Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

преди 18 минути , Dreamm каза:

“The QR code is automatically linked to your credit card of choice.” :lol:

Което как да го разбираме?Че първо ще плащаме,а после Букинг ще възстановява сумите ли?И какво се случва ако да речем посочената карта не е валидна?Голяма каша се заформя май.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Възможно е това да е някакъв своеобразен тест за платформата. В публикуваните условия изрично пише:

Има ли скрити такси?

Няма никакви такси. Можете да посетите всяка атракция напълно безплатно.

 

ПС. Имам код за утре.... Ще давам отчет по-рано.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Ако всичко това е вярно, Букинг ще излязат мнооого напред, пред другите резервационни системи.

Да поживеем и да видим.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 24 минути , Радослав каза:

Възможно е това да е някакъв своеобразен тест за платформата. В публикуваните условия изрично пише:

Има ли скрити такси?

Няма никакви такси. Можете да посетите всяка атракция напълно безплатно.

 

ПС. Имам код за утре.... Ще давам отчет по-рано.

Чакаме с нетърпение. Радо, ти си бялата лястовица на надеждата за магеланци:)

Връзка към мнение

Те няма как да предложат такова нещо за целия свят, явно Рим, Париж, Лондон и още 5-6... Аз лично за такива градове никога не ползвам букинг, та добре че дават нещо екстра, така може да поразмисля. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Това е пилотна програма на Booking, която стартира преди десетина дни с Амстердам. Следваха Париж, Рим, Лондон, Дубай и др. По-късно ще влезе и Ню Йорк. Целта е създаването на уникален продукт базиран изцяло в сайта. Затова се споменаваше още миналата година.

 

Редактирано от Kris
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, macf1an каза:

Ето ви повече инфо за платформата:

https://www.tnooz.com/article/booking-com-dips-toe-in-waters-of-attraction-tickets/

доста интересно :) явно сега ще метнат огромен бюджет да го популяризират, а после ще монетаризират /чрез линването с кредитните карти на следващ етап/

 

предвид това, че тепърва ще тестват как ще сработи с партньорите им, според мен не е изключено да има и места, където кодът да не мине

Връзка към мнение

И аз да докладвам, че вчера късно вечерта успях да направя резервация за Рим, през инкогнито прозорец обаче и днес получих QR кода.

Разсъждавайки върху бизнес модела им, стигнах до заключението, че сега ще проследят потребителското поведение, за да настроят алгоритъма си за в бъдеще, когато вече услугата ще е платена. При сегашното положение, ми изглежда невъзможно да се възползваш от всички безплатни атракции, т.е. на една приемлива цена ще успеят да отсеят някакви зависимости, с които да идентифицират предпочитаните за посещение места, съответно къде си заслужава да преговарят за по-голяма комисионна от доставчика й и т.н. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вече съм в центъра на Париж. Отидох за билети за Айфелова  кула на посоченият адрес до Лувъра. Момичето знаеше за кода на Бокинг, но ме сюрпризира че билети няма чак до 7ми. След малко ще мъча кораб по Сена. Ще казвам. 

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Давай натам и успех!

 

Знам си аз, че няма Дядо Коледа, ама ще видим.

И с основание се чудих дали да пускам темата, даже си мислех, че ме е налазил някакъв вирус!

 

Абе поне ще ни разтъпчат по градове и атракции, примерно нещо от рода на "Открий съкровището"!

Редактирано от Georgi_G
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз гледах за Рим, че за някои от предложенията пише изрично -лимитирани места, нужна е предварителна резервация и е даден телефон. Но ,например, за туристическите автобуси, които са през половин час-не вярвам да е проблем.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

РАБОТИИИИИ.... 

С три безплатни билета за круиз по Сена съм. С включено шампанско. 

 

Показах купона, сканираха го с телефон, девойчето си отметна някакви неща, пита откъде сме и вече съм на boarding. 

  • Харесвам 40
Връзка към мнение
преди 13 минути , Радослав каза:

РАБОТИИИИИ.... 

С три безплатни билета за круиз по Сена съм. С включено шампанско. 

 

Показах купона, сканираха го с телефон, девойчето си отметна някакви неща, пита откъде сме и вече съм на boarding. 

С валидна или канселирана резервация? Резервация за нощувка само за един човек или...?

Връзка към мнение
преди 4 минути , Радослав каза:

РАБОТИИИИИ.... 

С три безплатни билета за круиз по Сена съм. С включено шампанско. 

 

Показах купона, сканираха го с телефон, девойчето си отметна някакви неща, пита откъде сме и вече съм на boarding. 

Късметлия!!! Наслаждавай сеее :)

 

Връзка към мнение

С валидна,  за трима души ми е резервацията. 

 

Пс. Вече съм с канселирана. В имейла за анулиране не се споменава нищо за ваучера. След круиза ще тествам нещо друго, сега го мисля. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 35 минути , Радослав каза:

. След круиза ще тествам нещо друго, сега го мисля. 

Вечеря с шампанско в  Мулен руж ? :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев

Ще взема да скокна до Дубай само заради тая схема, за 5 дни ще направя поне 7 активитита :) От най-скъпите, естествено! :lol:

 

P.S. Време беше букинг да почнат с подаръците, че с тея надути цени на нощувките...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Готов е новият отчет. Схемата продължи  да работи и при канселирана резервация. Няма значение за колко хора е самата хотелска резервация. След сканиране  на QR кода, ми подадоха телефона с който сканираха. Помолиха ме да въведа за колко хора да заявя билети. Въведох бройката, натиснах Потвърди, изскочи зелен екран с надпис Платено 3 билета. Подадоха ми ги, благодариха ми, и утре съм на Инвалидите. Да сс готви Версай. 

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Само най-накрая букинг да не ти пратят фактурата за забележителностите заради отменената резервация :)

Аз между временно успях да се преборя и си букнах един Рим и една Барселона за 2018 година:) И каквато съм разсеяна тези дни да взема да букна нон-рефъндабъл. Че писах на хотела и се обяснявах да ми анулират резервацията, за да букна с безплатна анулация. Евала. Разбрани се оказаха и нищо не ми удържаха. Направо си ме спечелиха за клиент.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Правилно ли разбирам, че при една нощувка, примерно 22 / 23.06, входовете за безплатни и за двата дни?

 

Връзка към мнение
преди 12 минути , noshtna_ptica каза:

Правилно ли разбирам, че при една нощувка, примерно 22 / 23.06, входовете за безплатни и за двата дни?

 

Кодът е валиден от 12.01 при настаняването до 23.59 при напускането.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.