преди 20 минути , Алекс каза:

Днес си получих ваучерите за Барселона и Рим от резервациите, които направих снощи и всички атракции бяха с цени. На някои намалени. Ама аман. От снощи ми е тръгнало накриво с тези резервации. Сега ще им пиша на букинг.

Алекс,сподели моля какъв ще е отговорът.Понеже мисля и аз да правя още една резервация ама хотелът който съм избрала е без анулация.Да не се окажа и аз с ваучер като твоя.

Връзка към мнение
преди 14 минути , bobole4e каза:

Цените не са ли задраскани? При мен за Рим има цена на атракциите, тя е задраскана и пише 0.

Задраскани са някои и са намалени с по няколко евро.

 

преди 8 минути , mamaivy каза:

Алекс,сподели моля какъв ще е отговорът.Понеже мисля и аз да правя още една резервация ама хотелът който съм избрала е без анулация.Да не се окажа и аз с ваучер като твоя.

Да, ще споделя. Вече им писах. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Оправиха го. Още не съм получила нови ваучери (не зная дали ще получа, но ще питам утре, ако не ми изпратят нищо), но като цъкна на линка за видя атракциите и вече цените са задраскани и срещу тях пише безплатно. Също така забелязах, че и условията са променени.

 

Има ли скрити такси? Няма никакви такси. Можете да посетите всяка атракция напълно безплатно.

 

По-рано това липсваше. На негово място имаше някакъв въпрос за мога ли да платя в кеш, който сега липсва? И обяснения, че кодът е вързан към кредитната карта и плащането трябва да се направи с кода.

 

Това са условията, които стоят в мейла ми:

How's it work?

Show your code to staff at any attraction (note that some attractions require ticket collection in another location). Staff will scan your code so you can enter. The family and friends you're with can enjoy all the same offers, too!

Booking.com will securely charge your credit card for the total amount of the tickets that you purchase. You'll also get an email confirmation with an overview of your transactions. After your trip, your code will expire. (не зная това дали го има при вас)

Редактирано от Алекс
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 21 минути , Алекс каза:

How's it work?

Show your code to staff at any attraction (note that some attractions require ticket collection in another location). Staff will scan your code so you can enter. The family and friends you're with can enjoy all the same offers, too!

Booking.com will securely charge your credit card for the total amount of the tickets that you purchase. You'll also get an email confirmation with an overview of your transactions. After your trip, your code will expire. (не зная това дали го има при ва

Това го няма при мен, цените за посещение са задраскани и безплатни (ако се доредиш и има билети/свободни места за екскурзии разбира се). Но по принцип така би трябвало да работи платформата им - чрез кода си "купуваш" посещение на някакви забележителности за колкото искаш хора и букинг после ти чарджват картата, един вид безконтактно плащане :) Само че ако си плащам, не би ме изкефило да ми кажат няма останали билети примерно...  

Редактирано от Carrie
Връзка към мнение
преди 15 минути , Алекс каза:

Booking.com will securely charge your credit card for the total amount of the tickets that you purchase. You'll also get an email confirmation with an overview of your transactions. After your trip, your code will expire.

Тази част я няма при мен.

Връзка към мнение
На 21.06.2017 г. в 19:49, Радослав каза:

Взех си хотел за 24-25

 

На 21.06.2017 г. в 20:05, Радослав каза:

Кога е валидна тази оферта?

Вашият код е валиден по всяко време между 00:01ч. в деня на настаняване и 23:59 в деня на напускане.

@Радослав, излиза, че си успял да се възползваш от офертата независимо, че не е изпълнено горното условие за валидност на кода? Питам, т.к. 24-ти е утре, а ти вече се радваш на две безплатни атракции :) 

Връзка към мнение

Аз имам направена резервация за Барселона за 3 нощувки от 13 .01.2018. След като не ми изпратиха QR koд им написах писмо. В отговора си посочиха ,че ще получа такъв няколко дни преди чек- инга.Не знам дали да им вярвам или да продължа да настоявам. Има ли някой подобен отговор? Ако може ми дайте съвет!!!

Връзка към мнение
преди 3 минути , valpet каза:

Аз имам направена резервация за Барселона за 3 нощувки от 13 .01.2018. След като не ми изпратиха QR koд им написах писмо. В отговора си посочиха ,че ще получа такъв няколко дни преди чек- инга.Не знам дали да им вярвам или да продължа да настоявам. Има ли някой подобен отговор? Ако може ми дайте съвет!!!

Вчера резервирах за Рим през януари и за Барселона през март и днес получих ваучерите (макар и сбъркани). Според мен им напиши, че това никъде не го е пишело и ако може да ти изпратят ваучерите сега. Освен това за повечето забележителности се иска предварителна резервация и е хубаво да знаеш все пак кои забележителности са включени във ваучера, както и начинът, по който да ги букнеш. Няколко дни преди чек-ин категорично не те устройва. Настоявай според мен, защото явно още не са наясно самите те с процедурата си и я осъвършенстват в движение. До януари не се знае какво ще стане.

Връзка към мнение
преди 25 минути , Алекс каза:

До януари не се знае какво ще стане.

Всъщност горе-долу е ясно, ще я има пак опцията, но ще е платена. Текущия безплатен период според мен е само, докато си понастроят системите и всичко с доставчиците. Един вид - те поемат разходите (вероятно са се разбрали букинг директно с атракциите, докато трае периода на интеграция да не се взимат пари), а от нас бета тестовете. Ако нещо не проработи с кода, сега ще вдигнеш рамене, било е безплатно, но ако си платил за вход и не те пуснат, защото билетите били изчерпани ще се вдигне голям шум. Съветвам всеки да се възползва, докато е време. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Според вас възможно ли е да не получавам код за отстъпка за втората резервация, защото се полага по един на човек /профил/ за една и съща дестинация? Вярно, че е нахално да искам да отида два пъти в Рим и да се възползвам от безплатни неща, но все пак...
Мисля да си анулирам снощната резервация и да я направя от акаунта на мъжа ми. ^_^

Връзка към мнение

На мен ми се наложи да направя за Лондон в последния момент, поради отмяна на друга резервация. 24 часа след резервацията получих кодове (не съм търсила и гледала при резервацията дали го има като реклама в букинг). Обаче! Само намаление имат и то 1-5 паунда, не повече. Вероятно няма да се възползвам. 

Връзка към мнение
преди 40 минути , Dreamm каза:

Според вас възможно ли е да не получавам код за отстъпка за втората резервация, защото се полага по един на човек /профил/ за една и съща дестинация? Вярно, че е нахално да искам да отида два пъти в Рим и да се възползвам от безплатни неща, но все пак...
Мисля да си анулирам снощната резервация и да я направя от акаунта на мъжа ми. ^_^

Според мен им пиши да ги питаш. Снощи нали си обърках резервацията и букнах нон-рефъндабъл. Хотелът я канселира и си я букнах наново. Днес ми пратиха два ваучера. И за реалната и за вече отменената. :) Може би единия ще го анулират, но все още нищо не съм получила.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.